به گزارش افکارنیوزبه نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان ضمن بیان مطلب فوق گفت: مطلع شدم دو - سه بازیکن تیم درباره سرمربی و دیگر عوامل تیم مصاحبه هایی را انجام دادند. بازیکنان باید بعد از شکست تیم شرمنده هواداران باشند و سعی کنند با تلاش بیشتر مشکلات تیم را بر طرف کرده و نتایج بهتری را در آینده رقم بزنند نه اینکه با مصاحبه و حاشیه هایی که ایجاد می شود بر مشکلات موجود بیافزایند.

وی ادامه داد: شاید آنها تحت تاثیر ناکامی تیم بر سر ناراحتی مسایلی را مطرح کنند اما باشگاه و هواداران انتطار دارند بازیکنان حرفه‌ای‌تر عمل کنند. در این باشگاه همه عوامل جایگاه خاص خود را دارند. برای سرمربی، سرپرست و بازیکن جایگاه تعریف شده است و در سخت ترین شرایط بازیکن نباید درباره سرمربی صحبت کند. مصاحبه ها نباید باعثایجاد تنش بیشر شود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به بخش حقوقی و کمیته انضباطی باشگاه گفته ام از این پس با هر مصاحبه ای که برای تیم و باشگاه مشکل درست کند به طور جدی برخورد شود، مصاحبه کنندگان باید درباره مسایلی که مطرح می‌کنند توضیح بدهند، ما باید مشکلات فنی را حل کنیم. با مصاحبه علیه سرمربی شانس ماندن او بیشتر می شود من تحت تاثیر این گونه مسایل قرار نمی گیرم و بازیکنان با برخورد انضباطی و جریمه روبرو می شوند.

رویانیان در پایان افزود: هواداران ناراحت هستند و این مصاحبه ها حواشی را بیشتر می کند من اجازه نمی دهم پرسپولیس تحت تاثیر حواشی و مصاحبه ها قرار گیرد.