به گزارش افکارنیوز،

رقابت‌های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور، در دور برگشت در حال پیگیری است که بر این اساس تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها، برای مسابقات پیش رو از کشتی‌گیران خارجی استفاده خواهند کرد که اسامی آنها به شرح جدول زیر است:

 

* حضور مانوکیان و ناداریشویلی در سیناصنعت ایذه

ماکسیم مانوکیان، قهرمان وزن 85 کیلوگرم جهان و ریوازی ناداراشویلی، دارنده مدال برنز جهان از ارمنستان برای تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه  در لیگ کشتی فرنگی ایران به میدان خواهند رفت. بدین ترتیب تعداد کشتی‌گیران خارجی حاضر در لیگ ایران به 12 نفر رسید.

* برنامه 4 دیدار لیگ کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد

اسامی داوران و ناظران و همچنین زمان برگزاری این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد

ستارگان ساری - خراسان رضوی (11 مهرماه، میزبان: ساری، سالن سید رسول حسینی- ساعت 17)

سرپرست مسابقات: هادی حبیبی

نماینده هیأت کشتی استان: غلام نوری‌زاده

سرپرست فنی: سعید عباسی (داور درجه یک بین المللی- قم)

داوران: سید عابد هاشمی نسب (درجه یک بین المللی- تهران) سید محمد افتخاریان (درجه یک بین المللی- البرز) رضا صالحی آبادی (درجه دو بین المللی- خراسان رضوی) مسعود چوبین (درجه سه بین المللی - همدان)

پاس رستم کلا - ستارگان ساری (14 مهرماه، میزبان: رستم کلا، سالن تختی بهشهر- ساعت 17)

سرپرست مسابقات: محمدصادق عبدلی

نماینده هیأت کشتی استان: غلام نوری‌زاده

سرپرست فنی: مسعود رستمی پور (داور درجه یک بین المللی- تهران)

داوران: مرتضی زورمند (داور درجه یک بین المللی- البرز) مهدی بشیرزاده (داور درجه یک بین المللی- خوزستان) سهراب دهقان (داور درجه 2 بین المللی- تهران) عادل طاهرخانی (داور درجه سه بین المللی- قزوین)

کشتی فرنگی

آکادمی امید نوروزی - رعد پدافند (11 مهرماه، میزبان: شیراز، سالن امید نوروزی- ساعت 18)

نماینده هیأت کشتی استان: کاظم ناصر

سرپرست فنی: نیما صادقی (داور درجه یک بین‌المللی- مازندران)

داوران: مهدی آقاولی (درجه یک بین المللی- تهران) وحید خوش طینت (درجه یک بین المللی- تهران) محمدرضا عطایی (درجه دو بین المللی- آذربایجان شرقی) ایوب یزدان پور (درجه سه بین المللی- کرمانشاه)

پیام نور خوزستان - سینا صنعت ایذه (12 مهرماه، میزبان اهواز: ساعت 18)

سرپرست مسابقات: شهرام چراغی

نماینده هیأت کشتی استان: محمدامین کجباف

سرپرست فنی: باباک امجدی (داور درجه یک بین المللی- تهران)

داوران: غلامرضا بهارلو (درجه یک بین المللی - چهارمحال و بختیاری) محمد رحیم‌پور (درجه یک بین المللی- کردستان) علی‌اکبر صوفی (درجه 2 بین المللی- تهران) ایمانعلی فروغی‌نژاد (درجه سه بین المللی- سیستان و بلوچستان)