نتایج جستجو
 • افکارنیوز بررسی کرد؛

  زلزله در کرمانشاه قلب همه مردم ایران را به درد آورد و هر ایرانی به سهم خود سعی کرده برای کمک به زلزله زدگان قدمی بردارد، اما در زمانی که مردم زلزله زده بیش از هر زمان دیگری نیاز به کمک دارند ، معاون اول رییس جمهور به انتقاد از مسکن مهر در سر پل ذهاب پرداخت.

 • «افکارنیوز» بررسی کرد:

  درآمد مالیات بر مشاغل از 11.4 هزار میلیارد ریال در 6 ماهه ابتدای سال 1392 به 25.9 هزار میلیارد تومان در 6 ماهه اول سال 1396 افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که مالیات بر مشاغل در دولت روحانی حدود 127.1 درصد افزایش یافته است.

 • کوچکی نژاد در گفتگو با افکار نیوز مطرح کرد؛

  رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مجلس شورای اسلامی جزئیات فرار «ش.م» متهم اصلی پرونده صندوق ذخیر فرهنگیان را تشریح کرد و گفت: این فرد با برداشتن 500 میلیارد تومان پول به آلمان رفته است.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و تنی چند از مسئولان:

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (سه‌شنبه) در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و تنی چند از مسئولان کشور با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از حضور مسئولان در مناطق زلزله‌زده و همدردی با مردم تأکید کردند: این همدردی‌ها باید در عرصه عمل و کمک به مردم با قوت ادامه پیدا کند تا از مشکلات و رنج مردم بکاهد.

 • همدلی همه ایرانیان با زلزله زدگان؛

  زلزله نه تنها سرزمینمان را لرزاند که دلمان را شکست، قلبمان برای مردم کردستان و کرمانشاه و سرپل ذهاب درد گرفت، تنمان اینجا و تمام وجودمان در کنار مردم عزیز زلزله زده است.

 • افکارنیوز بررسی کرد؛

  اربعین امسال دولت به صورت رسمی بلیط هواپیما و اتوبوس را دوبرابر کرد تا با واکنش منفی بسیاری مواجه شود اما هنوز چند روزی از گرانی بلیط های زائران اربعین نگذشته که این کاسبی ها به بلیط های مشهد رسید.

جستجوی پیشرفته