به گزارشافکارنیوز،رضازاده با اشاره به آخرین وضعیت مسکن معتادان بهبود یافته اظهار داشت: طبق هماهنگی‌های انجام شده با وزارت مسکن، راه و شهرسازی قرار است ۵ هزار واحد مسکونی ویژه معتادان بهبود یافته احداثو در اختیار آنها قرار گیرد.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی کشور به معتادان بهبود یافته‌ای که حداقل ۲ سال از پاکی آنها گذشته باشد و متأهل باشند مسکن واگذار خواهد کرد.

رضازاده خاطرنشان کرد: قطعاً شرایط مسکن معتادان بهبود یافته با مسکن مهر متفاوت است و سازمان بهزیستی کشور برای حمایت از این افراد و برگشت آنها به جامعه تسهیلاتی را در نظر گرفته است.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: طبق برنامه‌های انجام شده واگذاری مسکن به معتادان بهبود یافته در ماه‌های آینده آغاز خواهد شد و به تدریج این تعداد واحد در اختیار معتادان بهبود یافته قرار می‌گیرد.

وی در ادامه در خصوص راه‌اندازی بنیاد پیشگیری از آسیب‌ها در کشور گفت: نخستین بنیاد پیشگیری به صورت کشوری در تهران راه‌اندازی خواهد شد و این مرکز خدمات مختلفی را در بخش‌های متنوع ارائه خواهد کرد.

رضازاده افزود: همزمان با دهه فجر بنا داریم یکی دیگر از بنیادهای پیشگیری از معلولیتهای ناشی از اختلالات ژنتیکی را در آذربایجان شرقی افتتاح کنیم به طوری که در حال حاضر در ۵ نقطه از کشور ۵ بنیاد پیشگیری فعال است.