داخلی     خبر     سياسی
۲۹
# # #
نتایج اولیه انتخابات تهران اعلام شد
شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۸
حداد عادل در صدر ، وضعیت مطهری و توکلی و ابوترابی در حال تغییر
افکار نیوز - بررسی های غیر رسمی از صندوق های شمارش شده در سطح تهران حاکی از صدرنشینی غلامعلی حداد عادل در نتایج آرای انتخاباتی است. این درحالی است که بین ۴ نفر پس از حدادعادل نتایج در حال تغییر است.

به گزارش مهر از مجموع صندوق های شمارش شده غلامعلی حدادعادل ازدیگر کاندیداها پیش است و با ادامه این روند صدر نشین منتخبین مردم در راه یابی به مجلس نهم خواهد شد.

همچنین گزارش های غیررسمی حاکی از آن است که علی مطهری و احمد توکلی و مرتضی آقا تهرانی وحجت الاسلام ابوترابی پس از حدادعادل بیشترین آرا را کسب کردند. این درحالی است که وضعیت این ۴ نفر نیز در مناطق مختلف تهران متفاوت است و هر چه بیشتر از آرا شمرده می شود وضعیت آرا نیز تغییر می کند. هنوز ترتیب این چند نفر مشخص نشده است.

همچنین دیگر گزارشها حاکی از آن است که نوباوه و کوثری و مرندی و میرکاظمی نیز نسبت به پیش بینی ها از آرای بالاتری برخوردارند. شمارش آرا در تهران همچنان ادامه دارد.اطلاعات تکمیلی بزودی منتشر می شود.
کد مطلب: 87155
Share/Save/Bookmark
اسماعيل
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۲:۴۱:۳۴
وطن فروشي در خون بعضي از اين اصلاح طلبها مي باشد
صدای ملت
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۰:۴۶:۳۶
رای بالای علی مطهری نشان دهنده ی خیلی چیز ها برای خیلی از افراد.دم همه کسایی که به ایشون رای دادن گرم
يك هموطن
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۸:۱۱:۵۵
من در تاييد اون دوستي كه گفته مطهري منتخب و نظر مردم عام خوشحالم ولي اميدوارم بعد از انتخاب انگي در مجلس خبرگان به ايشان نزنند
به اميد ايراني آباد و آزاد
خفه خون
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۸:۰۸:۱۰
چرا واقعیت همیشه با کارهای ما در تاریکی می ماند؟ آیا علی مطهری یار دگری نداشت پس چطور فقط ایشان رای می آورد در ضمن اگر آرای تهران 55درصد است پس چرا رای نفر اول هنوز به پانصد هزار نرسیده؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۷:۱۶:۳۲
جوجه رو آخر پاییز می شمارند همه صبر کنیم می بینیم
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۵:۱۰:۳۷
افرین دکتر حداد عادل.
درود بر شما.
ramin
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۰:۴۹:۲۸
مهم نیست کی اول بشه کی دوم بعد ازاون ایران که فقط تهران نیست خداکنه هرکی میره مجلس کاربلد باشه ایکاش همه ایران امیرکبیر بودند چطورمیشه یک نفر اونم صدوچند سال پیش اونم پسریه آشپز این همه بتونه به کشورخدمت کنه چراکره ایهامیتونن کشورشون روبسازنداماماشیعه علی(ع)نمیتونیم یعنی هاشمی وخاتمی وسایرین خیانتکارهستند یااوناهم حرفی برای گفتن دارندوانحصارطلبهاعقیده اونارو برنمیتابند البته من ازقدیماهم ازرفسنجانی خوشم نمی اومد چون خیلی موذی بودوسیاس شاید باید اینطور می بود وشرایط و موقعیت کاری ایجاب میکرد باید ازسرمایه دار حمایت میکردهرچه هست کشورداری ومملکت داری سخته ازمردم کشورم عاجزانه میخواهم وجدان کاری داشته باشیم از بسیجیها وحزب اللهی ها می خواهم خواسته مردم روهم درنظربگیرندونگویند که اینست وجز این نیست تقلید چشم وگوش بسته درست نیست
بچه ایران
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۳:۰۲:۵۵
عزیزان ما ایرانی هستیم پس بگید خدایا شکر به عزیزان و فرزندان ایران زمین رای داده ایم پس کمک کن تا به این مردم سلحشور درست خدمت کنند ما یکی هستیم آن هم از جنس ایران بزرگ اگر هرچند کل کل می کنیم یا گوشت یک دیگر را می خوریم اما درجای خودش استخوانمان را دور نمی اندازیم چون به یک هدف داریم فکر می کنیم آن هم پیشرفت ایران عزیز
کیا
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۳:۰۱:۲۳
ای ول حداد عادل
کور شه چشم دشمنان
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۰:۵۲:۲۸
متاسفم برای دوستداران آقای حداد عادل!!!!!
م ب
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۹:۳۸:۳۰
اقای حداد باید به کارهای علمی خودش برسد مقام ایشان بالاتر از این حرفهاست
زج
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۹:۲۹:۲۵
امیدوارم اصولگرابان رای بیاورند فعلا که حداد صدره دم مردم گرم آخه مطهری چه کرد که الان بکنه
k
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۹:۲۷:۳۲
امیدوارم اصو
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۸:۵۵:۴۲
درود بر توکلی و مطهری که نان دزدی و چاپلوسی نخوردند
علی
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۸:۳۰:۱۴
درود بر مطهری
۱۲