داخلی     خبر     سياسی
۳
# # #
توصيه مطلب
۰
کابینه روحانی قطعی نشده است
جمعه ۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۵
مرجع : خبرگزاری فارس
مشاور رئیس جمهور منتخب گفت: قطعی بدانید رئیس جمهور منتخب تا الان درباره گزینه هیچ وزارتخانه‌ای به هیچکس اعلام نظر نکرده‌اند، فقط بسیاری از افراد صاحب نظر و معتمد ایشان نظراتشان را مطرح می‌کنند و ایشان می‌شنوند.
کابینه روحانی قطعی نشده است
به گزارش افکارنیوز،اکبر ترکان در پاسخ به این سوال که آقای روحانی برای انتخاب کابینه‌شان به خصوص بخش اقتصادی چه اقداماتی انجام داده‌اند؟ اظهار داشت: آقای روحانی درباره اعضای کابینه‌شان با هیچکس صحبتی نکرده‌اند و صحبت‌هایی که بعضا می‌شود صرفا گمانه‌زنی است .

وی ادامه داد: حقیقت این است که هیچکس نمی‌داند و ما هم نمی‌دانیم.

خبرنگار فارس گفت یعنی ایشان گزینه‌های احتمالی خود را هم مشخص نکرده‌اند؟

ترکان پاسخ داد: آقای روحانی هنوز هیچکس را قطعی نکرده‌اند و کسی هم نمی‌‌داند نظرشان در این باره چیست، ما هم که از نزدیکان ایشان هستیم اطلاعی نداریم.

وی در پاسخ به اینکه ملاک‌ها و معیارهای رئیس‌جمهور منتخب برای انتخاب اعضای کابینه چیست؟ اظهار داشت: ایشان همه مشورت‌ها و نظرات را می‌شنوند ولی به هیچکس نمی‌گویند که نظر قطعی‌شان چیست، لذا بحث‌هایی که درباره کابینه ایشان می‌شود اعتباری ندارد و حدسیات اشخاص است.

ترکات در پاسخ به این پرسش که آقای روحانی وعده داده بودند از ظرفیت‌های هر دو جناح در کابینه‌شان استفاده خواهند کرد، آیا در برنامه‌ریزی‌های کنونی‌شان هم این مسئله را مد نظر دارند، اظهار داشت: ما هم این حرف‌ها را شنیده‌ایم، اما برای اینکه بگوییم تصمیم نهایی‌شان چیست الان زود است، ایشان نظر نهایی‌شان را بعد از مراسم تحلیف اعلام می‌کنند. ۱۲ مرداد مراسم تنفیذ ایشان نزد مقام معظم رهبری انجام می‌شود و بعد مراسم تحلیف و سوگند در مجلس خواهد بود پس از آن کابینه خود را معرفی خواهند کرد.

ترکان تأکید کرد: قطعی بدانید آقای دکتر روحانی تا الان درباره هیچ وزارتخانه‌ای به هیچکس اعلام نظر نکرده‌اند، فقط بسیاری از افراد صاحب نظر و معتمد ایشان نظراتشان را مطرح می‌کنند و ایشان هم فقط و با حوصله گوش می‌کنند و می‌شنوند.

وی افزود: دکتر روحانی تصمیم‌شان را بعد از تحلیف خواهند گفت.
کد مطلب: 240980
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۲:۴۰:۳۷
دکتر روحانی باید از تمامی اشخاص شایسته استفاده کند و اشتباه احمدی نژاد را نباید تکرار کند. او باید شایسته سالاری را مبنای کار خود قرار دهد
به امید موفقیت وی در عرصه سیاست و اجتماع و فرهنگ
 
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۳:۲۳:۳۴
سلام بزرگترین مشکل کاندیدهای ما این است که مردم هیچ شناختی نسبت به گروه کاری( اجرایی )انها ندارندوپس ازانتخاب تازه با انها و روششان برخورد می کنند.
 
عسکرزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۰:۲۳:۳۲
آقای دکتر مجلس را هم در نظر داشته و مشورت کنند تا حداقل مخالف در باره هر وزیر داشته باشند
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.