تهران
جدیدترین نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه تهران بزرگ
اسامی و آرای ۶۰ نفر اول تهران

جدیدترین نتایج شمارش آرای حوزه انتخابیه تهران بزرگ از یک میلیون و ۱۶۲ هزار و ۳۳۱ رأی مأخوده و نتایج بدست آمده از یک میلیون و ۵۷ هزار و ۶۳۳ رأی صحیح برای ۶۰ نفر اول شهر تهران اعلام شد.

۱ - غلامعلی حدادعادل ۵۵۱ هزار و ۵۲۱

۲ - محمدحسن ابوترابی فرد ۳۳۹ هزار و ۶۴۶

۳ - سید علیرضا مرندی ۳۳۶ هزار و ۵۳۴

۴ - مرتضی آقاتهرانی ۳۳۱ هزار و ۲۸۱

۵ - سید مسعود میرکاظمی ۲۷۷ هزار و ۷۲۷

۶ - بیژن نوباوه وطن ۲۲۸ هزار و ۷۷۵

۷ - احمد توکلی ۲۲۱ هزار و ۴۵۹

۸ - علی مطهری ۲۱۰ هزار و ۸۳

۹ - روح‌الله حسینیان ۲۰۵ هزار و ۶۶۳

۱۰ - علی اصغر زارعی ۱۹۸ هزار و ۹۲۸

۱۱ - علیرضا زاکانی ۱۹۲ هزار و ۲۴۹

۱۲ - حسین مظفر ۱۹۱ هزار و ۷۵۸

۱۳ - زهره طبیب‌زاده نوری ۱۸۹ هزار و ۱۳۴

۱۴ - غلامرضا مصباحی مقدم ۱۸۷ هزار و ۷۲۴

۱۵ - محمد سلیمانی ۱۸۵ هزار و ۳۸۰

۱۶ - سید مهدی هاشمی ۱۸۱ هزار و ۴۱۷

۱۷ - سید محمود نبویان ۱۷۶ هزار و ۴۶۳

۱۸ - مهرداد بذرپاش ۱۷۱ هزار و ۱۱۰

۱۹ - محمد اسماعیل کوثری ۱۶۹ هزار و ۵۶۰

۲۰ - حمید رسایی ۱۶۹ هزار و ۴۴۷

۲۱ - مهدی کوچک زاده ۱۶۶ هزار و ۸۰۵

۲۲ - الیاس نادران ۱۶۵ هزار و ۷۴۸

۲۳ - حسین فدایی ۱۶۵ هزار و ۶۶۷

۲۴ - لاله افتخاری ۱۶۵ هزار و ۳۶۳

۲۵ - مجتبی رحماندوست ۱۶۳ هزار و ۷۲۴

۲۶ - محمدرضا باهنر ۱۵۸ هزار و ۶۱۱

۲۷ - پرویز سروری ۱۵۷ هزار و ۹۹

۲۸ - فاطمه رهبر ۱۵۲ هزار و ۷۸۶

۲۹ - فاطمه آلیا ۱۵۱ هزار و ۹۷۹

۳۰ - حسین نجابت ۱۴۷ هزار و ۹۷۲

۳۱ - زهره الهیان ۱۳۹ هزار و ۷۴۵

۳۲ - قاسم روانبخش ۱۳۷ هزار و ۶۲۹

۳۳ - علیرضا محجوب ۱۳۵ هزار و ۳۸۵

۳۴ - محسن کازرونی ۱۲۹ هزار و ۵۳۰

۳۵ - الهام امین زاده ۱۲۷ هزار و ۳۷۲

۳۶ - محمد ناصر سقای بی‌ریا ۱۲۶ هزار و ۸۷۷

۳۷ - زهره سادات لاجوردی ۱۲۴ هزار و ۸۲۳

۳۸ - اسماعیل کوثری ۱۲۰ هزار و ۹۶۲

۳۹ - اسدالله بادامچیان ۱۲۰ هزار و ۹۰۶

۴۰ - حسین طلا ۱۲۰ هزار و ۵۳۱

۴۱ - سهیلا جلودارزاده ۱۱۷ هزار و ۳۲۱

۴۲ - حسن حمیدزاده ۱۱۰ هزار و ۹۴۶

۴۳ - حسن غفوری‌فرد ۱۱۰ هزار و ۲۴۶

۴۴ - محمد نبی رودکی ۱۰۷ هزار و ۷۴۱

۴۵ - محمد نبی حبیبی ۱۰۳ هزار و ۴۲۱

۴۶ - بتول نامجو ۱۰۰ هزار و ۲۰

۴۷ - محمد حسین استادآقا ۹۹ هزار و ۵۶

۴۸ - فرهاد جوانمردی ۹۰ هزار و ۸۲۷

۴۹ - علی‌اصغر خانی ۸۶ هزار و ۸۸۳

۵۰ - محمد جمال خلیلیان اشکذری ۸۴ هزار و ۲۲۴

۵۱ - محمد اسماعیل کفایتی ۸۱ هزار و ۸۰۲

۵۲ - علیرضا صفارزاده ۸۱ هزار و ۷۳۱

۵۳ - جواد محمدی ۷۸ هزار و ۸۵۷

۵۴ - ابراهیم انصاریان ۷۶ هزار و ۹۷۳

۵۵ - حمیدرضا کاتوزیان ۷۵ هزار و ۹۱۳

۵۶ - علی خطیبی شریفیه ۷۴ هزار و ۷۹۰

۵۷ - حسین ابراهیمی ۷۴ هزار و ۴۸۹

۵۸ - محمد مهدی باباپور گل افشانی ۷۲ هزار و ۳۱۷

۵۹ - علیرضا دهقانی ۷۱ هزار و ۲۰۴

۶۰ - محمود دهقانی محمودآبادی ۷۰ هزار و ۲۷۱

انتهای پیام /

آذربایجان شرقی
ورزقان - اللهوردی دهقان(جبهه متحد اصولگرایان)
ملکان - شهروز افخمی(جبهه متحد اصولگرایان)
هشترود و چاراویماق - غلامحسین شیری(جبهه متحد اصولگرایان)
سراب و مهربان - مهناز بهمنی
بناب - حجت‌الاسلام محمد باقری‌بناب
بستان آباد - غلامرضا نوری
مرند و جلفا - محمد حسن نژاد
مراغه - مهدی دواتگری
میانه - محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی
کلیبر - ارسلان فتحی پور
اهر - عباس فلاحی باباجان
شبستر - علی آقام علیلو

آذربایجان غربی
بوکان - محمد قسیم عثمانی
سلماس: علی اکبر آقایی
بوکان - محمد قسیم عثمانی
مهاباد - عثمان احمدی
خوی - موید حسینی صدر
ماکو و چالدران - محمد علیپور
نقده و اشنویه - عبدالکریم حسین زاده
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ - روح الله بیگی و مهدی عیسی زاده
سرشت و پیرانشهر - رسول خضری
ارومیه - نادر قاضی پور، عباد فتاحی و جواد جهانگیرزاده

اردبیل
پارس آباد و بیله سوار - حجت الاسلام حبیب برومند
جلیل جعفری بنه - خلخال و کوثر
مشگین شهر - یونس اسدی
گرمی - میرقسمت موسوی(جبهه متحد اصولگرایان)
اردبیل، نمین، سرعین و نیر - منصورحقیقت پور(جبهه متحد اصولگرایان) و کمال الدین پیرموزن راهی مجلس شدند و مصطفی افضلی‌فرد و سید کاظم موسوی به دور دوم رفتند.

ایلام
دهلران، آبدانان و دره شهر - علی محمد احمدی و دوست محمدی(دور دوم)
ایلام - شوهانی، قنبری و همتی و علیمحمدی(دور دوم)

اصفهان
کاشان و آران و بیدگل - عباسعلی منصوری
قمصر و نطنز - محمد فیروزی
نجف آباد - ابوالفضل ترابی
نائین - سیدحمیدرضا طباطبایی
اردستان - بخشایش
شهرضا - عوض حیدرپور
فلاورجان - موسوی
دولت آباد و شاهین شهر: - حاجی
مبارکه - ایران پور
حوزه ارامنه - بیگلریان
چادگان، فریدن و فریدونشهر - اسفنانی
گلپایگان و خوانسار - میرمحمدی
لنجان - محسن کوهکن و مجید منصوری به دور دوم رفتند.
فریدون‌شهر - محمدعلی اسفنانی
سمیرم - بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان به دور دوم رفتند.
خمینی شهر - محسن صرامی

البرز
ساوجبلاغ - مفید کیائی نژاد
کرج - عزیز اکبریان و محمدجواد کولیوند(جبهه متحد اصولگرایان)

بوشهر
بوشهر، گناوه و دیلم - عبدالکریم جمیری(جبهه متحد اصولگرایان)
دشتستان - سید‌مهدی موسوی‌نژاد(جبهه متحد اصولگرایان)
کنگان، دیر و جم ‌ - شیخ موسی احمدی(جبهه متحد اصولگرایان)
دشتی و تنگستان - سید محمدمهدی پورفاطمی(اصلاح طلب)

شهرستان های استان تهران
پاکدشت - فرهاد بشیری(جبهه متحد اصولگرایان)
دماوند و فیروزکوه - شاهرخ رامین
ورامین و پیشوا - سید حسین نقوی حسینی
رباط کریم - ابراهیم نکو
شهریار - حسین گروسی

چهارمحال و بختیاری
شهرکرد - سید سعید زمانیان(جبهه متحد اصولگرایان)
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار - علی یوسف‌پور
بروجن - امیرعباس سلطانی
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط - محمد علی پور
خراسان جنوبی
بیرجند و درمیان - محمد باقر عبادی راهی
قائنات - جواد هروی
نهبندان و سربیشه - مراد هاشمزهی
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه - محمد علی عبدالله‌زاده(جبهه متحد اصولگرایان)

خراسان رضوی
چناران و طرقبه‌ - محمد دهقان(جبهه متحد اصولگرایان)
گناباد - حجت‌الاسلام محمد رجایی‬(جبهه متحد اصولگرایان)
تربت حیدریه - ابوالقاسم خسروی
درگز - حسین محمدزاده(جبهه متحد اصولگرایان)
کاشمر - محمدرضا اسماعیل نیا
نیشابور - حسین سبحانی نیا(جبهه متحد) و علی مروی
خواف و رشتخوار - محمود نگهبان سلامی
فریمان و احمد آباد - احمد سجادی
سبزوار - محمدرضا محسنی و سبحانی
قوچان - هادی شوشتری
تایباد - غلامرضا اسداللهی

خراسان شمالی
بجنورد - موسی الرضا ثروتی و قاسم جعفری(جبهه متحد اصولگرایان)
شیروان - عبدالرضا عزیزی
اسفراین - هادی قوامی(جبهه متحد اصولگرایان)

خوزستان
اهواز - سید شریف حسینی(جبهه متحد اصولگرایان) به مجلس رفت - سید شکر خدا موسوی، شبیب جویجری، ناصر سودانی و فلسفی(دور دوم)
ماهشهر، امیدیه و هندیجان - حبیب آقاجری(جبهه متحد اصولگرایان)
شوش - سید راضی نوری(جبهه متحد اصولگرایان)
اندیمشک - صیدعیسی دارایی
شوشتر - سادات ابراهیمی
مسجد سلیمان - اسماعیل جلیلی
دزفول - محمدعلی قاسمی و عباس پاپی زاده پالنگان(دور دوم)
رامهرمز - شمس الله بهمنی
خرمشهر - عبدالله سامری
شادگان - عبدالله تمیمی
ماهشهر - حبیب آغاجری
آبادان - جواد سعدون زاده(جبهه متحد اصولگرایان) به بهارستان رسید و غلامرضا شرفی، محمدسعید انصاری، سیدحسین دهدشتی و جلیل مختار وارد مرحله دوم انتخابات شدند.
بهبهان - عزیز‌الله سالاری و محمدباقر شریعتی راهی مرحله دوم انتخابات شدند.

زنجان
زنجان و طارم - محمد اسماعیلی و محسن علیمردانی(جبهه متحد)
ابهر و خرمدره - محمدرضا خان محمدی
خدابنده - محمد موسوی سجاسی
ماهنشان - رضا عبداللهی(جبهه متحد اصولگرایان)

سمنان
سمنان و مهدیشهر - جواد خسروی
شاهرود - کاظم جلالی(جبهه متحد اصولگرایان)
دامغان - عبدالرحمان رستمیان
گرمسار و آرادان - غلام‏رضا کاتب

سیستان و بلوچستان
زاهدان - حسینعلی شهریاری(جبهه متحد) و ناصر کاشانی
خاش - حمیدرضا پشنگ ریگی
سراوان - هدایت‌الله میرمرادزهی
زابل - سید باقر حسینی و رضا نجفی
چابهار، نیکشهر و کنارک - یعقوب جدگال
ایرانشهر - سعید اربابی

فارس
نی ریز و استهبان - محمد سقایی(جبهه متحد اصولگرایان)
لامرد و مهر - سید موسی موسوی(جبهه متحد اصولگرایان)
داراب و زرین دشت - نبی الله احمدی(جبهه متحد اصولگرایان)
خرامه، سروستان و کوار - داریوش اسماعیلی
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت - محمد مهدی برومندی
آباده، بوانات و خرمبید - علی اصغرعزیزخانی و رحیم زارع به دور دوم رفتند
لارستان، خنج و گراش - جمشید جعفرپور(جبهه متحد اصولگرایان)
جهرم - محمد رضا رضایی کوچی(جبهه متحد اصولگرایان)
اقلید - الیاس طاهری(جبهه متحد اصولگرایان)
سپیدان - عنایت الله هاشمی(جبهه متحد اصولگرایان)
رستم و ممسنی - نوذر شفیعی
کازرون - شاهین محمد صادقی(جبهه متحد اصولگرایان)
فسا - محمدحسن دوگانی
فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین - نادر فریدونی

قزوین
قزوین - داوود محمد(مستقل) و سید مرتضی حسینی(جبهه متحد اصولگرایان)
تاکستان - رجب رحمانی(جبهه متحد)
بوئین زهرا - روح الله عباسپور(جبهه متحد)

قم
قم - علی لاریجانی(جبهه متحد اصولگرایان)، حجت‌الاسلام آشتیانی(جبهه متحد) و احمد امیرآبادی

کردستان
بیجار - سید محمد بیاتیان
مریوان - امید کریمیان
سقز و بانه - محسن بیگلری
قروه و دهگلان - حامد قادرمرزی
سنندج - سیداحسن علوی، سیدمهدی فرشادان، محمد الله‌مرادی و سالار مرادی به دور دوم انتخابات راه یافتند.

کرمان
کرمان و راور - محمد مهدی زاهدی(جبهه متحد) و محمدرضا پورابراهیمی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر - حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی(جبهه متحد)
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج - حجت‌الاسلام محمدرضا امیری
جیرفت و عنبرآباد - فرج‌الله عارفی
بافت، رابر و ارزویه - دکتر منظری توکلی
سیرجان و بردسیر - شهباز حسن‌پور
شهربابک - سردار حسین فتاحی
رفسنجان و انار - دکتر آذین
زرند و کوهبنان - حسین امیری(اصلاح‌طلب)

کرمانشاه
اسلام آبادغرب - علی جلیلیان
سنقر - محمدابراهیم محبی(جبهه متحد اصولگرایان)
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب - فتح الله حسینی(جبهه متحد اصولگرایان)
پاوه - نعمت منوچهری
کرمانشاه - عبدالرضا مصری - سعید حیدری - - جهانبخش امینی و محمد رزم به دور دوم راه یافتند

کهکیلویه و بویر احمد
بویراحمد و دنا - غلام محمد زارعی
کهگیلویه و بهمئی - سیدعلی محمد بزرگواری(جبهه متحد اصولگرایان)
گچساران - غلامرضا تاجگردون

گلستان
علی‎آبادکتول - رحمت‎الله نوروزی(جبهه متحد اصولگرایان)
گنبدکاووس - سلیمان عباسی(جبهه متحد اصولگرایان)
رامیان و آزادشهر - رضا صابری
کردکوی - محمدجواد نظری‎مهر(جبهه متحد)
مینودشت و کلاله - عبدالکریم رجبی
گرگان و آق قلا - سید علی طاهری به مجلس رفت - عبدالحسین ناصری(جبهه متحد اصولگرایان) و عیسی امامی(دور دوم)

گیلان
آستارا - صفر نعیمی‌زر
فومن - ناصر عاشوری
لنگرود - مهرداد لاهوتی(مستقل)
تالش، ماسال و رضوانشه - بهمن محمدیاری و احسان راد مهر(دوره دوم)
لاهیجان و سیاهکل - ایرج ندیمی(اصلاح طلب و حامی دولت)
صومعه سرا - حمیدرضا خصوصی(جبهه متحد)
انزلی - حسن خسته بند
رودسر و املش - محمد مهدی رهبری
آستانه‌اشرفیه - محمدحسین قربانی
رودبار - عطاءالله حکیمی
رشت - حسن تامینی راهی مجلس شد و جبار کوچکی‌نژاد، سید علی آقازاده، غلامعلی جعفرزاده و سیدرضا موسوی روزان وارد مرحله دوم شدند.

لرستان
خرم آباد - ایرج عبدی(جبهه ایستادگی) به مجلس رفت و ابراهیم آقامحمدی و محمدرضا ملکشاهی راد دو کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان راهی مرحله دوم شدند.
سلسله و دلفان - حجت الله خدائی سوری(جبهه متحد اصولگرایان)
کوهدشت - الهیار ملکشاهی
الیگودرز - محمد تقی توکلی
ازنا و دورود - عباس قائد رحمت و حسین گودرزی به دور دوم رفتند
پلدختر - سید حمیدرضا کاظمی و علی کائیدی به دور دوم رفتند
بروجرد - علاالدین بروجردی(جبهه متحد، راهی مجلس شد) / بهرام بیرانوند و هادی مقدسی راهی دور دوم شدند.

مازندران
بابل - علی اکبر ناصری(جبهه متحد اصولگرایان) و حسین نیاز‌آذری
ساری - سید رمضان شجاعی و محمد دامادی
نوشهر و چالوس - قاسم احمدی لاشکی
نکا، بهشهر و گلوگاه - احمد علی مقیمی
آمل - یوسفیان ملا
بابلسر و فریدونکنار - مقداد نجف نژاد
نور و محمودآباد - عبدالوحید فیاضی
قائمشهر، سوادکوه و جویبار - سید هادی حسینی و کمال علیپور

مرکزی
اراک و کمیجان و خنداب ‌ - محمد حسن آصفری و عباس رجایی(جبهه متحد اصولگرایان)
شازند - قاسم عزیزی(جبهه متحد اصولگرایان)
دلیجان و محلات - علیرضا سلیمی(جبهه متحد اصولگرایان)
ساوه و زرندیه - شهلا میرگلو بیات
خمین - محمد ابراهیم رضایی(جبهه متحد اصولگرایان)
تفرش، آشتیان و فراهان - کاظم سپاسی(جبهه متحد اصولگرایان) و عباس صلاحی به دور دوم رفتند.

هرمزگان
میناب، جاسک و سیریک - سید عبدالکریم هاشمی(جبهه متحد اصولگرایان)
بندرعباس، جزایر هرمز، لارک و ابوموسی - محمد آشوری، ابوالقاسم جراره و منصور آرامی

همدان
رزن - عطا‌الله سلطانی‌صبور
اسدآباد - بهروز نعمتی
نهاوند - مهدی سنایی(مستقل، با اختلاف تنها ۱۵۱ رای)
کبودراهنگ و بهار - محمدعلی پورمختار
تویسرکان - مرتضی فضلعلی و سید حسین کیایی(مرحله دوم)
ملایر - علی نعمت چهاردولی به مجلس رفت و فرد دوم بین حسن ونایی و احمد آریایی نژاد به دور دوم کشیده شد.
همدان - امیر خجسته راهی بهارستان شد و سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه به مرحله دوم رفتند.


یزد
یزد و صدوق - محمدصالح جوکار
اردکان - محمدرضا تابش(اصلاح طلب)
تفت و میبد - سید جلال یحیی زاده(اصولگرا)
ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز - کاظم فرهمند و دخیل عباس
زارع زاده مهریزی به دور دوم رفتند
طبس و فردوس - محمدعلی عبدالله زاده

لحظه به لحظه کامل خواهد شد