داخلی     خبر     ورزش
۹
# # #
پخش مردان آهنين بدون حضور قاتل و مقتول
جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۱۵
امير و رضا قرايي دو نفر ديگر از مردان آهنين كشور، در اين رقابت ها حاضر نخواهند بود و حضور برادر ديگرشان در اين دوره حساسيت هاي فراواني را به وجود خواهد آورد.
به گزارش افکار نیوز به نقل از صراط، سري جديد مسابقات مردان آهنين كشور در حالي قرار است از شبكه سوم سيما پخش شود كه ديگر شاهد حضور روح الله داداشي قهرمان دوره گذشته اين رقابت ها نيستيم.

روح الله داداشي قوي ترين مرد ايران و جهان در اواخر تيرماه سال جاري مورد هجوم سه نفر از اراذل و اوباش قرار گرفت و بر اثر اصابت ضربات چاقو به گردن، سینه و بازوی و به دليل پاره شدن شريان‌هاي حياتي گردن در حين انتقال به بيمارستان شهيد مدني كرج به قتل رسید.

از سوي ديگر امير و رضا قرايي دو نفر ديگر از مردان آهنين كشور، در اين رقابت ها حاضر نخواهند بود و حضور برادر ديگرشان در اين دوره حساسيت هاي فراواني را به وجود خواهد آورد. گفته می شود امير و رضا قرايي در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری در یک درگیری در خیابان جنت آباد یک نفر را به ضرب چاقو به قتل رسانده و انگشتان دست یک فرد دیگر را قطع کردند.
به هر حال با وقوع اين دو اتفاق در سال ۹۰، كه يكي منجر به قتل روح الله داداشي قوي ترين مرد جهان و ديگري منجر به كشته شدن يك انسان توسط برادران قرايي شد ، برنامه پر مخاطب مردان آهنين را در سال آينده با حواشي جدیدی روبرو خواهد کرد.
ذكر اين نكته براي بينندگان و ورزشكاراني كه مي خواهند راه مردان آهنين را در پيش بگيرند ضروري است كه پخش اين برنامه ها به معناي دارابودن روحيه پهلواني در تمام اين ورزشكاران نيست و به هيچ وجه نميتوان از روي قدرت بازوي افراد آن ها را به عنوان الگوي اخلاقي و رفتاري انتخاب كرد.
کد مطلب: 91228
Share/Save/Bookmark
فرشته
۱۳۹۱-۰۱-۰۷ ۰۰:۱۸:۱۴
زود قضاوت نكنين
امین امینی زارع (وکیل پایه یک دادگستری)
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۶:۵۵:۱۵
مرگ (Death)در انسان به طور بدیهی انواعی دارد که قتل نیز نمونه ای نابهنجار و مغایر اخلاق وشرع میباشد. اشنایی با جنبه اناتومی و فیزیولوژیک مردان اهنین!!!وتوجه به سیستم عضلاتی -اسکلتی ; (The Musculoskeletal system) روش های قتل خشن را در پی داشته و دارد .زیرا این افراد با اتکائ به قدرت جسمی واز طرف دیگر افراد مقابل با رویت حریف کاریترین الت قتاله در دفاع یا حمله را در هر کارزاری به کار میگیرند. لذا ناگزیر کوچکترین دعاوی فیزیکی این افراد بوی خون وصدمات جرحی وقتل میدهد. تا جائیکه حتی گزارش صدمات غیر واقعی (Artefacts) به وضوح گزارش میگردد. لذا با اموزه های جرمشناسی وقوع جرایم خشن یا بهتر بدانیم حضور در منازعات وجرایم خشن در برخی موارد انتظار عمومی یا محافل ومطالبه دوستانه از قویترینها از دیر باز و فرهنگ عمومی میباشد. اموزش اخلاق پهلوانی و جوانمردی و مراعات قانون از سوی اهنین مردان بیشتر و بیشتر مورد انتظار بوده و هست. خداوند به همگی سلامت و سربلندی واز همه مهمتر نیکنامی و عاقبت به خیری عطا فرماید....
محمد حسين خ
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۰:۴۸:۰۲
شايد ميخواستن قرائي رامثل داداشي از بين ببرند خودش از بين رفته
ن.ن
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۹:۱۳
یه مشت بچه های بی شخصیت و بی ادب شدن برای ما آهنین. پس اونی که رفته 8سال جنگیده چیه؟
ارش
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۰۹:۳۵
به نظر من اين ورزشكارا چون از فيلتر خاصي رد نميشند از نظر اخلاقي و فرهنگي نمي تونند مورد تاييد باشند.ورزشكاراي رشته بدنسازي هيچ نظارتي روي اونها وجود نداره اگرو خلافي كنند توي فدراسيون مرجع خوبي براي رسيدگي وجود نداره
احمد م
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۰۲:۱۶
احسنت بر جمله آخری که گفتید
اما راجع به داداشی هم مصداق دارد و در درگیری به وجود آمده ایشان بسیار مقصر بوده اند.....
علی
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۰:۵۱:۰۶
آخه یک مشت آدم گنده بک رو میارید تو تلویزیون بهشون می گید آهنین؟ اینا سوسک هم نیستن! اکثرشون نه اخلاق دارن و نه تربیت.
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۱۹:۲۱:۱۶
مگر قرایی چه فرقی با آدمها دارد چرا این قاتلان را اعدام نمی کنید
ر.س
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۱۰:۳۷:۵۳
سلام
یک بام دو هوا را ببین
برای مقتول قاتل زیر 18 سال اش بلافاصله دادگاهی شد و اعدام
برای قاتل خانواده مقتول در سالنهای دادگاه چشم به رای و ......