داخلی     خبر     بين الملل
# # #
رسوایی جنسی دیوید پترائوس ادامه دارد
ارتباط جنسی ژنرال اسبق سیا با دختران افغان و عراقی!
شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۳
یک روزنامه چاپ لبنان مدعی شد که ژنرال اسبق سیا، تنها با پائولا برادول ارتباط نداشته و او شیفته زنان و دختران زیبای عراقی و افغانی نیز بوده است
ارتباط جنسی ژنرال اسبق سیا با دختران افغان و عراقی!
سرویس بین الملل افکارنیوز _ روزنامه الدیار چاپ لبنان، مدعی شد که افتضاح جنسی دیوید پترائوس، ژنرال سیا، تنها محدود به پائولا برادول نبوده است و او با زنان و دختران زیادی در عراق و افغانستان رابطه داشته است.

این روزنامه لبنانی مدعی شده است که این ژنرال سابق سیا، زنان و دخترانی که در افغانستان به آنها علاقه مند شده بود را با هواپیماهای نیروی هوایی به آمریکا می فرستاده است.

طبق گفته الدیار، چاپ لبنان، پترائوس قصد داشت تا در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا شرکت کند ولی افتضاح جنسی او، به زندگی حرفه ای و سیاسی پترائوس پایان داد.

گفته می شود که پترائوس در زمانی که در افغانستان بوده است در یکی از مهمانی ها بعد از شرب خمر، به یکی از دختران زیبای افغان علاقه مند می شود. همچنین در عراق نیز، او دلباخته یکی از دختران بغدادی می شود و سرانجام نیز او عشق واقعی را با پائولا برادول، تجربه می کند!

به نوشته این روزنامه لبنانی، موساد نیز که از شهوت رانی پترائوس و ضعف او در برابر دختران زیبا مطلع شده بود، دستور فرستادن دختران و زنان را به دور پترائوس صادر کرده بود و به این کار مبادرت می ورزید.
کد مطلب: 176018
Share/Save/Bookmark
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.