داخلی     خبر     فرهنگ و هنر
# # #
توصيه مطلب
۰
پخش سریال «پاییز صحرا»
پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۵
مرجع : خبرگزاری فارس
مجموعه تلویزیونی «پاییز صحرا» با کیفیتی جدید از شبکه تلویزیونی آی‌فیلم پخش می‌شود. خبرگزاری فارس: پخش سریال «پاییز صحرا» با کیفیتی جدید در آی‌فیلم
پخش سریال «پاییز صحرا»
به گزارش افکار نیوز، شبکه «آی فیلم» یکی از سریال‌های سال ۱۳۶۴ یعنی «پاییز صحرا» را با کیفیتی جدید و اصلاح رنگ تصاویر پخش می‌کند.

بنا بر اعلام روابط عمومی شبکه جهانی آی فیلم، از روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت و از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران قسمت‌های سریال «پاییز صحرا» به صورت هفتگی پخش و در روزهای جمعه در ساعت‌های ۵:۳۰ و ۱۳:۳۰ تکرار خواهد شد.

«پاییز صحرا»، سریال مشهوری بود که با بازی شهلا میربختیار در سال ۱۳۶۵ پخش شد. در سریال «پاییز صحرا» مرحوم جمیله شیخی نقش منفی ماندگاری را بازی کرد و شهلا میربختیاری با نقش صحرا در یادها ماند.

امام خمینی(ره) در پاسخ به اعتراض برخی نسبت به پخش این سریال در آن زمان، ضمن تایید پخش «پاییز صحرا» فرموده بودند: من در این فیلم نشانه‌هایی از خلاف عفت یا عوامل انحراف و تحریک نمی‌بینم.

اسدالله نیک‌نژاد کارگردانی این مجموعه تلویزیونی را به عهده داشت و مهرداد فخیمی نیز مدیر فیلمبرداری این سریال بود. جمشید مشایخی - شهلا میربختیار (صحرا)- جمیله شیخی(مادر ساسان)- داریوش مودبیان(ساسان)- اسماعیل داورفر - مهری ودادیان و رضا هوشمند نیز بازیگران «پاییز صحرا» بودند.
کد مطلب: 219894
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.