به گزارشافکارنیوز،مسابقات مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان طی روزهای ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار خواهد شد.

اسامی نفرات واجد شرایط و همچنین برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است:

الف: نفرات اول تا هشتم مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۱ تهران شرکت کننده در مسابقات مرحله نهائی

۵۵ کیلو: محمد فقیری(تهرانA) مسلم نادری خادم(خراسان رضوی) مصیب اکبری(توابع تهران) رامین باستان(تهران B) علی اطرافچی(خوزستان) اشکان قلی‌کیانی(ایلام) حبیب سعادت بخش(گیلان) احمدرضا کرونی(فارس)

۶۰ کیلو: امین سوری(خوزستان) محمد سلطانی(البرز) ایمان داودی(فارس) سیدعبدالرضا میراعلمی(گیلان) محمد نوربخش(تهرانA) بابک شیرزاد(مازندران) بهزاد دمیرچی(مرکزی) ساسان محبوب(تهران B)

۶۶ کیلو: مهدی زیدوند(خوزستان) وحید میرفتح‌الهی(توابع تهران) مرتضی توسلی‌زاده(تهران B) برومند اصلانی(آذربایجان شرقی) مهدی بذرباچ(البرز) سیاوش دوستاریان(سیستان وبلوجستان) مصطفی جاودانه(کهگیلویه وبویراحمد) رضا فولادوند(خراسان جنوبی)

۷۴ کیلو: عادل بالی‌تبار(مازندران) محسن مهدیزاده(تهران A) یوسف اخباری(سمنان) سجاد کشاورزی(خوزستان) میلاد چمن‌گلی(آذربایجان غربی) مهرداد بهرامی(توابع تهران) امیرحسین مولائی(قم) مرتضی لک(مرکزی)

۸۴ کیلو: داود عابدین‌زاده(تهرانA) پیمان کاردگر(مازندران) علی زینتی رفاه(قم) محمد یگانه(ایلام) ایمان نجفی(خراسان رضوی) مهدی هویزی(خراسان شمالی) بهنام بابک(هرمزگان) منصور سلامت(کهگیلویه وبویراحمد)

۹۶ کیلو: مهدی عسگری‌زاده(چهارمحال وبختیاری) ایمان بهرام سری(خراسان شمالی) محمدرضا اکبری(مازندران) مجتبی کریم‌فر(تهرانA) پوریا میرزا معصوم زاده(سیستان وبلوچستان) مصطفی خاقانی(تهران B) محمد کاظمی(لرستان) سیدجمال اعلائی(هرمزگان)

۱۲۰ کیلو: مهدی نوری(اردبیل) امیرحسین شربیانی(تهران B) بهروز یوسفی(مازندران) یاشار عیسی‌زاده(توابع تهران) مصطفی شهری(خراسان رضوی) پارسا نظری(هرمزگان) علی خلج(قزوین) نعمت رمضانی(گیلان)

ب: نفرات شرکت کننده در مسابقات مرحله اول انتخابی تیم ملی بزرگسالان فرنگی

۱. نفرات نهم و دهم مسابقات قهرمانی کشور تهران

۵۵ کیلو: هدایت کبیری‌مقدم(زنجان) حسین گرائی(سیستان وبلوچستان)

۶۰ کیلو: رحیم گیوی(هرمزگان) بهزاد قاسمی(توابع تهران)

۶۶ کیلو: عباس محب‌تاش(فارس) سجاد بلوچ(خراسان رضوی)

۷۴ کیلو: فواد کریمی(کردستان) سعید غلامی(تهران B)

۸۴ کیلو: محمدرضا شمس(اصفهان) محراب رضازاده(گلستان)

۹۶ کیلو: روح الله عزیزخانی(کردستان) مجید علیاری(کرمان)

۱۲۰ کیلو: رحیم مهدیان(خراسان شمالی) مسعود نعمت چکانی(خوزستان)

۲. سهمیه استانها

الف: ۱ - تهران الف ۲ - مازندران ۳ - خوزستان هر استان ۲۰ نفر

ب: ۴ - توابع تهران ۵ - تهران ب ۶ - خراسان رضوی هر استان ۱۵ نفر

ج: ۷ - خراسان شمالی ۸ - البرز ۹ - گیلان ۱۰ - هرمزگان هر استان ۱۰ نفر

د: بقیه استانها هر کدام ۴ نفر

ج: اوزان و وزن‌کشی مسابقات:

۱. مسابقات در اوزان ۵۵-۶۰ - ۶۶-۷۴ - ۸۴-۹۶ و۱۲۰ کیلو با ۲ کیلو ارفاق وزن انجام خواهد شد.

۲. وزن‌کشی اوزان ۵۵-۶۰ - ۶۶-۷۴ از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۸:۳۰ روز یکشنبه مورخه ۱۵/۲ / ۹۲ و مسابقات آنان در تاریخ دوشنبه ۱۶/۲ / ۹۲.

۳. وزنکشی اوزان ۸۴- ۹۶ و۱۲۰ کیلو از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۷:۳۰ روز دوشنبه مورخ ۱۶/۲/۹۲ و مسابقات آنان در تاریخ سه شنبه ۱۷/۲/۹۲.