به گزارش افکارنیوز،
چهاردهمین دوره مسابقات بزرگسالان و امید مردان وزنان از روز جمعه در شهر آستانه قزاقستان آغاز می شود و نمایندگان کشورمان رودروی رقبای آسیایی خود قرار خواهند گرفت.
برنامه قرعه کشی نمایندگان ایران در این رقابتها به شرح ذیل است:

رده سنی امید/
دختران:
کاتای انفرادی: فاطمه صادقی با هند
وزن 50-کیلوگرم: سارا بهمن یار با چین و در صورت پیروزی با چین تایپه 
وزن 55-کیلوگرم: آویشن باقری با قزاقستان و در صورت برد با برنده ژاپن و چین
وزن 61-کیلوگرم: فاطمه طرازپور با ازبکستان و در صورت برتری با برنده قزاقستان و هند
وزن 68-کیلوگرم: شقایق واحدی با قزاقستان و در صورت پیروزی با برنده هند و اردن
وزن 68+کیلوگرم: شبنم واحدی با نماینده هند در دور اول و در صورت برنده شدن با ژاپن

پسران:
کاتای انفرادی: امیریزدان تدین با قزاقستان و در صورت برد با امارات
وزن 55-کیلوگرم:علی مسکینی ابتدا با قزاقستان و سپس با چین
وزن 60-کیلوگرم: مهدی رحیمی نژاد ابتدا با نماینده هنگ کنگ و در صورت برد با برنده امارات و قزاقستان 
وزن 67-کیلوگرم: امیرحسین سهرابی با عراق و در صورت برد با ژاپن
وزن 75-کیلوگرم: الیاس محمدزاده با عراق
وزن 84-کیلوگرم: مهدی قراری زاده با ازبکستان و در صورت برتری با برنده تاجیکستان و اردن
وزن 84+کیلوگرم: صالح اباذری با قزاقستان

بزرگسالان/
بانوان:
کاتای انفرادی : نگین باقری با لائو گریس از هنگ کنگ و در صورت پیروزی با برنده مالزی و ازبکستان 
کاتای تیمی: پریسا رحمانی، مائده نصیری پی و مهری یزدانی با تیم هند 
وزن 50-کیلوگرم: نسرین دوستی دور اول با فیلیپین در صورت برد با برنده ازبکستان و اندونزی
وزن 55-کیلوگرم: فاطمه چالاکی با تیپاوان خمسی از تایلند و در صورت برتری با برنده ژاپن و اندونزی 
وزن 61-کیلوگرم: رزیتا علیپور باآیومی موریگوچی از ژاپن در صورت برتری با تاجیکستان 
وزن 68-کیلوگرم: مبینا کاویانی با کایو سومیا از ژاپن و در صورت برنده شدن با برنده ازبکستان و قزاقستان 
وزن 68+کیلوگرم: محدثه آقایی با ژاپن در دور نخست، دور دوم با نماینده چین
کومیته تیمی بانوان ابتدا با نماینده مالزی و سپس با برنده هنگ کنگ و ویتنام

مردان:
کاتای انفرادی: امیربهادر تدین با کره جنوبی و در صورت برتری با برنده امارات و اندونزی 
کاتای تیمی: ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند با اندونزی و سپس با قزاقستان 
در وزن 55-کیلوگرم: مجید حسن نیا با ازبکستان و در صورت برتری دور بعد با برنده ماکائو و قزاقستان 
در وزن 60-کیلوگرم: امیر مهدی زاده ابتدا با نماینده اردن و سپس با مالزی 
وزن 67-کیلوگرم: حسین سمندر ابتدا با نماینده چین و سپس باژاپن 
در وزن 75-کیلوگرم: بهمن عسگری با نماینده ازبکستان 
در وزن 84-کیلوگرم:مهدی خدابخشی با کاراته کایی از مالزی و در صورت پیروزی با برنده اندونزی و هند 
در وزن 84+کیلوگرم: سجاد گنج زاده در مبارزه نخست با هنگ کنگ و در صورت پیروزی با برنده اردن و هند

کومیته تیمی مردان در مبارزه اول با تیم هند و در ادامه به مصاف برنده چین و تاجیکستان خواهد رفت.

رقابتهای قهرمانی کاراته  آسیا از فردا پنجشنبه به مدت 4 روز در آستانه برگزار می شود. در این رقابتها 660 کاراته کا از 27 کشور شرکت دارند.