داخلی     خبر     بين الملل
# # #
توصيه مطلب
۰
بمب دست ساز در مدرسه ای در آمریکا!
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۰۰
مرجع : دانا
نیروهای پلیس در آمریکا پس از دریافت گزارشی در مورد احتمال وجود بمب دست‌ساز در دبیرستانی در شهر هوستون در ایالت تگزاس، دانش‌آموزان را از مدرسه خارج و یک دانش‌آموز را دستگیر کردند.
به گزارش افکارنیوز، نیروهای پلیس در آمریکا پس از دریافت گزارشی در مورد احتمال وجود بمب دست‌ساز در دبیرستانی در شهر هوستون در ایالت تگزاس، دانش‌آموزان را از مدرسه خارج و یک دانش‌آموز را دستگیر کردند.

مسئولان مدرسه با کمک اف بی آی و دفتر کلانتر منطقه هریس، در پی دریافت گزارشی در مورد احتمال وجود یک شیء خطرناک در دبیرستان «سون لیکز» در منطقه کتی واقع در غرب شهر هوستون، عملیات جستجو انجام دادند که به کشف یک اسلحه منجر شد.

حدود سه هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز این دبیرستان در پی این گزارش برای ساعاتی به زمین فوتبال مدرسه منتقل و سپس روانه خانه‌هایشان شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از هوستون، مقامات محلی اعلام کردند در عملیات جستجو بمب کشف نشد اما یک دانش‌آموز در ارتباط با این ماجرا دستگیر شده است.
کد مطلب: 300910
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.