داخلی     خبر     سياسی
# # #
توصيه مطلب
۰
نماینده مردم زنجان در مجلس:
استیضاح وزیر کار جدی است
يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۹
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وصول استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استیضاح شیخ‌الاسلامی جدی است.
استیضاح وزیر کار جدی است
به گزارش افکارنیوز محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با در زنجان با اشاره به حکم دیوان عدالت اداری در رابطه با برکناری مرتضوی اظهار داشت: وزیر قول برکناری مرتضوی را داده بود که به آن عمل نکرده است.

وی به صدور حکم سرپرستی تامین اجتماعی برای مرتضوی اشاره کرد و افزود: این مطلب برخی از نمایندگان را نگران کرده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس در مورد جدی بودن موضوع استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استیضاح این وزیر اعلام وصول شده و جدی است.

وی تعداد امضاکنندگان استیضاح وزیر را ۱۸ نفر اعلام کرد.

شایان ذکر است، دلیل استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بی توجهی به قانون و بلکه قانون ستیزی در نصب و عدم عزل سعید مرتضوی از مسئولیت صندوق تأمین اجتماعی عنوان شده است.

بر اساس اعلام استیضاح کنندگان طبق ماده ۱۲۴ قانون استخدام کشوری نصب قاضی تعلیق شده به مناصب دولتی ممنوع است، در حالی که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آقای مرتضوی را به سمت مدیر عاملی صندوق تأمین اجتماعی منصوب کرده است.
کد مطلب: 187648
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.