به گزارش افکارنیوز،

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند‌ماه امسال برای انتخاب 290 نماینده ملت در 207 حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد.

نامزد‌های دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 29 بهمن‌ماه (پنج‌شنبه) تا ساعت 8 صبح 6 اسفندماه (پنج‌شنبه هفته آینده) می‌توانند به تبلیغ انتخاباتی بپردازند.

بنا براعلام ائتلاف‌ اصلاح‌طلبان، لیست ائتلاف‌ این طیف در 45 حوزه انتخابیه با اسامی افراد مشخص شد.

استان آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر:مسعود پزشکیان، علی‌اصغر الموسوی، حجت‌الاسلام عباس عباس‌زاده، محمدرضا اسلامی، شهاب‌الدین بی‌مقدار و زهرا ساعی

استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ارومیه:هادی بهادری، مجید میلان، الهه سرشار

استان البرز

حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس: ناصر حاجیان‌مطلق و علی امرایی قاضی

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان: پرویز انصاری‌راد

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و شیروان: جلال میرزایی

استان اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان: حیدرعلی عابدی، مینو خالقی، ناهید تاج الدین، کوروش محمدی و مسعود حمیدی

استان تهران

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس: محمدرضا عارف، فریده اولادقباد، محمدرضا بادامچى، کاظم جلالى، سهیلا جلودارزاده، فاطمه‌السادات حسینى، الیاس حضرتى، غلامرضا حیدرى،‌ فاطمه ذوالقدر،‌ علیرضا رحمتى،‌ ابوالفضل سروش، فاطمه سعیدى، پروانه سلحشور، رحیم سلیمانی‌راد، طیبه سیاووشى، مهدى شیخ، محمود صادقی، محسن علیجانى زمانى، محمدجواد فتحى، مصطفى کواکبیان، احمد مازنى، پروانه مافى، علیرضا محجوب، داوود محمدى، على مطهرى‌، سیدفرید موسوى، محمدرضا نجفى، بهروز نعمتى، محمدعلى وکیلی، عبدالرضا هاشم‌زائى.

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان: امامقلی بیابانی

حوزه بروجن: حمید شفیع‌زاده

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار:  علی کاظمی

استان خراسان جنوبی 

حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف: حمید آیتی

حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه: علی اسماعیلی

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات:حسین امینی، تقی ابراهیمی سالاری، محمد رضا کلائی، علیرضا شهریاری و نسرین یوسفی

استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان: علی‌اکبری و علی قربانی

حوزه انتخابیه شیروان: قربانعلی اسدی

استان خوزستان

اهواز: سید شکرخدا موسوی و ناصر سودانی

آبادان: غلامرضا شرفی و سید محمد مولوی

ایذه و باغ ملک: سید هادی طباطبایی

دشت آزادگان: قاسم ساعدی

شوش: راضی نوری

ماهشهر و امیدیه: حبیب آقاجری

مسجد سلیمان: علیرضا ورناصری

استان سمنان

حوزه انتخابیه سمنان: احمد همتی

استان سیستان‌وبلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: عبدالواحد شهنوازی و غلامرضا عزیزیان

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: بهرام پارسایی، فرج‌الله رجبی، مسعود رضایی و مهدی شیخ موحد

حوزه انتخابیه آباده، خرم‌بید و بوانات: رحمت‌الله خسروی

حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز: سیدمحمدصادق کشفی‌نژاد

حوزه انتخابیه اقلید: علی عابدینی

حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت: رضا انصاری

حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند:ابوذر کرم‌پور

حوزه انتخابیه ممسنی و رستم: مسعود گودرزی

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: محمد تربتی نژاد

حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه: غلامعلی شهمرادی

حوزه انتخابیه آزادشهر، رامیان: غلامعلی کوهساری

استان لرستان

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوندی و بهزاد مؤمنی

بروجرد: محسن روح‌بخشیان و محمد ابوالفتحی

کوهدشت: محمد آزادبخت

پلدختر: مصطفی چراغی

الیگودز: محمد تقی توکلی

استان همدان

حوزه انتخابیه همدان و فامنین: علی اسدی و حجت‌الاسلام سید مرتضی حسنی‌حلم

حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی و علیرضا امامی

حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ: علی یعقوبی

حوزه انتخابیه نهاوند: علی سلگی

حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی

حوزه انتخابیه تویسرکان: محمد مهدی مفتح