نتایج جستجو
 • تا دقایقی پس از فرو ریختن ساختمان پلاسکو، ازدحام مردمی که معلوم نیست برای چه دور محل حادثه جمع شده اند، باز هم روند امدادرسانی را به آتش نشانان آسیب دیده کند کرده. باز هم نبود آموزش های مدیریت بحران به شهروندان و نبود سواد رسانه ای در جامعه در قبال چنین حوادثی، میتواند جان تعداد زیادی از آتش نشانان و شهروندان را بگیرد.

 • کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران در گفت و گو با روزنامه ایران اعلام کرده که " پیشنهاد شده منزلی که آقای‌ هاشمی در آن زندگی می‌کرد، با همین حالتی که هست چند سال موزه شود. نه اینکه وسایلی را بیاورند که لازم نیست. در همین خانه را باز کنند و نگهبانی بگذارند تا مردم بیایند و ببینند آقای‌ هاشمی که می‌گفتند ثروتش چنین و چنان است، کجا زندگی می‌کرد؟ مبل خانه ایشان از 30 سال پیش همان است و دیگر پارچه‌اش از بین رفته است.

 • کوثری در گفتگو با افکارنیوز:

  نماینده سابق مجلس گفت: مطهری هیچ سابقه کار اجرایی و مسئولیت اجرایی نداشته و در حال حاضر هم از جایگاه پدر شهیدش استفاده می کند و اظهارات وی در خصوص موشک پرانی ناشی از بی تجربه بودن وی است.

 • پورمختار در گفتگو با افکارنیوز:

  عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با انتقاد از اظهارات رئیس جمهور و ارائه آمارها در خصوص رشد اقتصادی، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال در کشور گفت: این آمارها صحت ندارد و ساختگی و غیر واقعی است.

 • اظهارات تازه رئیس جمهور در خصوص وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم به گونه ای است که باید از خودمان بپرسیم آیا واقعا ما در کشوری زندگی می کنیم که جناب رئیس جمهور آمارهای آن را ارائه می دهد؟ افزایش قیمت نرخ ارز طی چند ماه گذشته نه محتاج آمارهای مبهم بانک مرکزی نه عینک !

 • افشا گری جدید کریمی قدوسی؛

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به برخی افراد نفوذی در مذاکرات هسته ای و برجام گفت: سیروس ناصری و دری اصفهانی از جمله نفوذی ها در تیم مذاکرات هسته ای بودند که به مذاکرات ضربه زدند و دری اصفهانی چهار پاسپور از کشورهای آمریکا، کانادا، انگلیس و ایران داشت.

جستجوی پیشرفته