نتایج جستجو
 • «افکارنیوز» بررسی کرد:

  با وجود این‌که چند سالی است سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی اجرا می‌شود و توانست میزان کشفیات موادمخدر و کالاهای قاچاق را گسترش دهد، حالا مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌گویند گمرک باید به سامانه جامع تجارت بپیوندد. این موضوع حالا به محل کشمکش گمرک و وزارت صنعت بر سر پنجره واحد شده است.

 • پیرهادی در گفت وگو با افکارنیوز؛

  عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که کاهش سهم شهرداری ها از ارزش افزوده منجر به شکاف طبقاتی و توفق ساختمان سازها، بی قواره شدن شهر و نیز به هم ریختگی روند عادی اقتصاد می شود، گفت: اگر بودجه مترو ملی بود شهر آرام اداره می شد.

 • ناصحی در گفت و گو با افکارنیوز :

  رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که گزارش کمیته پلاسکو در شورای شهر آماده ارایه توسط کمیسیون نظارت و حقوقی در صحن شورا است، عنوان کرد: از دست رفتن تعداد زیادی شغل در پلاسکو ما را نگران پیامدهای اجتماعی این موضوع می کند.

 • افکارنیوز بررسی می کند؛

  مساله دستمزدها و فاصله آن با مخارج و هزینه های جاری تبدیل به یکی از مهمترین خواسته های جامعه کارگری شده است، جامعه ای که در سال 92 و با شعارهای دولت یازدهم امیدوار بود شاهد بهبود وضعیت معیشت و زندگی شود اما در سه سال گذشته این اتفاق نیافتاده و کارگران روز به روز فقیرتر شده اند .

 • سایت و کانال تلگرامی آمد نیوز یکی از رسانه های معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی است که اخبار و شایعات و سند سازی های جعلی نسبت به مقامات کشورمان منتشر می کند و سعی دارد ادعا کند که از پشت پرده مسائل ایران با خبر است.

 • «افکارنیوز» بررسی کرد:

  تازه‌ترین گزارش‌ها حاکی از آن است که دولت در 9 ماهه ابتدای امسال از محل مالیات بر فروش فرآورده‌های نفتی بیش از 4 هزار میلیارد تومان درآمد داشته است.

 • امانی در گفت وگو با افکارنیوز مطرح کرد؛

  معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران با اشاره به بودجه 800 میلیاردی بحران در شهرداری تهران برای سال آینده عنوان کرد: لیست اولویت های شهرداری برای ایمن سازی ساختمان ها عبارت است از ساختمان های فرسوده و ناایمن، نا ایمن و پس از آن بلند مرتبه است.

 • شاکری در گفت وگو با افکارنیوز؛

  رییس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با هشدار نسبت به تخلیه تدریجی و تبدیل مناطق مرکزی شهر به نقاط کارگاهی و خطر شب مردگی در این مناطق عنوان کرد: تعداد زیادی از کودکان در این کارگاه ها مشغول به کارهای سخت هستند و عدد واقعی کودکان کار چند برابر آمار اعلام شده است.

 • نماینده شادگان در گفتگو با افکارنیوز:

  عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس از وضعیت افراد دوتابعیتی و دارای گرین‌کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی گفت: در دولت، مدیران دوتابعیتی حضور دارند و آقایان بجای فرافکنی، هر چه سریعتر این افراد را عزل و از سمت شان برکنار کنند.

 • افکار نیوز گزارش می دهد؛

  این سفر به منظور بررسی میدانی آخرین وضعیت استان خوزستان و ارزیابی اقدامات انجام شده توسط دولت در راستای رفع مشکلات ناشی از افزایش پدیده ریزگردها انجام شد که معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، حمید چیت چیان وزیر نیرو، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور در این سفر حضور داشتند.

جستجوی پیشرفته