داخلی     خبر     اقتصادی
۵۷
# # #
توصيه مطلب
۶
۳ روز مانده به آغاز ثبت نام یارانه نقدی؛
فرم دریافت یارانه نقدی فاز دوم منتشر شد+تصویر
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۲
مرجع : تسنیم
همزمان با نزدیک شدن به آغاز ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، فرم اعلام نیاز برای دریافت یارانه نقدی منتشر شد.
فرم دریافت یارانه نقدی فاز دوم منتشر شد+تصویر
به گزارش افکارنیوز، طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها قرار است از بیستم فروردین ماه ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی از طریق سامانه مدیریت حساب خانوار به آدرس اینترنتی www.refahi.ir و همچنین توسط مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها آغاز شود.

با نزدیک شدن به روزهای ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی سازمان هدفمندی یارانه‌ها سایت رفاهی را به منظور بروزرسانی و انجام پاره ای از تغییرات مسدود کرده و بناست از سه شنبه 19 فروردین ماه این سایت مجدداً با تغییرات اعمال شده بازگشایی شود.

در این تغییرات دولت نام سامانه مدیریت حساب خانوار را به سامانه اعلام نیاز برای دریافت یارانه نقدی تغییر داده است بر همین اساس مردم برای ثبت نام دریافت یارانه نقدی باید بعد از بازگشایی سایت رفاهی در این سامانه اطلاعات مورد نیاز را وارد کنند.

بعد از تکمیل صفحه نخست سامانه اعلام نیاز دریافت یارانه نقدی مردم باید نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کنند؛ در صفحه نخست دولت به مردم متذکر شده است که اگرمشخص شود اطلاعات نادرستی در فرم ها اظهار شده به موجب قانون ضمن استرداد وجود دریافتی تا سه برابریارانه نقدی دریافت شده متقاضی مشمول جریمه قرار می گیرد.

همچنین در بند دیگری از سامانه مردم باید تایید کنند که اطلاعاتی را که در فرمهای تقاضای یارانه نقدی درج می کنند می تواند مبنای ارزیابی مالی و رتبه سنجی اقتصادی اش برای اعطای وام یا سایر تسهیلات از سوی بانکها و موسسسه های مالی قرار گیرد.

براساس این گزارش، روز گذشته با انتشار خبری درباره کف درآمدی تعیین شده در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد که دولت در این طرح مردم را به 5 گروه دسته بندی کرده و حداقل کف درآمدی این گروه‌ها 600 هزار تومان و حداکثر آن 2.5 میلیون تومان است.

بعد از انتشار این خبر رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها در گفت‌وگوی تلویزیونی جزئیات دیگری از کف درآمدی را  تشریح و اعلام کرد: در فرمی که برای این مرحله طراحی شده است، 5 سقف درآمدی را مشخص کردیم که شامل سقف درآمدی ماهانه کمتر از 600هزار تومان، 600هزار تا یک میلیون تومان، یک‌میلیون تا 2میلیون تومان، 2میلیون تا دو و نیم میلیون تومان و بالاتر از دو و نیم میلیون تومان که همه اینها مشخص است و لحاظ می‌شود.

برهمین اساس مردم باید در هنگام تکمیل فرم خوداظهاری سطح درآمدی خود را از بین 5 گروه تعریف شده انتخاب و تایید کنند که در کدام یک از گروهای کمتر از 600 هزار تومان، از 600 هزار تومان تا یک میلیون تومان، از یک تا 2 میلیون تومان، از 2 تا 2.5 میلیون تومان و بیشتر از 2.5 میلیون تومان در ماه قرار دارند.

گفتنی است که در فرم خوداظهاری دریافت یارانه نقدی دولت تاکید کرده که منظور از سطح درآمد خانوار، میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال 92 شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره بها، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستقلات، حقوق ماهانه مستمری یا وظیفه بگیران و مواد مشابه قبل از پرداخت اقساط وام است.

دولت به مردم متذکر شده است که باید سطح درآمد خانوار با دارایی‌های آن خانوار همخوانی داشته باشد.

کد مطلب: 322839
اشکش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۷ ۱۷:۳۸:۵۵
آیا اقساط وامهای دریافتی که برای گزران زندگی گرفته شده در نظر گرفته شده
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۲۲:۳۱:۴۹
ایا میدانید که سالی هفت درصد مردم براثر هزینه های درمان زیر خط فقر سقوط میکنند.؟؟
ایا میدانید که اگر با پراید به در پورشه بخورید ماشین خودتان که هیچ باید هفت میلیون بابت تعویض در پورشه پرداخت کنید؟
ایا میدانید که اگر بچه تان در دانشگاه ازاد قبول شود باید ترمی چندمیلیون هزینه کنید ؟؟؟
ایا میدانید یک مرجعه به دندانپزشک چند میلیون اب میخورد؟؟؟
ایا میدانید که دیگر زندگی کردن صرف نمیکند؟؟؟؟؟!!!!!!!
 
United States
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۲۱:۲۸:۳۰
همه اینهارو می دانیم.ولی اون کسی که به این نظر منفی داده یا کوره یا ایران نیست یا شیکمش زیادی سیره و این شرایط رو نداره
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۲۲:۰۵:۳۰
بله ميدانيم

فقط تو خواب خرگوشي هستيم

يا كله مون زير برفه
 
علی
۱۳۹۳-۰۱-۲۲ ۲۱:۳۰:۵۸
اقای احمدی نژاد گفت این پول بابرکته و پول امام زمانه... حالا برای چی باید ازش بگذریم؟- همانطور که اگر خیلی پولدار باشی ولی بازم از غذاهای نذری محرم نمیگذری چون باعث شفا میشه از اینم نمیشه گذشت.
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۷ ۲۰:۳۸:۵۱
از نظر حقوقی اجبار مردم به تایید موارد نامرتبط با یارانه مثل تسهیلات بانکی و دریافت اطلاعات خصوصی و... قانونی و مجاز است؟
 
زینب
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۰۰:۰۳:۲۱
من خود از اقشار ضعیف جامعه هستم ولی معتقدم طرح هدفمندی چون یک طرح ملی از روز اول اعلام شد، باید صرف نظر از اینکه کسی چه میزان درآمد دارد ملاک قرار نگیرد و همه یکسان باشند و به بهانه ی کمک به اقشار کم درآمد و یا .. نباید میزان مبلغ را کم یا زیاد کرد. چراکه تمام افراد کشور از فقیر تا غنی هزینه هایی یکسان در تهیه ی مایحتاج دارند. مثلا نان 500 تومانی برای همه به یک قیمت است و ...(درغیر اینصورت و به شیوه ی کنونی نیاز به چند نرخی کردن نان و دیگر اقلام برای فقیر و غنی است!! که چنین چیزی شدنی نیست و نباید باشد ) . کمک به افراد ضعیف باید صورت گیرد ولی نه در این طرح ملی و به این روش! این کار به عهده ی سازمانهای دیگر نظیر بهزیستی و سازمانهای مربوطه است.
 
ابرودارنظام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۰۷:۵۰:۲۴
شمارا به خدا راست حسینی باشید وقتی در امد شغل اول ودوم را می خواهید تکلیف خرجکردهارا درنظر بگیریدکه مثلامنفی یک دو میایون دارد چرا در فرم دیده نشده
 
منصور اشکانی
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۰۸:۰۶:۱۷
باسلام. مردم که بازیچه دست مسئولان نیستند .اقای احمدی نژاد گفت دولت از محل افزایش قیمتها پول حاصل از آن را به خود مردم میدهد تا مردم خودشان مدیریت کنند مصرفشان را .حالا آقای روحانی میگه قیمتها را افزایش میدیم و دیگه اون پول رو هم بهتون نمیدیم . به خدا ظلم پایدار نیست .
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۰۸:۴۸:۲۵
در فرم طراحی شده درحالیکه در آمد مستغلات وسود سپرده ها وسهام لحاظ شده افزایش ارزش مستغلات ودارائیهای غیر نقدی وکاهش ارزش دارائیهای نقدی مانند قدرت خرید مانده سپرده ها واوراق مشارکت (باتوجه به نرخ تورم ) در نظر گرفته نشده چراکه سود سپرده ها واوراق مشارکت فقط بخشی از زیان وارده بابت تورم را جبران می کند لذا نه تنها در آمد تلقی نمی گردد که برای دارندگان آنها زیان آور هم هست که این موضوع علاوه بر اینکه غیر عادلانه است تبدیل پس اندازهای مردم و دارائیهای نقدبه غیر نقدو هجوم وجوه سرگردان به بازار دلالی وواسطه گری وخرید وفروشهای بیمورد همچنین سلب اعتماد عمومی به بانکها را به دنبال خواهد داشت که با توجه به حجم پول در جریان عواقب ناگواری به اقتصاد مملکت تحمیل خواهد کرد ودولت باید عکس این رویه وبگونه ای عمل میکرد که موجبات جمع آوری پس انداز ها ووجوه سرگردان جامعه وهدایت آنها به بخشهای تولیدی وسود آور فراهم گردد وصاحبان سپرده ها که معمولا ازبازنشستگان واقشار محروم هستند واز سر ناچاری به سپرده گذاری ودر آمد محدود آن بسنده کرده اندبیش از این متضرر نگردندوبهای صداقت وعدم پنهانکاری خود را نپردازند .
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۵:۲۶:۵۶
......... چی می فهمند اینها فقط یک مسکن به مریض می زنند مثل کسی که برای تسکین یک درد مورفین را مرتب تزریق کند غافل از اعتیادی که برایش پیش می اید
 
کاظمی
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۱۰:۲۸:۲۵
دربرنامه پایش اعلام شد اقساط رااز درامدکم کنیم اما از برگه های تقاضانامه اینطوربرمی اید قبل از اقساط باشد لطفا واضحتر اطلاع رسانی شود
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۱۴:۵۷:۱۱
شماره حساب یارانه یعنی حتما باید همون شماره حساب قبلی باشه یا نه میتونیم یه شماره حساب جدید بدیم
 
مهراد
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۱۷:۰۸:۴۹
کارمندی که ماهانه 000/500/1 ریال و یا به همرا همسرش 000/500/2 ریال ماهانه مالیات پرداخت می کنه فرقی با کسی که ماهانه 1 ریال هم ماهانه مالیات نمیده فرقش چیه؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۱۷:۲۱:۵۸
ملاک محاسبه درامد خانوار با توجه به کلمه میانگین تقسیم در امد خانوار به تعداد اعضا است
 
مقدم
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۴:۱۳:۵۲
یعنی اگر در آمد خانوار 6نفره 4میلییون باشه، سقف درآمدی 4میلییون تقسیم بر 6 میشه؟
شما مطمئن هستین؟
 
ودود
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۱۷:۵۸:۳۷
من خودم مهندس هستم . ولی در حدود 12 سال است ورشکسته هستم خودم تنها زندگی میکنم . خرجم با دخلم نمی خواند. چه برسه به کارمندان و کارگر .... عزیز برادر مملکت داری یه علم میخواد متاسفانه این علمو ندارند. بروید کاهو و ریحان و تره بفروشین مردم و هم الاف خود نکنین...
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۱۸:۴۹:۲۱
فعلا که اصلا سایت رفاهی باز نمیشه چه برسه به روز موعود
 
یارانه بگیر
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۲۰:۳۳:۲۳
رک میگفتین دیگه یارانه نمیدیم بهتر از این بود که مردم را سر کار بذارین ! آخرش معلومه دیگه میگین درآمد زیر 600 یارانه میگیره بقیه مرفح هستندو نیاز به یارانه ندارن
 
United States
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۲۰:۳۴:۱۱
یارانه حق مسلم این ملت است . این کارها رابگذارید توی کوزه آبش را بخورید .
 
عزت الاه ترابی
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۲۲:۱۸:۲۰
چرا فقط از دزآمد کامل و بدون کسر بدهی ها و وام در فرمها آمده و تکلیف کسانی که بدلائل مختلف و مستدل خرجشان از درآمدشان بیشتر و یا تقریباُ مساوی است مورد توجه قرار نگرفته ؟ آیا این کار با شعار اسلام گرائی و انسانی ما در تضاد نیست !؟
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۵:۴۰:۱۶
چه اشتباهی کردم - حرفات رو باور کردم
ولی خوشحالم که نه به تو و نه دیگران رای ندادم
 
ایرانیه حقیرشده و بیچاره
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۲۲:۳۲:۰۰
فقط میتونم اینو بگم کاش امام زمان (عج) بیاد و مارو از شر این آقایون راحت کنه که بدجور توخفقان قرار داریم مشکلات شخصی و گرفتاریامون یک طرف زجری هم که دولتمردا دارن بهمون میدن هزار طرف.....خدا ازتون نگذره
 
تنهایی
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۲۳:۲۷:۲۴
من از ثبت نام یارانه ها انصراف دادم به عشق دولت کلید
 
مسعود
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۰:۴۱:۵۹
یکی نام نیکو ببرد از جهان
یکی رسم بد ماند از او جاودان

ننگ بر بنیان این رسم بد
 
اقای سددی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۸:۱۳:۵۱
اقای روحانی شما که بر تخت نشستی بیخیال مردم که سیب زمینی چهار هزار تومان میخرند شما به سوریه وعراق برسید بیخیال این مردم اگر راست میگوید چرا تا حالا نمایندگان مجلس انصراف خود را اعلا م نکرده اند مردم انصراف دهند و با ان بچه های مسئولین ان ور اب حال کنند
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۸:۱۹:۲۷
یارانه هیچ ربطی به درآمد نداره.اگه یارانه رو قطع می کنید فیمت حاملهای انرژی و سوخت و هزار کوفت و زهره مار دیگه رو مثه اولش کنید...
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۹:۰۱:۳۹
خداییش حساب کتاب همه اینقدر سین جین میشه؟ پس این همه اختلاس از کجا در میاد؟ شاید چون بالای میلیارد حساب نمیشه!!!
 
رضا
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۹:۱۸:۴۷
بهتر نبود اجازه می دادند وعده هاشون در مورد پایین اومدن تورم عملی بشه بعد از مردم بخوان که یک عده انصراف بدهند، از چند سال پیش به این طرف همه بدبخت تر شدن که هیچ خیلی ها تو نون شبشونم موندن، در ثانی مگه پول نفت مملکت فقط برای یک عده خاصه، این جوری که نمی شه با چاپیدن مردم بخوان جیب بیت المال رو پر کنند، متاسفم
 
ابوالقاسم
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۹:۱۹:۴۱
با سلام...مراجع محترم تقلید آیا مطابق موازین شرعی درآمد زن قابل برداشت است ؟ اگر هست اطلاع رسانی کنید .
 
رضا
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۹:۲۳:۵۶
چه ضمانتی که من از یارانه انصراف بدم و اوضاع بهتر بشه .تا کلمه اختلاس هست و تا یادمان هست جمله معروف روز به روز بدتر از این است
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۹:۲۴:۱۴
(گفتنی است که در فرم خوداظهاری دریافت یارانه نقدی دولت تاکید کرده که منظور از سطح درآمد خانوار، میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال 92 شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم)
چکار دیگه به بقیه خانواده دارن یعنی یه خانواده 4 نفره که بچه هاشون سره کار هستن و حقوق بگیر هستن باید پیکه برق و آب و ... خودشون بدن و یارانه شاملشون نمیشه
 
رضا
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۰۹:۲۶:۰۷
قداست و ارزش ایرانیان را از نظر دولت تدبیر و امید هم فهمیدیم . موقعی که سبد کالا میدادن شدیم مردم بیچاره ما مورد تمسخر رسانه هایی چون بی بی سی و ... شدند کرامت انسانها رو با دادن سبد کالا لگد مال کردند . حالا یارانه اگر میخواهید باید بگویید من نیازمندم معذرت میخوام مثل گداهایی که سر حیابان هستند که میگن آقا بمن کمک کن من فقیرم . منهم مثل بیشتر مردم بزرگوار ایران می گویم من به این یارانه نیازمندم اما این دولت با تحقیر کردن میخواهد یارانه بدهد همانطورکه سبد کالا را داده است . خدایا از این که نعمتهایت را از ما دریغ نکردی و نمیکنی از تو سپاسگزاریم و شکایت را پیش تو خواهیم آورد .
 
سعید
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۰:۲۶:۳۲
بابا ایول آقای عشق کلید
پس انصراف دادی
انصراف معنی نداره که
وظیفه دولته باید به همه یارانه بده
یکی عرضه داره پول درآورده به دولت ربطی نداره بخواد یارانه نده
باید یارانه بده
یاشاسین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۰:۲۸:۰۶
فقط اینو میدونم از زمان اجرای طرح هدفمندی یارانه ها مردم رو گدا کردن و کاری کردن که دست شون جلو دولت دراز باشه و همیشه محتاج یه قرون دوهزاری که اینا میدن باشن .چرا طرح هدفمندی رو به رای مردم نذاشتن ؟اگه واقعا به صلاح مملکت بود و رفاه مردم براشون اهمیت داشت باید اینکارو میکردن.ولی الان هم میتونن یه نظرسنجی بذارن البته دقیق ببینن چند درصد مردم از این طرح راضی بودن .بخدا قسم از زمان اجرای این طرح جز تورم و فشار بر مردم چی عایدشون شده؟زندگی قبل هدفمندی و بعد اون رو در نظر بگیرید ما که نفهمیدیم هدف چی بود
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۰:۲۹:۱۹
هدف هدفمندی= گداپروری
 
خدر
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۴:۳۵:۲۴
گرفتن یارانه حق همه است .کسی که تا حالا اقتصاد خانواده اش مدیریت کرده واز تجملات وزیاده خواهی و عیش ونوش خود گذشت کرده است وحتی به نفس وخواسته های حداقلی خود ظلم نموده است وزیر فشار قرض ووام بانکی قرار داده است وصاحب خانه ای شده است چرا یارانه نگیرد؟!!! حسن کلید ساز بسیار متاسفم به قول وقرار ووعده هایت ...! حواست کو؟
 
ابراهیم
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۰:۳۲:۴۸
چرا مفاد قانونی که درانتهای فرم تکمیل کننده فرم ر ا به آن ملزم شده را ذکر نکردند که مردم بدانند برابر چه قوانینی به چه ملزم شده اند .این حرکت دولت تعبیرش سوء استفاده از جهل مردم به قانون است
 
رسول
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۲:۱۶:۵۷
فرد پولاری که بیشتر سرمایه اش در انبارهای مخفی پنهان کرد وحساب خود را کم نشان می دهد چگونه شناسایی میکنند.حقوق واضافه کارهای مدیران بانکی ونماینده گان وبعضی از مدیران کم بشود.یارانه به همه میرسد
 
مهرعلی سلطانی
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۲:۳۷:۵۱
دولت باید دانسته باشد چه کسی پول باد اورده دارد.(شامل حقوق" ملک "و..) درامدشخصی که هیچ گونه ضرری به مردم ودولت نداشته باشد خلاف نیست برسی شود .باتوجه به شماره ملی که بسیار روش وایدۀ خوب است برسی مشگل نیست ازار مردم هم عواقب بدی دارد.
 
مهرعلی سلطانی
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۲:۵۱:۴۱
هدف یارانه فراموش شده هدف این بوده که قیمت بنزین" وگازئیل" آرد وو. با لا باشد(بقیمت جهانی) دیگردزدی نشود وچون کشورما تقریبأ منبأ نفت وسوخت است برای زندگی راحتتر مردم پول مازاد آن را خودشان مدیریت کنند نه دولت.
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۳:۵۱:۴۷
هدف هدفمندی= اشتباه مثبت دادم
 
دردمند
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۴:۱۳:۴۳
عجب کلیدی بود این کلید ، قرار بود درها رو باز کنه ولی الان... متاسفانه هر دولتی اومد یک زخمی بر پیکر مردم وارد کرد. اللهم عجل لولیک الفرج
 
حسن غیاثی
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۴:۳۳:۲۶
امیدوارم برای خانواده محترم شهدا و ایثارگران احترامی در حد لیاقت این عزیزان در نظر بگیرند.
 
پارس
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۶:۰۳:۴۰
اشهد ان لااله الالله و اشهد و ان محمد رسوالله
 
سروش
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۷:۰۸:۳۷
1)ملت ایران عالی ترین است به شرط آنکه از آنها سوء استفاده نشود.2)اگرقراراست عدالت رعایت شود بایداطلاعات فردی افراد بطور صحیح دقیق و جداگانه جمع آوری شود.3)در آمد هر فرد متعلق به خود فرد است نمیشود که بخاطر درآمد یک برادر شاغل مجرد یارانه برادر بیکار را قطع یا کم کرد آنهم با این اوضاع بد بازار کار.4)هرگز هرگز هرگز با ملت ایران با زبان تهدید جریمه صحبت نشود چه قانونی و چه غیر قانونی چرا که قانون را خود دولتمردان تعیین و تصویب میکنند.5)چطور است که در بسیاری موارد دیگر قانونی قانون شخص را می بیندنه خانواده را؟خانواده است که از افراد تشکیل شده .
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۱۷:۴۳:۰۷
مسخره اس!!!
 
چند فرزندی
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۲۳:۳۴:۱۴
کارمندی که فیش اون 2200000تومانه اما بعد از کسر مالیات وانواع بیمه وارزش افزوده 8درصدی و... صافی یک میلیون بیشتر دست کارمند را نمیگیره ودارای دو فرزند دانشگاه غیر دولتی است وپسران بعد از خدمت دانشجو بیکار ومجردند باید چه کند مانند پسران مسولین عزیز نیست که هنوز در گهواره اند عضو هیات موسس وهیات مدیره وسهام دار باشند تورا به خدا مردم را از نظام واسلام روی گردان نکنید من رزمنده دفاع مقدس بودم اما اکنون افسوس می خورم که چرا به ...
 
خسته
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۰۱:۱۶:۴۷
خیلی مسخره ست من اومدم تو سایت ثبت نام کنم یک ساعته که تو همون صفحه اول موندم هرچی دکمه تایید رو میزنم به صفحه ی بعد نمیره یکی بگه تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۰۳:۰۵:۱۱
این دولت اگر هم یارانه بدهد مطمئن باشید 10 برابرش رو از حلقوم ملت میکشد بیرون حالا ببیید کی گفتیم برادر من بنده خدا تهران خانه یک تیلیاردر سرایداره با ماهی 450 هزار تومان سبد کالا ندادن بهش ولی صاحب خانه تیلیاردر سبد کالا گرفته این یعنی دولت نه تنها به فکر اقشار بدبخت نیست بلکه فقط و فقط به فکر همون ثروتمندانی که پولشان از پول نفت ایران بیشتره هست حالا اسم دولتتان رو بگذارید تدبیر و امید اخه ما شکایتمان رو کجا ببریم خدایا ظهور حجتت را زود تر بفرما تا اینها ما رو نخوردند
 
محمد
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۰۸:۵۸:۱۹
من فقط یارانه خودم را می توانم ببخشم ولی سایر اعضائ خانواده ام این اجازه را به من نمی دهند من در این خصوص فقط وکیل خودم نه دیگران .
 
حسن
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۱۰:۱۸:۵۰
نمونه گیری و انتخاب با افراد مصاحبه شده در صدا و سیما با هیچ استانداردی منطبق نیست اگر شعبده بازی نیست مجوز رسانه های آزاد در کشور را بدهید بعد مردم می گویند شما گوش کنید .
 
جابون
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۱۲:۰۴:۵۲
اخه اقاي دولت كليد مدار اين هم شد اداره مملكت از جيب مردم مستضعف..واقعا معني تدبير و نااميدي را فهميديم وعده ما انتخابات بعدي ...صد رحمت به دولت احمدي نژاد
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۱۳:۰۵:۵۸
اين طرح هدفمندي كه دولت قبلي به اجرا گذاشت با علم بر اينكه يك طرح از قبل شكست خورده بود با منطق هاي خاص خودشان به اجرا گذاشتن نتيجشم ديدن كلا صنعت كشور فلج شد هر كسي كه يه مقدار پولي داشت شد دلال زمين ، دلار ، سكه ودر آخر شديم مصرف كننده محصولات بنجل چيني كه اگه اينها رو ببريم تو خود كشور چين خودشون هم ز اين اجناس استفاده نميكنن ولي ما مي بوسيم ميزاريم بالاي چشممون الانم كه شده اين قضيه ثبت نام مجدد ، ببينين مردم رو با چه كارهايي مشغول ميكنن ، قضيه ما هم شد مثل اون ملتي كه اعتراضشون شد كه دم دروازه شهر سرباز هارو زياد كنين معطل نشيم . ديشب معون اول رئيس جمهور ميگه تو اين فاز ميخواهيم تور رو كنترل كنيم بياريم پايين ، رونق اقتصادي بديم ، كافيه شما قيمت بنزين و گازوئيل رو ببريد بالا ببينيد چه تورمي تو كشور بيداد ميكنه چطور ميخواييد كنترلش كنيد بييا اونو به ملت بگيد چرا حرفهاي صد من يهه غاز ميزنيد . با اين وضع آخر و عاقبتمون به كجا ختمن ميشه موند با كرام الكاتبين
 
ماهی
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۱۴:۲۲:۳۰
بعد از ثبت نام پیامک تائید برام نیومده چرا ؟؟؟؟؟
مشکل از کجاست؟؟
دوباره رفتم ثبت نام کنم پیغام داد شما قبلا ثبت نام کردید؟؟
یک شماره ای کوفتی ام ندادند آدم سوال داره بپرسه
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟
 
benjamin
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۱۴:۴۸:۰۰
مزخرفه سایت رفاهی بگیدیه کاری کردیدکمترکسی ثبت نام کنه وبگیدالکی مردم انصراف دادند
 
محمود
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۱۷:۵۳:۱۵
منظور از درآمد پس از کسر کلیه کسورات می باشد یا اینکه قبل از کسر کسورات و اقساط می بایست اعلام گردد ؟ ما که تتمه ومانده درآمد را تقسیم بر تعداد افراد نماییم به مانده زیر 600 هزارتومان می رسد. با این درآمد در تهران چه می شود کرد ؟
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.