داخلی     خبر     بين الملل
۱
# # #
هیوندا الانترا خودرو سال ۲۰۱۲کانادا شد+عکس
شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۵:۰۹
افکار نیوز : سه خودرو مطرح که احتمال انتخاب آنها از سوی این اتحادیه وجود داشت خودروهای هیوندایی الانترا، هیوندایی اکسنت و کیا اْپتیما بودند که در آخرین هفته ماه اکتبر به همراه دیگر خودروهای حاضر در نمایشگاه از سوی ۷۰ عضو اتحادیه خودرونویسان کانادا مورد آزمایش قرار گرفته بودند.

به گزارش افکار نیوز به نقل از خودروسازی، اتحادیه خودرونویسان کانادا روز گذشته در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تورنتو این کشور، خودرو سال ۲۰۱۲ کانادا را معرفی کردند.

این اتحادیه خودرو در حالی خودروی هیوندایی الانترا را برنده این عنوان دانسته لاست که اصولا شرکت هیوندایی به دلیل اینکه مطرح‌ترین رقیب امسال آنها از شرکت کیا (زیرمجموعه هیوندایی) بود، این جایزه را تضمین‌شده می‌دانستند.سه خودرو مطرح که احتمال انتخاب آنها از سوی این اتحادیه وجود داشت خودروهای هیوندایی الانترا، هیوندایی اکسنت و کیا اْپتیما بودند که در آخرین هفته ماه اکتبر به همراه دیگر خودروهای حاضر در نمایشگاه از سوی ۷۰ عضو اتحادیه خودرونویسان کانادا مورد آزمایش قرار گرفته بودند.

در این آزمایش‌ها تمامی‌اجزای خودرو توسط خبرنگاران مورد بررسی قرار می‌گیرند و سپس خودروهای سربلند شانس انتخاب به عنوان خودروی سال را دارند.
Steve Kelleher مدیرعامل هیوندایی در این خصوص می‌گوید: الانترا بهترین خودروی جدید ماست که تاکنون به بازار عرضه کرده‌ایم و من خیلی خوشحالم که خودرونویسان با این نظر من موافق بوده‌اند.

الانترا در بازار کانادا با قیمت پایه ۱۵۸۴۹ دلار کانادا عرضه می‌شود. سال گذشته اتحادیه خودرونویسان کانادا (AJAC) شورلت کروز را حائز این رتبه و عنوان دانسته بودند.
کد مطلب: 83111
Share/Save/Bookmark
۱۳۹۰-۱۱-۲۹ ۰۸:۰۹:۴۱
انقدر از این خودرو های بی کیفیت و بازارهای ضعیف و کم رونق مطلب ننویسید.
چرا از غول های تکنولوزی جهان مثل سایپا و ایران خودرو و ابرخودروهایی مثل پراید مطلب نمی نویسید؟