داخلی     خبر     اجتماعی
۱
# # #
توصيه مطلب
۰
آخرین وضعیت سربازان ربوده شده
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۶
مرجع : خبرگزاری مهر
رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان آخرین وضعیت سربازان ربوده شده و درخواست اعضای گروهک تروریستی جیش العدل برای آزادی آنها را تشریح کرد.
آخرین وضعیت سربازان ربوده شده
به گزارش افکارنیوز، حجت الاسلام حمیدی اظهار داشت: تا کنون گروگان گیران درخواستی را به صورت رسمی به ما اعلام نکرده اند اما آنچه مشخص است آنها برای این اقدام خود به دنبال اهدافی هستند و می‌خواهند ما خواسته های آنها را اجابت کنیم.

وی افزود: هیچ انگیزه ای برای مذاکره با اعضای این گروهک نداریم و در این خصوص پرونده ای در دستگاه قضایی تشکیل شده است.

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه به این افراد در داخل کشور دسترسی وجود ندارد و در خارج از مرزهای کشور مستقرند، از پلیس اینترپل درخواست کردیم که این افراد را تحت تعقیب قرار دهند. همچنین از ابتدای فعالیت این گروهک تروریستی استرداد آنها از طریق امور بین الملل قوه قضائیه، پلیس اینترپل و مسئولان سیاسی و دیپلماسی پیگیری شده است.

حجت الاسلام حمیدی ادامه داد: عوامل این گروهک تروریستی به دو بخش تقسیم می شوند که تعدادی از آنها پاکستانی بوده که دولت پاکستان در جهت مقابله و برخورد با آنها باید اقدام کند. بخشی از عوامل این گروهک نیز ایرانی هستند، هویت آنها شناسایی و به همراه اسناد و مدارک در اختیار دولت پاکستان قرار گرفته است.

وی در پایان با اشاره به اینکه اقدامات برای آزدی پنج سرباز ربوده شده ادامه دارد خاطرنشان کرد: بررسیها نشان می دهد پنج سرباز ایرانی در نقطه صفر مرزی ربوده شده بودند.

گفتنی است گروهک تروریستی جیش العدل در وبلاگش شرط آزادی سربازان ایرانی را آزادی تعدادی از زندانیان این گروهک در ایران اعلام کرده است.
کد مطلب: 310544
رضا
۱۳۹۲-۱۲-۲۱ ۰۲:۲۸:۳۵
سلام ‏:‏ سربازان ‏ ما دلیر و جوانمرد هستند وتک
ک تک ما ایرانیان ‏
به ‏
این شیرمردان ‏
افتخار ‏
میکنیم با
این ‏
کارشمادر
مسیری ‏
قرار ‏
گرفتید ‏
که ‏
به ‏
هلاکت ‏
ختم ‏
میشود؛ ‏
پس ‏
مراغب ‏
باشید ‏
اگر ‏
نیاز ‏
باشد ‏
از ‏
این ‏
هم ‏
به ‏
شما ‏
نزدیک ‏
تر ‏
خواهیم ‏
شد؛ ‏
پس ‏
تا ‏
راه ‏
برگشتی ‏
هست ‏
دریغ ‏
نکنید ‏
چون ‏
مردم ‏
ایران ‏
بخشنده ‏
اند.
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.