به گزارش افکارنیوز،

رقابت های جام جهانی کشتی آزاد از ساعت 9 صبح امروز در سالن 6 هزار نفری امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شده است که تیم های ایران، آمریکا، آذربایحان و مغولستان در نخستین دیدارشان در مسابقات نوبت صبح به پیروزی دست یافت.

در گروه اول آمریکا با نتیجه 7 بر یک از سد گرجستان گذشت و در دیداری حساس و نزدیک آذربایجان با نتیجه 4 بر 4 و بدلیل امنیاز فنی مثبت بیشتر مقابل روسیه به برتری دست یافت.

در یکی از حساس ترین مسابقات این گروه جردن باروز، قهرمان وزن 74 کیلوگرم المپیک لندن با نتیجه نزدیک 2 بر 2 مقابل حریف گرجستانی اش به پیروزی رسید.

در گروه دوم ایران با نتیجه 8 بر صفر ترکیه را شکست داد و مغولستان نیز از سد هندوستان گذشت.

تیم ملی کشورمان که در گروه دوم این مسابقات با تیم های ترکیه، هند و مغولستان هم گروه است ساعت 19:25 امشب در دومین دیدارش به مصاف هند خواهد رفت.

نتایج دیدارهای فوق به شرح زیر است:

 

گروه A:

آذربایجان، برنده 4- روسیه 4 (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)

57 کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی 2- آرتم گبکوف، برنده 5

61 کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6

65 کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده 2- آلان گوگایف یک

70 کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف 6- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده 10

74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده 6- رادیک ولیف 2

86 کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده 2

97 کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده 2

125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده 8- ولادیسلاو بایتسایف یک

 

آمریکا 7- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده 6- اوتاری گوگاوا یک

61 کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4

65 کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده 10- ایوریکو جولاکیدزه یک

70 کیلوگرم: جیمز گرین، برنده 10- لوان کلیخاشویلی صفر

74 کیلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر کویلاشویلی 2

86 کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده 8- داتو مارساگیشویلی 3

97 کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده 11- زویادی مترولی صفر

125 کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده 13

 

گروه B:

ایران 8- ترکیه صفر

57 کیلوگرم: حسن رحیمی 6 – سزار آکگول صفر

61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگیز اردوغان 5

65 کیلوگرم: میثم نصیری 5- صفا آکسوی 2

70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 4- یاکوپ گور صفر

74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی 12- اسلام کلیچ 10

86 کیلوگرم: حسن یزدانی 11- سردار بوکه یک

97 کیلوگرم: امیر محمدی 10- فاروک آکویون صفر

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 10 – سلیم ارکان صفر

 

مغولستان 7- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده

61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2

65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ یک

70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آمیت کومار دهانخوار 3

74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جیتیندر 7

86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – دیپاک، برنده 8 ضربه فنی

97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجیت رانجی 6

125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – کریشان صفر

برنامه ادامه مسابقات امروز در نوبت عصر به شرح زیر است:

پنجشنبه 28 بهمن ماه:

ساعت 18:15:

دور دوم:

گروه A:

آمریکا - روسیه

گروه B:

مغولستان - ترکیه

ساعت 19:25:

دور دوم:

گروه A:

گرجستان - آذربایجان

گروه B:

هند - ایران