داخلی     خبر     اجتماعی
۵۸
# # #
توصيه مطلب
۴
مجری شبکه من وتو:ای کاش من همجنسگرا بودم
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۳۰
مرجع : جام نیوز
مجری همجنسگرای شبکه من وتو در واکنش به خبر جام نیوز در خصوص ازدواج دو تن از مجریان این شبکه گفت:
افکار- مجری همجنسگرای شبکه من وتو در واکنش به خبر جام نیوز در خصوص ازدواج دو تن از مجریان این شبکه در وبسایت شبکه من وتو نوشت: ای کاش من یک همجنسگرای بهایی بودم.

رها اعتمادی آل اقا یا همان رهای بنی اعتماد در واکنش به خبر ازدواج دو تن از مجریان شبکه من وتو که از سوی خود مجریان این شبکه به مردم اطلاع رسانی شد و خود رها اعتمادی نیز به آن دو همجنسگرا در فیس بوک شخصی خود تبریک گفته است پس از اعتراض بسیار زیاد بینندگان شبکه به این عمل غیر اخلاقی و پس از گذشت دو هفته از این اتفاق به دلیل ریزش بالای مخاطبان شبکه در فیس بوک شخصی خود و وبسایت شبکه من وتو مقاله ای را با عتوان "در سر زمین من آدما دروغ میگن" منتشر کرد.

این تیتر توهین آمیز خطاب به مردم ایران حاوی محتوایی است که خبر مندرج شده از سوی خود عوامل شبکه را تکذیب می کند و به نوعی یاد آور ضرب المثل قدیمی"دیگ به دیگ می گوید رویت سیاه" است.

رها بنی اعتماد آل اقا مجری همجنسگرای شبکه من وتو در بخشی از این مقاله نوشته است: "در سر زمین من همه به بهانه‌های گوناگون خیلی ها بخاطر گوهری به شکل گندم ...نون دروغ میگن.

گروهی از حرص مال،"حفظ آبرو" و یا در آرزوی رسیدن به جا و مقامی و هدفهای دور دست وقت و بی‌ وقت دروغ میگن از شهروندای هیچ جامعه‌ای توقعی جز تاثیر گرفتن از خود جامعه‌ای که در آن زندگی‌ می‌کنن، نیست.

شرایط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی‌ِ هر و آب و خاکی می‌تونه تاثیر ش به مراتب بیشتر از تربییت خانوادگی هر انسانی‌ باشه، به این معنا که زور پدر یا مادر به آلودگیهای جامعه نمیرسه، و کودک، نو جوان، جوان در همون آلودگی‌ها نفس میکشه."

نوشته های توهین آمیز رها اعتمادی به همین مطالب ختم نمی شود و در ادامه با کتمان حقیقتی که در ابتدا مسئولان شبکه فکر می کردند با انتشار آن می توانند به عادی سازی اینگونه روابط در ایران کمک کنند و پس از انتشار آن دچار موج بزرگی از اعتراضات بینندگان شبکه شدند خبر ازدواج امید خلیلی(تینا) و تیام بصیر را تکذیب کرده و پیام تبریک خود را فتوشاپی خواند.

وی این خبر را تهمتی بزرگ دانسته و افزود:"در سرزمین من رسانه هر چقدر و به هر اندازه که بخواد به مردمش دروغ میگه. در چند روز گذشته یک بار دیگه شاهد "نمایشی" بودیم در قالب یک "گزارش خبری" در باره تلویزیون "من و تو" و کارکنان آن و مقاله‌ای "طنز آمیز" در قالب یک گزارش رسمی‌ ,گزارش و مقاله هایی که بیشتر وسیله خنده من و همکارانم میشن.

اما شما چی‌؟ شمایی که ما رو از طریق یک قاب شیشه‌ای می‌بینید و حتی یکبار هم با هیچ کدوم از ما دیداری از نزدیک نداشتید، حرف نزدید، سفر نرفتید، و ما رو به راستی‌ شاید نشناختید، شما هم می‌خندید؟ یا به این تهمت‌ها شک می‌کنید، یا حتی باورتون می‌شه؟"

وی که به گفته خود عضو گروه همجنسگرایان لندن است در عبارتی مظلوم نمایانه نوشت:"من "رها اعتمادی ال آقا" همجنسگرا نیستم...اما‌ ای کاش بودم تا بجای همجنسگراهای زاد و بومم که روزانه تحقیر میشن و کتک و فحش می‌خورن کتک و فحش هاشونو من میخوردم چرا که در این چند روز وقتی‌ پیام ها رو میخوندم احساس کردم و فهمیدم که یک همجنس گرا در سرزمین من چقد تنهاست، چقد میترسه، و چقد باید در تنهایش گریه کنه.

من رها اعتمادی ال آقا بهائی نیستم،اما‌ ای کاش بودم تا همون گروه کوچک و اقلیتی که در سرزمین من به "جرم" بهائی بودن هر روز تحقیر، زندانی، شکنجه و اعدام میشن فکر میکردن که این بابا هم از ماست، شاید به خودشون میگفتن این که تو تلویزیونِ شاید بتونه ثابت کنه که هموطن و یا همزبون بودن ارزشش فرا تر از باور‌های شخصی‌ هر انسانِه"

نوشتن و انتشار چنین مقاله ای از سوی شبکه من وتو بی شک در پی اعتراض بسیار جدی مخاطبان به حرکات غیر اخلاقی عوامل شبکه بوده است.چرا که سه هفته گذشته زمانی که خبر ازدواج امید خلیلی(تینا)با تیام بصیر از سوی خود مجریان شبکه منتشر شد هیچ یک از عوامل شبکه گمان نمی کردند که مردم به شکل جدی به این اقدام غیر اخلاقی اعتراض کنند و توقع داشتند مردم با گل و تبریک از این خبر استقبال کنند و پس از همه گیر شدن این خبر غیر اخلاقی بعد از گذشت سه هفته و بازخورد بد آن در ایران و بین بینندگان شبکه من وتو عوامل شبکه به خصوص سه نفر از اعضای انجمن همجنسگرایان لندن ناچار خبر موثق ازدواج را تکذیب می کنند.

در پایان جا دارد سوالی از مجری همجنسگرای شبکه من وتو رها اعتمادی آل آقا یا همان رها بنی اعتماد پرسیده شود که خبر موثق ازدواج همجنسگرایانه عوامل شبکه که توسط خود شما در فیس بوک شخصیتان تایید می شود دروغ است و دروغگویی و عوام فریبی است یا سیاست آکادمی گوگوش که خود شما تهیه کنندگی آن را به عهده داشته و در مقابل تقلب و دروغ برای انتخاب نفر برتر منتسب به عوامل شبکه دست به هر کاری زده اید و شعور مخاطب را به بازی گرفته اید؟

خبر ازدواج عوامل شبکه من وتو که توسط خودشان منتشر می شود دروغ است،یا انکار ناشیانه آن به این طریق که هر شک و شبهه ای را در خصوص صحت آن به یقین تبدیل می کند؟
کد مطلب: 192912
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۰۷:۵۲:۵۱
بدبخت
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۰:۱۷:۳۳
كثافتهاي اشغال
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۰:۲۴:۲۲
واقعا مایه شرم ما ایرانیهاست که یکسری امثال ایشون هر کار غیر اخلاقی که می خوان انجام میدن و خوذشون را ایرانی معرفی می کنند.وقتی پسر های یک خانواده چنین کاری می کنند وای به حال دختراشون
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۰:۵۳:۴۳
خاک تو سره خرشون
 
parviz
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۱:۱۹:۳۲
بابا بخدا فرهنگمون داره نابود میشه کسی نیست به دادمون برسه این شبکه های جیم کلاسیک و pmc و ... با سریالهاشون خانواده های ایرانی رو بد بخت کرده عشق تو این فیلم ها با عث شده نظام خانوادگی تو ایران از هم بپاشه این شبکه ها دارن خانواده های ایرانی رو به خیانت کردن وامیداره تو تمامی سریالهای این شبکه ها زن هایکه شوهر دارن یا دوست پسر دارن یا اهل خیانت هستن متا سفانه بیشترین مخاطب رو هم از ایران داره ، مسولین بفکر باشین لطفا
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۱:۳۲:۵۷
کسانی هستند که به خاطر هورمون زیاد مردانه و یا زنانه تما یل به مرد یا زن بودن دارند، با جراحی به جنس دیگری نبدیل می شوند که در ایران هم این گونه جراحی انجام می شود. ولی کسانی هستند که به دلیل های گونا گون به ویژه در کود کی به این کار غیر طبیعی و زشت روی می اورند. بیشتر این کسان در کودکی مورد ازار جنسی قرار گرفته اند و یا در خانواده های اشفته و با ارزش های اخلاقی پایین بزر گ شده اند و یا به دلیل زشت بودن چهره و بی توجهی جنس مقابل، رو به همجنس کرایی اورده اند و یا در خانواده و هایی که بسیار در روابط طبیعی دختر و پسر سخت گیری کرده اند، این پدیده ی شوم، تجلی پیدا کرده و به تاز گی نیز تنگدستی
 
ساناز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۱:۴۱:۲۸
بد بختانه به دلیل های گوناگون، این پدیده ی شوم و غیر طبیعی زیاد شده و باید جوانان را با مشاوره و روان درمانی نجات داد ولی باز هم بدبختانه در غرب مد شده و هوا داری از این کار یک ژست روشنفکرانه تلقی می شود که بیشتر هم هالیود به ان دامن میزند. باید ریشه ها را که بیشتر در خانواده ها است، دریافت و با اشنا کردن خانواده ها با روش برخورد با نو جوانان و ایجاد کانون گرم خانواده و کم شدن فشار های اقتصادی و روابط درست و در چار چوب خانواده دختر وپسر، با این پدیده ی غیر طبیعی مبارزه کرد. بیشتر خانواده ها چه در امریکا و یا اروپا مخالف این کار هستند و کلیسا آ و کنیسه ها هم به همچنین ولی سمبه ی هالیود و لابی های منحرف هنری در کشور مردم امریکا را هم به ستوه اورده است.
 
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۱:۵۸:۴۰
به نظر من اين آدما كه جهت وطن فروشي در خارج هستند حيف است نسبت ايراني به آنان بدهيم و بي ارزش تر از اون هستند كه بخواهيم در مورد شون حرف بزنيم
 
ب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۹:۳۹
واقعاکه گل گفتی سعید جون
 
سیما
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۴:۲۷:۲۴
ایاتاکنون ازخودتان پرسیده ایدچراین افرادوشبکه هایشان فقط ازروابط غیراخلاقی حمایت میکنند؟چرااحترام-عشق به خانواده-پاکدامنی-صحیح زندگی کردن وگرم نگه داشتن کانونهای خانوادگی راترویج نمی دهند؟چون دوست ودلسوزمانیستند.
 
بهار
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۴:۳۹:۱۰
به امید با این اعمال کثیفشان نسلشان از زمین خدا برچیده شود شرمشان باد و لعنت ابدی خداوند شامل حالشان گردد.
 
United States
۱۳۹۲-۰۱-۰۸ ۱۷:۳۲:۱۵
نترکی با این همه فحش
 
سبحان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۵:۰۶:۳۱
همجنس گرایی یک نوع عمل خلاف عفت است

و افراد همجنس گرا از نوعی بیماری روانی رنج میبرند

مرگ بر همجنس گرا
 
مانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۸:۱۷:۴۳
خشم خدا اونها رو میگیره..خداوند انها را مجازات خواهد کرد..
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۸:۳۲:۵۳
سرنوشت قوم لوط...
 
کیوان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۱۸:۵۱:۱۲
اینها برای پول در آوردن دست به این کارها میزنند
 
گمنام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۲۲:۲۵:۱۲
همجنسگرایی=منقطع شدن نسل بشر
بهاییت=دین خدا نیست
 
روز به
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۲۲:۳۱:۴۳
کار کثیف ،شیطانیه ،وهیچ توجیهی نداره الکی دلیل وهورمون وچیزای دیگه رو وسط نیارین. بدبخت ها .
 
عباس
۱۳۹۱-۱۱-۲۵ ۲۳:۰۶:۵۲
تا میتونید اطلاع رسانی کنید"این مجریهای خودفروخته با توجه به وضعیت مملکتمون دارن از آب گل آلود.......و پول خیلی خوبی هم میگیرن"زنده باد تمدن ایرانی
 
فاطمه
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۰۰:۱۵:۵۳
ممنون از مطلب مفیدتون توروخدا یه کاری کنید برا جلوگیری ازترویج فرهنگ غرب توایران
 
ali
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۰۱:۰۷:۵۹
مردشور اون قیافشون رو ببرن
 
علم اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۰۱:۱۷:۵۶
شبکه دروغ و شایع و فساد پراکنی بهای صهیونیستی بی بی سیبا آن مجریان همجنس گرا . حال آدم از اینها به هم می خورد . من خودم شنیدم در برنامه جواب که به امید معروف به تینا ( طغرل) مردم عنوان کرده اند که شما همجنسبازید ؟اونم جواب داد آره . اما من مرتب فکر می کردم که اشتباه شنیدم .خدا پدر و مادر امثال شما را بیامرزد که ماهیت این کثافتها را رو می کنید . اجرتان با خدا.
 
داوود
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۰۲:۰۵:۱۲
خاک تو سر خودفروختشون بشه که برای اینکه بتونند یک لقمه نون در بیلرند حاضرند به هر خفتی دست بدند خاک توسرتووووووووووون
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۰۷:۲۸:۳۴
شرم بر انسان های پلید و همجنس گرا که آبروی ایرانی ها رو هم می برن ! !!!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۰۸:۳۲:۲۴
خاک تو سرت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۰۹:۵۷:۲۰
اين ناشي ازبدبختي وبيچارگي اين افراده وازاونا بدبخت تر وبيچاره تر كسايين كه به اين نظرات منفي ميدن
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۱۲:۳۶:۱۳
اینگونه افراد چه ایرانی و چه غیر ایرانی مورد لعن خداوند متعال هستند و عذاب الهی در انتظار ایشان میباشد به امید ظهور اقا امام زمان یا علی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۱۵:۱۱:۳۳
چندش آوره حالم از کلمه همجنس باز بهم میخوره اگه قدرتی داشتم همه این مفاسد را از دم تیغ میزدم لعنت خدا براین افراد سرنوشت قوم لوط در انتظار این آدماست البته آدم که نیستن از حیوان هم پست ترن
 
United States
۱۳۹۲-۰۱-۰۸ ۱۷:۴۹:۵۵
خدا رو شکر که فدرت نداری
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۲۰:۳۳:۰۲
لعنت بر همجنسگراها
 
فردا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۲۰:۴۵:۴۶
حتی حیوانات این کار رو نمیکنن ببین همجنسگرا ها چقدر پستن از حیوون هم پست ترن کاش پشیمون میشدن و توبه میکردن
 
ف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۲۸ ۱۹:۴۰:۴۱
اتفاقن حيوونا اينكارو ميكنن
چيزي كه نميدوني نگو
 
كاويان
United States
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۲۳:۴۳:۵۳
رويتان زشت باد. حيوانات هم روابط تعريف شده د دارند_ از حيوانات كم ترند_
 
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۷ ۰۸:۵۷:۱۳
سلام
وقتی جنس مخالف است چرا همجنسگرایی . فکر کنم دیوونه ان اینا
 
ریحانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۸:۴۶:۰۴
دمه همه ی شما گرم دوستان همه چیز رو شما ها گفتین من دیگه چی بگم آخه......... فقط میگم....... یا مهدی ادرکنی
 
...
۱۳۹۱-۱۲-۱۲ ۰۹:۰۴:۱۱
واقعابرای همچین آدمایی متاسفم خدایا خودت به ماکمک کن
 
سعید
Anonymous Proxy
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۰:۴۴:۳۴
همجنس گرایی یک توطعه دشمنان ماست و بس.شرم برهمه آدمایی که چنین افکاری دارند.
 
خاک توسرشون
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۰۵ ۱۲:۴۰:۵۴
خاک توسرشون
 
ناصر
۱۳۹۲-۰۱-۰۷ ۱۳:۰۵:۵۱
شك نكنين همه اينا زير سر صهيونيست هاي ملعون و منفور است.در اين مورد بريد تحقيق كنيد.مطمئنا به اين نتيجه خواهيد رسيد
 
صضبثصفبث
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۳۰ ۱۰:۴۰:۳۴
چرند نگو الاغ چه ربطی به اونا داره؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۰۷ ۱۹:۰۹:۲۵
خیلی ببخشید شما که ماهواره ندارید جی میگید؟
 
کرکر
۱۳۹۲-۰۱-۱۴ ۱۰:۴۶:۳۳
شما راست میگویید اصلا شما نبینید بهشما چه ربطی داره
 
مژده
۱۳۹۲-۰۱-۱۳ ۲۱:۵۱:۱۰
دیگه بی شرفی تا چه حد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ليلا
۱۳۹۲-۰۲-۰۳ ۲۳:۱۹:۲۸
عقايد هركس به خودش مربوطه،خيلي هنركنيم مملكت خودمونو و زندگي خودمونونجات بديم.دنياپرازاين چيزاست،كه باهاش كناراومدن،اما ماهابجاي واقع بيني پيازداغ همه چيو زيادميكنيم.
 
فاطی
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۷:۰۲:۲۸
با همتون موافقم من که دیگه این شبکه را نگاه نمیکنم
 
علی
۱۳۹۲-۰۲-۰۷ ۱۲:۱۲:۰۸
سلام
یک مشت وطن فروش بی عرضه رفتن شبکه تشکیل دادن هر غلطی بخوان میکنن
 
یاسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۸ ۰۸:۰۰:۴۷
آدم میمونه چی بگه حیوانات هم حتی رابطشون با جنس مخالفه و زادوولد میکنن ولی این افراد که از حیوان هم بدترند...
 
من
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۲۶ ۲۳:۵۰:۴۷
قصد اسرائیل اینه که ایرانیارو از نظر مذهب ضعیف کنه کور خونده
 
صابر
۱۳۹۲-۰۳-۱۲ ۱۲:۱۵:۳۱
ای وای برشما "شما که از گوش دادن به حرفهای همسایه دست به کاری می زنین که خودتونم به هش اعتقادی ندارین
روی صحبتم با شماست رها اعتمادی
من بدونه در نظر گرفتن دین با شما حرف می زنم واسم فرقی نمی کنه چه دینی دار ی ولی ازت می پرسم دلیل اینکه خدا مردوزن و افرید چیه؟حالا بگو چرا برای بدست اوردن ازادی بای فرهنگ و شخصیت و تاریخ مونو زیر سئوال ببری این کارا ازادی نیست واین مبارزه واسه ازادی نیست وانانکه دست به این کارا میزنن دل شون واسه ی نا نمی سوزه چرا می خواین بهانه ودلیل بدین دستشون ایا تابه حال فکر کردی چرا اینان که در خارج از کشور دارن تلاش می کنن که راهی به قلب ایرانیان پیدا کنن موفق نشدند ؟و............ شما با اینکارت نه تنها به ما بلکه به خود بهایت ضربه زدی وحتی به پدر ما زردتشت خیانت کردی
 
احد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۴۳:۲۱
کاملا با شما موافقم دوست عزیز
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۲ ۱۶:۳۰:۳۳
واقعا مایه شرم ما ایرانی هاست که به این خائن ها بگیم ایرانی واقعا پیش خودشون چی فکر کردن مردم ایران هنوز غیرت دارن شعور دارن فهم دارن اگر ادعا میکنن ایرانی هستن چرا توی کشوری هستن که یک عمر اجدادشونو استعمارکردن حالا دست به دست خود اون حرومزاده ها به ایران خیانت میکنن واقعا متاسفم
 
احمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۲۲:۵۸:۲۷
تا نفس تو سینه داریم نمیزاریم این خاک مقدس این سرزمین زردتشت کوروش دست این هرزهای وطن فروش بی افته
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۲۳:۴۳:۴۵
این ها اگه فقط انسان باشند نه ایرانی مطمعنا باچنین کاری که حتی حیوانات رو به این کارها نمیارن موافق نبودند.به امید روزی که آدم بشن.که چنین روزی رو نمیبینم.
 
آ
United States
۱۳۹۳-۰۲-۰۲ ۰۱:۳۹:۰۹
ایول بچه های ایرانی با غیرت
دم همتون گرم
تف ب ذات هرچی غیر ایرانی و دشمنای ایرانه
مخلص همه هم وطنیای باغیرت
 
السا
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۱۰:۴۵:۰۱
من هم با شما موافقم
 
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۰۷:۳۹:۵۱
س. واقعا زشته
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۷ ۲۱:۱۷:۰۷
من با نظر بعضی دوستان موافقم به نظر منم رها و امثال رها به شدت بدبختنو این بدبختیو شغلشون ایجاد میکنه
فقط باید بگم شبکشون برنامهای جالبی هم داره حالا من کاری ندارم انگیزشون از ساختشون چی بوده
من پیج فیسبوک رها هم رفتم به خودشم گفتم حتی اگه این کار شیطانیو انجام میدبن نباید بگین
 
هستی
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۰۰:۴۱:۵۲
بلای قوم لوط سرمون نیاد صلوات .
تر و خشک با هم میسوزیم.
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.