داخلی     خبر     فرهنگ و هنر
۱۵۲
# # #
توصيه مطلب
۱
از فریماه فرجامی تا ابوالفضل پورعرب+عکس
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۱۱
نام ابوالفضل پورعرب دوباره خبرساز شد. آن هم با خبری بسیار تلخ که البته خوشبختانه خیلی زود تکذیب شد. حوالی ظهر دوشنبه خبرگزاری ایسنا به نقل از احمد میرعلایی(مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی) خبر درگذشت پورعرب را منتشر کرد. خبری که بلافاصله از سوی فرزند این بازیگر معروف تکذیب شد.
به گزارش افکارنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، «پوریا پورعرب» گفت:« پدرم در حال حاضر حالش خوب بوده و در خانه در سلامت کامل به سر می برد.از شنیدن این خبر شوکه شدم و متاسفم از اینکه چرا یک خبرگزاری بدون هیچ اطلاع موثقی چنین خبری را منتشر می کند و من قطعا از این خبرگزاری شکایت خواهم کرد.»بعد هم نوبت عذرخواهی میرعلایی از خانواده پورعرب به خاطر این اشتباه بود و آرزوی سلامتی برای او.

این اما تنها حاشیه خبری مربوط به ستاره ۵۱ ساله دهه هفتاد سینمای ایران نبود. چرا که چندروز پیش از این نیز نام ابوالفضل پورعرب بعد از سالها دوباره برزبان ها افتاده بود.

ماجرای یک عکس غم انگیز


همه چیز از انتشار یک عکس شروع شد. عکسی در حاشیه مراسم تجمع هنرمندان برای محکومیت اهانت به پیامبر اسلام که عوارض بیماری، چهره این ستاره سینمای ایران را کاملا متفاوت کرده بود. بلافاصله، این عکس به صورت گسترده در سایت ها و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد و سیل حواشی، مصاحبه ها و تحلیل ها راجع به ستاره شکسته سینمای ایران منتشر شد. حاشیه هایی که با دلگیری شدید خانواده پورعرب هم مواجه شد. پوریا پورعرب دراین باره به مهر می گوید:« پدرم به هیچ وجه در این‌باره صحبت نمی‌کند چراکه ما هنوز اجازه نداده‌ایم حتی از این شایعه مطلع شود.»

  

اقبال رسانه ها در پرداختن به تغییر شدید جسمانی پورعرب، حتی به جلد یک ماهنامه عامه پسند مد و سبک زندگی هم رسید. یکی از ماهنامه‌ها با این جلد به استقبال بیماری پورعرب رفت و در کنارآن با یک متخصص زیبایی و جراحی پلاستیک نیز گفتگو کرد. گفتگویی که حول این محور می چرخد:«امکان بازگشت چهره پورعرب به حالت قبل از بیماری با انجام عمل جراحی پلاستیک».

آن هم در کنار فراخوان عمومی برای همدردی با پورعرب! کسی که به گفته حسین فرحبخش(تهیه کننده سینما):« کسانی با گونی گونی پول می رفتند پشت در خانه او می نشستند تا او بپذیرد که در فیلمشان بازی کند». کسی که در این چند سال نه خبری از او بود و نه کسی سراغش را می گرفت، چه طور ناگهانی به کانون توجه رسانه ها رسید؟

ستاره ای برای یک دهه

موفقیت های پورعرب با درخشش در پرفروش ترین فیلم آن سال‌ها یعنی «عروس» شروع شد. ساخته سینمایی «بهروز افخمی» که با حضور پورعرب و «نیکی کریمی» روی پرده سینماها آمد، از پورعرب فوق ستاره ای ساخت که حتی نامش هم موفقیت فیلم های سینمایی را تضمین می کرد. خود او هم برای بازی در این فیلم، جایزه بهترین بازیگر«قربانی»،«آواز تهران»،‌ «نرگس»، «رابطه پنهانی»، «مهاجران»، «سوءظن»، «دوروی سکه»، «نیش»، «چهره»، «مرضیه»، «بهشت پنهان»، «در کمال خونسردی »، «بی‌قرار»، « مردی شبیه باران»، «قاصدک»، «حماسه قهرمانان»، «غریبانه»، «باد و شقایق»، «جوانی»، «مردی ازجنس بلور»، «عشق کافی نیست»، «معصوم»، «دست‌های آلوده»، «رقص شیطان»، «همسر دلخواه من»، «تیک» و «زندانی ۷۰۷» از جمله فیلم هایی بود که پورعرب در آنها بازی کرد. او در سال ۷۵ به خاطر بازی به یادماندنی اش در فیلم «مردی شبیه باران» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فجر را هم از آن خود کرد.

اما با شروع دهه هشتاد، فعالیت های پورعرب کم رنگ شد و او به بازی در سریال های تلویزیونی روی آورد که معروف‌ترین‌شان مجموعه‌های «تنهاترین سردار»، «زیر زمین» و «وضعیت سفید» بود.

از فریماه فرجامی تا ابوالفضل پورعرب

بی خبری ها از ستاره گوشه نشین سینما ادامه داشت تا آن که ۳۰ دی ماه ۸۹ خبر آمد پورعرب به دلیل سرطان در بیمارستان بهمن تهران بستری شده و تحت درمان قرار گرفته است. این گونه بود که آقای ستاره خانه نشین شد و کسی خبری از او نداشت تا آن عکس های متاثر کننده از او منتشر شد.

 

تب رسانه ای درباره بیماری پورعرب این روزها ما را یاد ماجرای انتشار عکس های «فریماه فرجامی» بعد از سالها گوشه گیری اش می اندازد. ستاره ای که او هم بازگشتی غم انگیز و متاثرکننده داشت.

اما نکته عجیب و قابل تامل، اصرار بعضی رسانه ها برای تاکید بر تغییر چهره این ستاره های سالهای نه چندان دور سینماست. بی آن که کسی بداند چه بر سر دل این هنرمندان و روحیه های از دست رفته شان آمده. اتفاقی که محسن شایانفر (تهیه کننده سینما و از دوستان نزدیک پورعرب) در گفتگو با خبرگزاری مهر به آن اشاره می کند :«روح پورعرب مکدر شده است و او به خاطر عکسی که مطبوعات از او منتشر کردند ناراحت است. آخر چرا باید با انتشار بدون هماهنگی یک عکس مردم را نگران کرد؟ بعد هم عده‌ای با غرض ورزی مطالبی در این زمینه نوشتند که به آزردگی پورعرب منتهی شد. من با او در ارتباطم و از سلامتش خبر دارم. او افسرده شده و عکس منتشر شده روحیه‌اش را از او گرفته است.»

همه این ها در شرایطی است که پورعرب برخلاف بسیاری از هم دوره ای هایش نه تنها از یادها محو نشده است، بلکه بازی خوبش در سریال وضعیت سفید (که به تازگی از تلویزیون بازپخش هم شد) و استقبال منتقدان و کارشناسان از بازی او، نشان داد که ستاره دهه هفتاد سینمای ایران هنوز هم می تواند با نام و بازی اش بییندگان زیادی را به سینما و پای تلویزیون بکشاند.

آیا رسانه ها می توانند باری از این غم کم کنند و غم های شخصی هنرمندان را فدای جذابیت های ژورنالیستی نکنند؟
کد مطلب: 155456
معصومه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۰۸:۱۲:۵۹
این دو عکس متعلق به یک نفر نیست!در یک عکس خال، زیر چشم چپ است و در دیگری زیر چشم راست!!!!در ضمن کم نیستن افرادی که در نزدیکی ما سرطان میگیرن تغییر ظاهرشون اینگونه نیست.
 
نیلا
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۱۲:۱۲:۴۷
واقعا چه هوشی!
عزیزم زاویه عکس رو نمیبینی؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۰:۵۶:۵۴
چه ربطی به زاویه عکس داره
تو دیگه چقدر باهوشی !!!!
 
کیوان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۸ ۱۱:۳۷:۱۲
خیلی به هوش ربطی نداره.این عکس یا از توی آیینه گرفته شده یا از روی عکس
 
ابول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۶ ۱۹:۴۸:۲۷
اونا میگن سرطان داره اینا چسبیدن به خال بنده خدا
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۲ ۲۳:۲۸:۳۶
بابا ول کنین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۱۳:۱۵:۰۲
حتما چاپ عکس از روی فیلم با جهت عکس بوده وگرنه خال در همان قسمت است
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۶:۰۹:۱۵
موافقم عکس افقی چرخیده
 
marjan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۱۵:۰۱:۱۱
حالت خوبه؟سه سال بنده خدا با بیماری درگیره اونوقت تو مگی این نیست.
 
مهیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۲۲:۳۵:۳۱
برای تمام مردم ایران متاسفم
اول اینکه عکس دقیقا متعلق به خوده جناب پور عرب هست و اگر مشکل شما خال روی صورتش هست باید بگم که تصویر ایشون در عکس اول به صورت مقعر بوده!!!!!!!!
دوم اینکه به جای این حرفا برای ایشون دعا کنید تا به سلامتی شریفشون برسند
 
معین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۲۷ ۰۲:۱۱:۴۵
دوست عزیز! چرا فکر میکنی انقدر بزرگ هستی که برای " تمام مردم ایران" متاسف باشی؟
 
مهیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۲۲:۳۵:۳۵
برای تمام مردم ایران متاسفم
اول اینکه عکس دقیقا متعلق به خوده جناب پور عرب هست و اگر مشکل شما خال روی صورتش هست باید بگم که تصویر ایشون در عکس اول به صورت مقعر بوده!!!!!!!!
دوم اینکه به جای این حرفا برای ایشون دعا کنید تا به سلامتی شریفشون برسند
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۲۲:۴۳:۲۵
نظری ندارم
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۵ ۰۱:۳۹:۵۸
برادران و خواهران به خال نگاه نکنید فقط دعایش کنیم حاشیه نرین س
 
مرتضی س
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۵ ۰۱:۵۱:۲۶
خدایا روزی که به انسان این همه اوج میدی بالا میبری ستاره میکنی . روزی هم به بستر بیماری میبری . هر چه خودت صلاح میدانی همون میشه . خدایا 30 ساله که من از تو اطاعت میکنم یکبار هم من از خدایم میخوام به حق فاطمه زهرا تمام مریضای سرطانی رو شفا بده
 
مهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۱۳:۵۶:۴۴
تو باید میرفتی آگاهی کار میکردی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۰۳:۲۷:۱۸
معصومه خانم!آقاي پورعرب،اون قدرشناخته شده هستن،که نمی شه عکس کس دیگه ای روبه جای ایشون جا زد. خاطرتون آسوده،هردوعکس متعلق به یک نفره.به قول فریده خانم به جای این حرف ها،براشون دعاکنیم.
 
سمیرا
۱۳۹۱-۰۸-۰۲ ۰۰:۳۶:۵۳
معصومه جان اقای پور عرب هر کسی نیست .شما هم که راجب سرطان چیزی نمیدونید نظر ندید
 
سمیرا
۱۳۹۱-۰۸-۰۲ ۰۰:۳۶:۵۵
معصومه جان اقای پور عرب هر کسی نیست .شما هم که راجب سرطان چیزی نمیدونید نظر ندید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۶ ۱۰:۱۹:۳۳
آي كيو يه ذره از مخت استفاده كني بد نيست بخدا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۹ ۱۵:۵۵:۲۳
منم بانظرت موافقم
 
محمدرضا شیخ حسنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۵:۳۸:۴۷
دوست عزیز، عکس قبل از بیماری پورعرب عزیز قرینه اش کرده اند وگرنه هردو عکس ابوالفضل پورعرب عزیز ستاره سینمای کشورمان است، که به امید خدا بهبودی حاصل شده و بزودی پورعرب عزیز به آغوش هنر هفتم و دوستدارانش برمیگردد.
 
سعيد & آرش
United Kingdom
۱۳۹۳-۰۶-۱۶ ۱۲:۲۴:۰۱
واقعا متاسفم براي شما كه از حال و احوال هنرمندان واقعي عرصه سينما بي خبريد.
آقاي پورعرب يكبار هم با همين چهره بيمارش به برنامه هفت دعوت شده بود.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۱۲:۲۱:۲۸
چرا این همه این خبرو جنجالی کردین؟
مریضه به کسی چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟
 
محمد
Netherlands
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۱۷:۱۰:۰۹
خوب باید بگن
باید این خبر پخش بشه.البته بطور صحیح.
چرا ستاره سینمای ما بعد از سه سال باید مریضیش دیده بشه
حالا اگر یه سفری میرفت یا یه پول قلمبه بهش می دادن کل دنیا میفهمیدن!!
 
فضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۱۱:۰۶:۵۵
با سلام سینمارو با ستاره سینمای ایران پورعرب شناختم زمانیکه بچه بودم و خداروشکر الان دانشجوی دکتری بیوشیمی پزشکی هستم و الان هم پورعرب برای من همان پورعرب هست شانسی عکسشو دیدم که هنگ کردم خدا میدونه دچار چه سردردی شدم اهالی سینما به خدا مثل پورعرب هم جذاب و هم خوش تیپ نمیتونید پیدا کنید همش رفتید دنبال یکسری بازیگران با چهره های خوب و نه جذاب. یاد بازیگران سینما اون روزا مثل هاشم پور و شکیبایی و قریبیان و عرب نیا و فروتن و به خصوص پورعرب به خیر. سینمارو کشتید از وقتی که حضور این بازیگران را در عرصه سینما کمرنگش کردید که ماهواره گرفتن و دارن فیلم خا و سریالهای خارجی نگاه میکنن و شما سینماییها برید دنبال چهر ها مثل پورسرخ و کمیلی و گلزار و زمانی و رادانو بهداد که خداییش باعث دوری ماها از سینماها شده ان چون واقعا بازیگر نیستن برید از هندیها یا هالیوودیها یاد بگیرید که سینماهاشونو چگونه زنده و پر رونق نگه داشتن در آخر سینمای ایران پورعرب ستاره من هستی تا ابد و عاشق فیلم دست های آلوده ات هستم و نگران کمرنگ شدنت در سینما نباش چون سینمای ایران با نبودن شماها خیلی وقته که مرده!!!!!!!
 
فائقه و سحر و نسرین و هما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۵ ۱۰:۳۴:۳۵
آقای دکتر سلام. واقعا گل گفتید واقعیت و حقیقت رو بیان کردید. از طرف دانشجوهاتون. ممنون
 
یک دکتر زیست شناس!
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۱:۱۸:۴۴
به نظرتون کاری ندارم! ولی معمولا آدم سالم در چنین اظهار نظری می گوید از کودکی تا الان! نه این که دانشجوی دکتری بیوشیمی پزشکی هستم! آقای بیوشیمسیت! این روزها دانشجو دکتری بودن هنر نیست! آن مجله و آن دکتر زیبایی هم دنبال فرصتی برای خود مطرح کردن بودن!
 
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۲۰:۰۱:۰۶
این عکس نباید منتشر میشد کسی حساب روحیه این عزیزو نکردرسانه ای ها یه لخظه حسا ب این مسائلو نمیکنند
 
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۲۰:۴۷:۱۸
کلا در این دنیا هیچ چیزی را نمی توانیم گارانتی کنیم حتی سلامتی خودمان را.
 
مري
Kuwait
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۲۱:۵۲:۰۲
سلام. انشالله آقاي پورعرب حالشان خوب خوب شود. خيلي ناراحت شدم. فكر مي كنم كه بي نهايت لاغر شده اند. برايشان سلامتي آرزومندم.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۹ ۲۱:۵۷:۳۸
با آرزوی سلامتی برای این هنرمند عزیز همه وقتی مریض میشن قیافه شان فرق میکنه انشا اله بعد از بهبود کامل بازم میشن همون چهره نام آشنا هرچند پور عرب در هر قیافه ای محبوب ماست
 
مهدیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۰۸:۴۴:۱۹
راست میگه
 
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۱۶:۳۹:۳۶
باورم نمیشه
 
pegah
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۱۹:۲۹:۵۳
سلام انشااله حال آقای پور عرب ستاره بزرگ سینما هرچه زودتر خوب شود.وای کاشک آنقدر سریع که خبرکارهای مبتضل بازیگران به سرعت پخش می شود چنین خبر تلخی را زود تر می فهمیدیم
 
محمد رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۲۱:۱۶:۳۲
پور عرب همیشه پور عرب هست با هر چهره ای این خوده آدمان که به چهره شخصیت میدن نه چهرشون واقعا دلم می خواد با چهره جدیدش بازی کنه تا همه ببینن پور عرب هنوز این شیر میدون چیکار میکنه
 
Kuwait
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۱:۱۳:۳۳
+
 
pedram
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۰۱:۳۹:۲۹
متاسفانه در سينماي كشور ما بدجوري باندبازي وجود داره و الا چرا بايد اين همه سال همچين ستاره اي از پرده سينما پاك بشه؟...در هر صورت براي اين بازيگر عزيز و دوست داشتني كه با بازي در فيلم عروس فصل و تحول جديدي در سينماي بعد از انقلاب به وجود اورد آرزوي سلامتي مي كنم.
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۰۲:۲۴:۱۶
به امید سلامتی زودتر
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۱:۵۶:۱۲
سلام
لطفا کسانی که مریضی آقای پورغرب رو باور ندارند نظر ندن.ایشون 3ساله که با این بیماری داره زندگی میکنه.لطفا نمک رو زخم نپاشید...
بجای این کارا برایش دعا کنید.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۰۶ ۲۱:۵۴:۳۷
من براشون دعا میکنم
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۰:۲۱
از خدا میخوام که هرچه زودتر ابولفضل جان خوب بشه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۸:۵۲
اروزی سلامتی وتندرستی برای ایشان ازدارم واقعا ناراحت شدم
 
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۲:۴۸
به هنرمندعزیزوخانواده محترم این بیماری اوایل لاغری وتغییرقیافه دربیمارایجاد میکند وبعدخوب وسرحال مثل گذشته تنومند خواهیدشد نگران نباشد همه ملت سلامتی شمارو هنگام نمازاز خداوندتقاضادارن امیدتونوازدست ندین
 
مهتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۵:۰۵:۳۳
من مطمئنم خوب خوب مي شي ابوالفضل جان. ما هنوز هم مثل دهه هفتاد دوستت داريم.
 
آناهید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۵:۳۰:۳۲
وای چقد تغییر کرده
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۷:۱۱:۱۴
درجواب خانم معصومه باید بگم سخت دراشتباهی
این به خاطرنرم افزاریه که ازش استفاده کردن مثلاً با
MICROSOFT OFFICE PICTURE MANAGER
این هم میشه این کاذ را کرد امتحان کن
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۹:۴۵:۰۶
به نظر من رسانه ها یی که عکس این عزیز را بدون اجازه آقای پور عرب پخش کردند و باعث ناراحتی او شده اند کار غیر انسانی را منجر شده اند . انشاء الله دعا می کنیم حال این ستاره سینما به لطف خداوند خوب شود .
 
هناسفا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۰۲:۲۱:۲۶
اقای پور عرب در همه حال برای ما قابل احترام هستند و همین الان هم روحیه ی بازیگری در چهره ی ایشان موج می زند با ارزوی سلامتی برای این هنرمند توانای کشورمان.
 
آذین
United States
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۲:۰۷:۳۳
خیلی ناراحت شدم... :(
 
تینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۸:۱۶:۱۹
امیدواریم که این هنرمند دوست داشتنی هر چه زودتر سلامتی خود را بازیابد و خالق لحظه های زیبا در پرده نقره ای بشود .
 
تکتم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۸:۲۸:۲۱
سلام به مرد محبوب سینمای ایران ، شما ثابت کردید که علاوه بر سینما در جعبه جادویی هم موفق هستید، ما همیشه شما رو دوست داریم و برای سلامتی شما دعا میکنیم . به امید آنروز.
 
علیرضا محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۰:۲۹:۳۴
همه با هم واسش دعا کنیم انشالله خدا بهش سلامتی دوباره بده.رسانه ها هم جوری که دوحیه اش بهتر میشه کمکش کنند .
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۴:۴۲:۴۰
سلام دوستان.
بياييد باور كنيم در اين دنيا همه چيز فانيست جز نام نيك.
كسي هست كه هنر وشغل وثروت وشهرت وزيبايي وسلامتي وزندگي اش بيمه شده باشد؟پس لطفا تعجب نكنيد رسم دنيا همين است...
 
سیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۶:۵۴:۲۸
ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت
وای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت
خوابم بشد از دیده در این فکر جگر سوز
کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت
به امید بازگشت سلامتی آقای پورعرب
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۸:۱۹:۵۱
ما که نفهمیدیم این عکس واقعییه یا نه
 
آقاسیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۹:۰۹:۵۴
برای سلامتیشون دعا می کنیم.
 
روناک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۹:۱۴:۱۱
ای بابا.این آقای پور عربه.میخواید بگید نیست.همین چند روز پیش عمه ی من ایشونو تو بیمارستان اتفاقی دیده بودو کلی شکه شده بود.ایشالا خدا سلامتی به همه ببخشه.کاش بیشتر قدر داشته هامونو بدونیم.....
 
علی ....
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۲۰:۵۵:۳۳
سلام. انشالله آقاي پورعرب حالشان خوب خوب شود. خيلي ناراحت شدم. فكر مي كنم كه بي نهايت لاغر شده اند. برايشان سلامتي آرزومندم.
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۲۲:۳۵:۲۴
ابوالفضل دوستتت داریم
 
منا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۰۰:۰۷:۳۱
ان شاءا... هرچه سریعتر سلامتیشونو بدست بیارن
 
فهيمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۰۰:۳۰:۳۱
دوستت داريم هنرمند عزيزيزم
 
پریسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۱۰:۰۱:۲۳
ولی به نظر من با این ظاهر کنونی هم محبوب قلبهاست مهم اینه که ما شخصیت ایشون رو همیشه دوست داشتیم و داریم،به امید سلامتی و موفقیت روز افزون و به امید دیدار دوباره ایشون در پرده سینما.با تمام وجود،وجودتون رو درست دارم.
 
تینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۱۵:۰۹:۴۰
با آرزوی سلامتی برای بازیگر محبوب ومردمی سینما وتلویزیون آقای پور عرب امیدواریم هر چه زودتر بهبودی خودتونو بدست بیارین وما شاهد کارهای زیباتون باشیم
 
عاطفه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۱۶:۰۸:۰۰
بازی هات هیچ وقت فراموش نمیشوند تو خوب میشی ناامید نشو
 
فاطمه
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۱۶:۱۲:۱۳
اميدوارم هر چه زودتر بهبودي كامل بدست بياوريد و دوباره در عرصه هنر شما را ببينيم
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۱۶:۴۰:۳۷
!! آخه تو چه میفهمی که میگی به کسی چه ربطی داره!! کلی این سوپراستار واسه ما خاطره داشته ، همون 2 ساعتی که مینشستیم کلی فیلمش و لذت میبردیم هنوز تو ذهنمونه! این سوپراستار باید زود خوب بشه و همه براش دعا میکنیم . هموطنت که هست ، آدم که هست .
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۱۱:۰۰:۱۰
بابا خاطره
 
فرنگیس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۰۷:۴۵:۵۳
همه ما ی روزی از طریقی می ریم برای همه مریضا دعا کنیم و دعا کنیم که عاقبت به خیر بشیم و بعداز رفتنمون به یادمون باشند چرا از قیافه این و اون ایراد می گیریم مگه ما خودمون نمی خواهیم مریض شیم و تغییر شکل بدیم دعا کنیم که پورعرب هم خوب شفا پیدا کنه
 
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۰۹:۲۳:۲۰
انشالا كه خدا همه بيمارارو شفا بده
 
United Arab Emirates
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۲۰:۳۴:۴۸
خوشحالم كه اين خبر بد كذب بوده دعا ميكنم خداى مهربانم او را شفا دهد همانطور كه سال ٧١ در سن ١٩ سالگي مرا از اين بيمارى نجات داد خداوندا تو را شكر ميگويم به.خاطر تمام داده ها ونداده هايت
 
حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۰۹:۳۴:۵۷
باعرض تاسف ازاينكه سرطان بازهم سايه سنگينش راروي يكي ديگه ازمردان هنرمندومحبوب كشورمون انداخت آرزوي سلامتي وبهبودكامل براي ايشان دارم تايكبارديگه ايشان رادرصحنه سينماباچهره اي بشاش وبه دورازبيماري ببينيم
 
فریده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۱۵:۵۵:۰۴
واقعا ایرانی جماعت آدم بشو نیست.جای بحث راجع به خالش دعاش کنید............
 
مصطفی ن.
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۰۴:۱۶:۲۴
ابوالفضل پورعرب،فریماه فرجامی،هدیه تهرانی... مجتبی محرمی،مهدی فنونی زاده،کریم باوی... . متولیان رسیدگی به امورهنرمندان و ورزشکاران،جداً خسته نباشید!
 
زهره
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۱۴:۵۸:۱۴
براشون دعا کنید خواهش میکنم
 
parisa
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۱۵:۳۴:۰۷
امیدوارم هر چه زودتر سلامتیشونو به دست بیارن
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۲۳:۰۹:۱۳
دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه هر دو جانسوزند، اما این کجا و آن کجا!
عزیزم، پدر من مبتلا به سرطان پروستات است و در اوایل درمان با پرتودرمانی یا همان برق قیافه اش به کلی عوض شده بود.
بیایید همه با هم از خداوند متعال برای شفای تمام بیماران سرطانی و از جمله آقای پور عرب دعا کنیم و دعا کنیم که خداوند به قدر کفایت به من و همه ما آگاهی دهد که با یک خال کوچک و یک زاویه دوربین به قضاوت نپردازیم. ان شاءالله
 
هیوا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۸ ۰۰:۲۵:۴۵
خیلی خوشحال شدم که خبر فوتشون شایعه بوده. به امید سلامتیشون
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۸ ۱۷:۴۴:۵۹
با سلام. من با نظر خانم سارا کاملاً موافق هستم. چون متاسفانه در اقوام ما هم یک بیمار مانند استاد پور عرب وجود دارد که مبتلا به سرطان ریه هستند. ظاهر ایشان هم به کلی عوض شده است. آنچه که مهم است این است که باید برای استاد پورعرب و تمام بیماران دعا کنیم نه اینکه راجع به خال و مسائل بی اهمیت صحبت کنیم. برای سلامتی و تندرستی همه بیماران و استاد ابوالفضل پور عرب صلواتی ختم کنیم. با تشکر. علی از اصفهان
 
سعيد
۱۳۹۱-۰۷-۳۰ ۰۲:۰۹:۴۰
خيلي خيلي ناراحت شدم دوستت دارم برايت دعا ميكنم هميشه
از طرف يه دوست قديمي
 
آزاده
۱۳۹۱-۰۸-۰۶ ۱۱:۵۱:۱۶
ستاره خوب سینمای ایران هستید و خواهید بود....امیدوارم خدا هرچه زودتر به شما سلامتی بده.همه مردم ایران عاشق شما و بازی فوق العاده تون هستند.
 
سیوندی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۶ ۱۹:۵۸:۳۴
وای خدای من
 
هانیه جعفری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۶ ۲۳:۳۹:۱۰
آقای پور عرب من اولین فیلمی که دیدم دستهای آلوده بود از همون موقع شما شدید بهترین بازیگر محبوب من خیلی دوستتون دارم به نوبه خودم کسایی که تو دامن زدن به این شایعات دست دارن نمیبخشمشون. ففط دعا میکنم زود تر سلامتیتونو به دست بیاریدو دوباره برگردید به سینما و تلوزیون همون جایی که بش تعلق دارید.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۸ ۱۴:۰۶:۵۱
دنیا با آدم چکارا که نمی کنه. معلو م نیست شرنوشت خودمون چیه. ایکاش می تونستیم خوب باشیم . زیبایی سلامتی ثروت غرور و همه همه چیزایی که روزی به خاطرشون خودمون را گم می کنیم از دستمون میره. امان از این دنیا
 
مژگان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۱ ۱۲:۴۱:۰۹
خیلی متاسف شدم ,فقط میتونم براش دعا کنم به امید روزای پر از سلامتی برای ایشون!
 
مهدی مردانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۱ ۲۰:۳۰:۴۶
ابوالفصل پور عرب هنرمند محبوب سینما هست وخواهد بود ما همه برای سلامتی این هنرمند وبازگشت به سینما دعا میکنیم
 
لیدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۴ ۰۸:۵۸:۴۴
از ته دل از خدا میخوام تمام مریضا رو شفا بده
 
پيمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۵ ۱۱:۲۳:۲۸
خيلي ناراحت شدم
 
نسرین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۹ ۱۸:۰۷:۰۹
خیلی ناراحت شدم وقتی آقای پور عرب رو تو این چهره دیدم ...از ته دل از خدا میخوام آقای پور عرب و سایر مریضا رو شفا بده
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۰ ۱۰:۰۴:۴۱
ابوالفضل پورعرب ستاره سینمای ایران بود،هست و ستاره خواهد ماند . از صمیم قلبم از خدا می خواهم که شفا یابد .جای تاسف است که رسانه ها بدون اجازه ایشان عکس ایشان را منتشر کردندو باعث کدورت ایشان شدند .
پورعرب به بازیگری چون تو افتخار میکنیم مهم نیست چهره ات تغییر کرده .تو ستاره خواهی ماند.
 
قبادحاجی ذاده
۱۳۹۱-۰۸-۲۰ ۱۲:۱۹:۵۰
پورعرب سلطان اول وآخردنیای سینمای حرفه ای فیلم های رومانتیک وعاشقانه ایران زمین است وبس برای سلامتش ازخدای سبحان وآقاامام زمان عج امتنان داریم عشق وعاشقی ارزونی توبادابوالفضل عزیز
 
نسرین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۰ ۱۸:۱۶:۱۳
برایت دعا می کنم
 
سحرشهبازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۱ ۱۳:۰۹:۴۵
خیلی دوست دارم همیشه با کارای قشنگت الگوم بودی هنوزم هستی توخوب میشی من به خدا ایمان دارم
 
هما
۱۳۹۱-۰۸-۲۲ ۲۲:۲۷:۵۲
آقای پورعرب ما واقعا دوستتون داریم... هیچ احدی حق نداره روح شما رو آزار بده... شما هیچ وقت فراموش نمیشید... هیچ وقت، اتفاقی نیفتاده... چهره ی محبوب شما توی ذهن ما جوونا هیچ وقت تغییر نمیکنه!
من همه ی کارای شما رو دارم و واقعا عاشقتونم... همیشه دوست داشتم دخترتون میبودم همیشه واسه سلامتیتون دعا میکنم عزیز مهربون ما....
دوستت دارم واقعا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۳ ۰۲:۰۲:۳۱
مشون دارم این که خودم کشته مرده فیلم غریبانه هستم شاید بیشتر از صد بار دیدم.به هر حال ارزوی سلامتی دارم
 
شقایق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۶ ۲۲:۵۳:۱۶
امیدوارم که خوب شوند
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۹ ۱۹:۴۸:۵۲
خدایا در این شبهای عزاداری از تو میخواهیم که شفای عاجل نصیب این ستاره خوش ذوق بکنی و قلب تمام دوستاران سینما را شاد کنی .
الهی امین
 
خنجگه
۱۳۹۱-۰۹-۰۳ ۱۴:۴۳:۵۲
واقعامتاسفم وازخدامیخوام که سلامتیشونو بهدست بیارن و زودتر به سینما برگردن. الهم اشفع کل مریض
 
مريم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۰۳ ۱۹:۴۹:۲۸
بازيگر مشهوري بود ولي من ميگم هركه سرطان بگيره كارش تمومه
 
حدیثه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۸ ۱۶:۲۳:۱۴
اینکه سرطان اخر راه دروغ امید ما به خداست براش باید دعا کرد اللهم اشفع کل مریض
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۵ ۰۲:۵۹:۱۸
من موافق نیستم و امیدوارم که زودتر به سلامتی کامل برگردند با انرژی مثبت دوستان
 
ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۰۶ ۲۳:۵۰:۵۰
انشاالله خوب میشوید
 
وانیا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۰۹ ۲۰:۰۷:۱۶
برا سلامتیشون دعا کنید بس
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۰ ۲۳:۵۷:۱۷
هم خیلی لاغرشده هم خیلی فرق کرده واقعا به زورشناختمش
 
بي ادعا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۵ ۱۱:۱۰:۳۶
بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش زیک گوهرند
چو عضوی به دردآورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

هر انسان، با هر بيماري، نياز به ترحم نداره. بلكه بايد تلاش براي درمانش كرد، نه نشستن و پشتش حرف درآوردن.
فرشته ها رقابت نمی کند، رقابت می آفریند.
ابوالفضل جان دوست دارم و برات از يگانه طبيب عالم هستي آرزوي سلامتي دارم. تو با تمام فيلمهات مارو پاي قاب جادويي نشوندي. پس هيچوقت از ياد ما نخواهي رفت. با هر چهره و قيافه كه باشي، براي ما همون پور عرب "عروس" و "مردی شبیه باران" هستي.
 
حدیثه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۸ ۱۳:۴۰:۱۵
واقعا متاثر شدم ارزوی سلامتی برای این ستاره سینما میکنم خداوند انشاالله بهشون شفا بده
 
حدیثه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۸ ۱۳:۴۰:۲۸
واقعا متاثر شدم ارزوی سلامتی برای این ستاره سینما میکنم خداوند انشاالله بهشون شفا بده
 
حدیثه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۸ ۱۳:۴۴:۱۲
بی حاشیه باید بگم سینمای ما دیگه به فکر ستاره هاش نیست اما ما هواداران پورعرب برای سلامتیش دست به دامن ائمه و خدا میشیم اللهم اشفع کل مریض
 
حسین آقا
۱۳۹۱-۰۹-۲۰ ۱۶:۱۸:۲۱
من آخرین بار تو تشییع جنازه خسرو شکیبایی دیدمش مثل همیشه با جذبه و باوقار.خدا شفاش بده
 
مهرانه
۱۳۹۱-۰۹-۲۱ ۱۱:۰۱:۲۰
در این روز بارانی ازخداوند طلب شفای همه بیماران میکنم واز او به خاطرنعمت سلامتی ازاعماق وجود سپاسگذارم.
 
محسن آقاعلی
۱۳۹۱-۰۹-۲۳ ۰۹:۰۲:۰۱
شایدجسمش ضعیف شده باشد.امااین مهم نیست وبه امیدخدابهبودی می یابد.واین سینمای ایران است که بافاصله گرفتن از این عزیزان دراغمافرورفته.
 
الهه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۲۳ ۱۸:۵۶:۰۷
اللهم اشفع کل مریض
 
کتایون
۱۳۹۱-۰۹-۲۳ ۲۲:۰۱:۳۹
دل که رنجید ازکسی خورسند کردن مشکل است
شیشیه بشکسته راپیوند کردن مشکل است
کوه ناهمواررا هموار کردن سخت نیست
حرف نا هموار را هموار کردن مشکل است
به خودمون بیایم انقدر با حرفامون با کارا مون همدیگرو نرنجونیم این دنیا ارزش نداره ...
خدا به حق صاحب اسمش حضرت ابوالفضل هم ایشونو وهم همه مریضارو شفابده . امین .
 
کمیل
۱۳۹۱-۰۹-۲۷ ۱۹:۳۳:۰۹
درست 10 سالم بود که قهرمان زندگیم بود. حتی نحوه ی خندیدن و دعوا کردنشو تو فیلما تقلید میکردم. اصلا باورم نمیشه.
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۲۸ ۲۲:۲۷:۵۲
با سلام امیدوارم هرجی زودتر آقای پورعرب حالشون خوب شه ما هم به جز دعا کاری از دستمون بر نمیاد براش دعا کنین
 
عاطفه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۴ ۲۳:۵۷:۴۳
سلام از لحظها ی که عکس آقای پپور عرب رو دیدم سعی کردم دلیلش رو بفهمم . بعد فهمیدم که سرطان ریه دارن .احساس کردم تنها کسی هستم که خودش و خونوادش رو درک میکنم چون مادر من هم 3ساله که این بیماری رو داره و باهاش مبارزه میکنه. امیدوارم هر چه زودتر شفا بگیرن. برای همه مریضای سرطانی دعا کنید ، برای مادر من هم که 15 سال هم پدر بود هم مادر دعا کنید که الان تو i c u هست التماس دعا
 
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۷ ۲۲:۰۸:۳۸
دردایره قسمت مانقطه تسلیمیم.. .واقعامتاسفم
 
ramon
Germany
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۳:۱۳:۳۶
خدا کنه دل مسئولین به رخم بیاد نسل مواد مخدر رو ور بندازن
 
ramon
Germany
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۳:۱۶:۱۹
البته پول با ارزش تر از جون جوانان و در کل انسانهاست بعید میدونم از این کارا بکنن چون اگه میخواستن 24 ساعته ریشه کن میکردنش
 
شایلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۹:۵۰:۳۶
چنین است رسم سرای درشت
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۳:۵۲:۳۳
عاقبت منزل ما وادی خاموشان است
 
پریسا
۱۳۹۱-۱۰-۲۱ ۱۴:۲۱:۱۶
دوسش دارم ولی نمیدونم واقعا علت تغیر چهره چیست معتادی یا بیماریشونه ولی به شخصه خیلی دوسش دارم
 
یگانه
۱۳۹۱-۱۰-۲۲ ۱۶:۲۷:۵۳
من که باورم نمیشه
 
فاطمه فراهانی
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۱۸:۲۹:۲۶
شاید این عکس از درون آینه گگرفته شده باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
حمزه
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۱۱:۳۴:۵۷
خیلی دوستش داشتم و دارم
و خیلی دوست دارم در یه برنامه زنده تلویزیونی دعوتش کنن و باهاش صحب کنن
 
ملودی
۱۳۹۱-۱۰-۲۶ ۲۱:۴۲:۲۶
پور عرب با بازیهای خوبش درقلب همه مردم ایران جا دارد عکس او نمیتواند خدشه ای به نام نیک او وارد نماید امیدوارم به برکت قران هر چه زودتر سلامتی خود را بدست اورد از صمیم قلب دوسش داریم
 
آنیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۳۰ ۱۹:۰۸:۱۰
با سلام وقت بخیر
به مالت نناز که بند یک شب است و به جمالت نناز که بند یک تب است!!!مغرور نباش وفخر نفروش!!!که قهر خدا نسوزانت!!!موفق سربلند باشید!!!
 
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۰۴ ۱۷:۰۹:۲۲
خيييييييييلي ناراحت شدم انشاا... شفا پيدا كنين
 
مهرناز
۱۳۹۱-۱۱-۰۶ ۲۱:۱۵:۳۰
آقای پور عرب با هر شکلی هم که باشه بازم یه ستاره است و هنرمنده؛ما همه دوستش داريم
 
کوشان
۱۳۹۱-۱۱-۰۶ ۲۱:۵۰:۴۹
ستاره بزرگ سينما دوستت داريم
 
من
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۰۸ ۰۶:۵۱:۲۳
پورعرب... بهترین بازیگر دوران نوجوونی و جوونی..
عاشقانه دوستش داشتم ودارم و خواهم داشت...
از این خبر هم سخت شکه شدم.....
 
نفس
۱۳۹۱-۱۱-۱۱ ۲۲:۰۸:۲۹
من شاهد مریضی ایشان در بیمارستان بودم آخه اتاق بقلی پدرم در بیمارستان بودن ولی برای هنرمندانمون متاسفم که به ملاقاتشون نیومدن حد اقل تو این شش روزی که من اونجا بودم ندیدم
 
عالي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۱۶ ۱۸:۴۶:۵۰
متاسفممممممممم همين
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۴ ۱۶:۵۱:۰۹
ولی خانم فرجامی بسیار زیبا بودن.
 
کیوان مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۹ ۰۶:۳۱:۵۵
همگی واسه سبامتی تمام بیمارا بخصوص اقای پورعرب عزیز5صلوات بفرستیت
1
2
3
4
5
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۰۴:۱۶:۴۳
پور عرب یادت بخیر، یه زمانی به قیافت حسودیم می شد!
 
دعا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۱۰ ۱۱:۱۸:۵۲
باسلام .من هم یکی از طرفداران استادپورعرب هستم به گفته ی یکی از بچه ها باز یگران دوران استاد پورعرب وهمچنین خود استاد واقعا و ازصمیم قلب به حرفه ی خودشون اهمیت میدادن امروزه سینما دیگر شیرینی ان زمان را ندارد حداقل برای من،از خداوند متعال عاجزانه میخواهم ودعا میکنم تمام مریضا واستاد بزگوار بازیگر واقعی سینمای ا یران آقای پور عرب را صحت وسلامتی دهند و سلامتی اش را به ایشان وخانواده اش هدیه ببخشند
امیداواریم ودعا میکنیم
 
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۱۰ ۱۱:۲۹:۳۹
من خدایی دارم، که در این نزدیکی است

نه در ان بالاها

مهربان، خوب، قشنگ

چهره اش نورانیست

گاهگاهی سخنی می گوید، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من

او مرا می فهمد

او مرا می خواند، او مرا می خواهد


هیچ وقت به خدا نگو یه مشکل بزرگ دارم
به مشکل بگو من یه خدای بزرگ دارم
تا خداوند مقدر نبیند هیچ برگی از درخت نمی افتد
امیدوارم ازبیماری به سلامتی گذر کنید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۱۰ ۱۱:۳۶:۴۴
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است
پس همیشه امید به روشنایی داشته باش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۱۰ ۱۱:۳۷:۱۹
کسی را که امیدوار است هیچگاه ناامید نکن
شاید امید تنها دارائی او باشد

ارزوی سلامتی برای ایشان
 
کامران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۲۲ ۱۶:۴۶:۰۹
خیلی ناراحت شدم ازاینکه این دو بازیگران محبوب رادراین وضعیت دیدم.به امید شکوفایی دوباره
 
مجتبی عسکری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۶ ۰۳:۰۷:۱۰
انشالله به حق نام زیبایش برگرفته از نام مولامون حضرت ابولفضل(علیه السلام) هرچه زودتر تلخی بیماریش به شیرینی شفا تبدیل شود. آمین
 
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۰۲ ۱۱:۴۸:۳۶
خدا همه بیماران را شفا بده. واقعا هیچکس از فرداش خبر نداره . عجب دنیایی داریم
 
مرتضی جعفری از خوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۸:۴۵:۰۷
از خدای متعال آرزوی سلامتی هرچه سریعتر را برای ایشان دارم.انشاالله دوباره با سلامتی کامل به سینما بازگردند.
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۳:۲۵:۳۱
سلام بر همه متا سفانه اقای پور عرب هستش چون خاله من همین بیماری رو داشت می دونم این بیماری با ظاهر ادمها چی کار میکنه حتی بدتر از این خداوند رو به حق خوباش قسم میدم کمکش کنه
 
ﻫﺪﻱ
۱۳۹۲-۱۲-۲۱ ۱۵:۱۷:۳۶
خدا شفا بده بهشون . دوستان به جاي آناليز كردن خال و اين حرفا بيايد براشون دعا كنيم. قدر هنرمندارو ﺑﺪﻭﻧﻴﻢ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۳-۲۱ ۱۶:۴۴:۴۹
چراایرانیها خوشگل پسندند
 
pari
United States
۱۳۹۳-۰۳-۲۹ ۱۸:۵۸:۵۸
سلام واقعا متاثر شدم امیدوارم خدا همه ی مرضها رو شفا بده
 
بهناز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۲۸ ۱۸:۳۸:۵۳
با سلام و آرزوی سلامتی برای هنرپیشه محبوب و خوب کشورمون .آقای پور عرب یادت باشه خیلی خوب تو ذهنمون هستی مثل شکیبایی ها و ...
 
بهناز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۲۸ ۱۸:۳۸:۵۴
با سلام و آرزوی سلامتی برای هنرپیشه محبوب و خوب کشورمون .آقای پور عرب یادت باشه خیلی خوب تو ذهنمون هستی مثل شکیبایی ها و ...
 
ماهر
Germany
۱۳۹۳-۰۵-۱۸ ۱۵:۵۶:۳۶
انشاالله خداوند آقای پور عرب و جمیع بیماران را شفای عجل عنایت فرماید. آمین
 
زهرا سادات
۱۳۹۳-۱۰-۲۸ ۲۳:۱۴:۴۳
خداوندا به حق بزرگی و عظمتت قسم کمکمون کن تا در امتحاناتی که در سلامتی و بیماری درخوشی و نا خوشی ازما میگیری سربلند بیرون بیام امین
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.