داخلی     خبر     اجتماعی
۱۱۱
# # #
توصيه مطلب
۷
ابلاغ افزایش حقوق‌ فرهنگیان
دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۰
مرجع : خبرگزاری ايسنا
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزایش احکام فرهنگیان با حقوق تیرماه در هفته‌جاری ابلاغ می شود، گفت: در سال ۹۲۹۱ در زمینه سرانه مدارس، امور پرسنلی کارکنان، عدم پرداخت بیمه طلایی به مدت ۹ ماه با مشکل مواجه بودیم اما در تیرماه امسال با تخصیص اعتبارات، مشکل سرانه مدارس شبانه‌روزی و روستا مرکزی حل می شود.
ابلاغ افزایش حقوق‌ فرهنگیان
به گزارش افکارنیوز، وحید کیارشی در آخرین روز از سی‌امین اجلاس روسای مناطق آموزش و پرورش کشور که در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم‌پزشکی در حال برگزاری است با ارائه گزارش بودجه آموزش و پرورش گفت: در سنوات گذشته به ویژه سال ۹۱ شرایط سختی را گذراندیم و همان‌طور که در کارگروه مفصل درباره آن عنوان شد، مشکلات و نیاز‌های شما در بحث روستا مرکزی، شبانه‌روزی، بدهی‌های اداری و اجرایی مشخص است.

وی افزود: وزرارتخانه اقداماتی در امور مالی انجام داده‌ و در بین استان‌ها یکسان عمل کرده، به طوری که در سه سال گذشته به ویژه پارسال از مبلغ اندک حقوق باقی‌مانده حقوق را بین همه یکسان توزیع کرده‌ایم.

کیارشی با بیان اینکه کل اعتبار آموزش و پرورش استان‌ها ۵۸۰۰ میلیارد تومان است، اظهارکرد: درسال ۹۲ اعتبارات آموزش و پرورش به ۱۴هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان رسیده اما برآورد آن تا پایان سال بالای ۱۵هزار میلیارد تومان است و می‌توان گفت کل اعتبارات آموزش و پرورش نسبت به سال ۸۷، سه برابر و نسبت به سال ۸۸، ۵۰ درصد رشد داشته است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: در سال ۸۸ کل این اعتبارات ۹۸۰۰ میلیارد و امسال ۱۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان رسیده است. کل بودجه در فصل اول ۱۲۲ درصد رشد کرده و از سال ۸۸ تا ۹۲ حدود ۵۰ درصد رسید.

وی با بیان اینکه افزایش حقوق تیرماه همراه با احکام فرهنگیان در هفته‌جاری ابلاغ می‌شود، افزود: در سال ۹۲۹۱ در زمینه سرانه مدارس، امور پرسنلی کارکنان، عدم‌پرداخت بیمه‌طلایی به مدت ۹ ماه با مشکل مواجه بودیم اما در تیرماه امسال با تخصیص اعتبارات، مشکل سرانه مدارس شبانه‌روزی و روستا مرکزی حل می‌شود.

کیارشی گفت: سرانه مدارس شهریور ماه تأمین می‌شود و بودجه‌های مرتبط به کلاس‌های ضمن خدمت کتاب‌های جدید پایه سوم ابتدایی و اول متوسطه اول و آمادگی دفاعی تامین شد. ضمن آن که حق‌الزحمه خرداد و مردادماه فرهنگیان نیز شهریورماه پرداخت می‌شود و همچنین ۸۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مطالبات آب برق و گاز نهایی شده و وزیر آموزش و پرورش با تعامل با وزارت نیرو این موضوع را تأمین می‌کند.
کد مطلب: 244487
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۵:۰۱:۴۹
چرا حق الزحمه سال 89 وامتحانات 91 را پرداخت نمی کنند1
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۶ ۰۹:۵۸:۴۵
افزایش حقوق سالانه که باید 1فروردین اجرا بشه پارسال 91 دیدین که از 1مرداد اجرا شد 4ماه شو خوردن آب هم از آب تکون نخورد؟!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۱۸:۱۳:۳۶
سال گذشته محل خدمت ما یه روستا بود که تا اردیبهشت برف داشت تمام زمستون آب یخ زده بود ارتفاع برف یک متر و بدی آب هوا 40000 تومن ولی همکارانی که تو شهر بودند 140000 ت بدی آب و هوا میگرفتند این هم عدالتی که وعده دادن !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۶:۰۵
یک هفته گذشت حقوق معلم را ندادند فکر میکنید معلم یک ریال پس انداز دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۷:۴۱
یک معلم که از دهم ماه برای حقوق ماه بعد لحطه شماری میکند چرا این ماه بعد از یک هفته هنوز حقوقش واریز نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۹:۰۶
چه کسی مسئول است من یک معلمم وکلی قسط دارم از بانک هزار بار زنگ زدند قسط هایم پرداخت نشده!!!!!!!1
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۱:۵۶
افکار نیوز لطفا پیگیری کن به هرجا زنگ می زنیم کسی جواب نمیدهد یعنی تلفن را جواب نمیدهند شما مشکل ما را به وزیر آموزش و پرورش بگو یک هفته است حقوق نداده اند الان اصلا پولی نداریم که حتی یه دونه نون بخریم آیا این حق معلم است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۶:۲۰
یک هفته است لیست خرید را نوشته ام و منتظر حقوق هستم لیست خرید ما زرد شد!!!!!!1
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۷:۰۲
آه در بساط نداریم حقوق معلم را واریز کنید !!!!!!!!!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۸:۲۶
همه استانهای دیگر 31 تیر حقوق فرهنگیان را پرداخت کرده اند چرا البرز پرداخت نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۳۰:۵۴
وزیر محترم که از کارهایی که برای ارتقا ارزش معلم انجام دادی صحبت کردی اینطوری ارزش معلم را بالا بردی که بعد از یک هفته هنوز حقوق نگرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۵۷:۰۷
افکار نیوز یک هفته گذشته و حقوق فرهنگیان را پرداخت نکرده اند به خدا کلی قسط داریم والان حتی پول تاکسی ندارم کلی پول قرض گرفتم از خواهرم حقوق اون هم تموم شد! لطفا یک خبر تهیه کن
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۰۶:۲۳:۲۳
مجبور نیستی اینهمه وام بگیری
 
افشین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۵:۲۰:۲۲
اگر این افزایش زیر 100 هزارتومان است رسانه ای نشود بهتره چون از این به بعد هر جا بریم میگن حقوقتان که اضافه شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فرهنگی مظلوم
 
سلمان
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۵:۴۷:۳۰
به مرگ می گیرند که به تب راضی شویم!!!!
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۳۶:۵۵
نگاه به آموزش وپرورش نگاه آینده جامعه است.پیشرفت جامعه بدون توجه به این قشر امکان پذیر نیست.امید است مورد توجه دستندرکاران قرار گیرد.
 
شیرازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۴:۰۶
افزایش حقوق فرهنگیان مربوط به کدام بند فراموش شده بوده که در یک خط مطرح شده بیشتر صحبت از افزایش اعتبارات شده انهم در 26 خط کمی شک بر انگیز است
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۵۸:۰۹
معلمان هر قدر بگیرند حقشان است...
به امید روزی که بالاترین حقوقها در جامعه از معلمان و اساتید باشد نه فوتبلیستها و...
 
unknown
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۵۹:۴۸
سلام.
چند سالی است که تمرکز دولت فقط شده کارمندان و فرهنگیان.فکر میکنم قشری بنام کارگر هم داریم.
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۵۲:۴۹
آقای نمیدونم چی چی فکر کردی از این همه توجه به فرهنگیان چی عایدشون شده وقتی مطلبی رو رسانه ای می کنن میدونن که اونا مشکل دارن آیا با این اضافه شدن مبلغ فرقی هم در قیمتای بازار به وجود میاد . من یه فرهنگیم ولی با این اضافه شدن حقوقا هیچ تاثیری توی زندگیم نداشته فقط دعا می کنم نرخا ثبات پیدا کنه و هیچ حقوقی هم اضافه نشه .
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۲:۵۳:۴۸
تازه حقوقا هم اضافه نشد که نشد فقط خواستن سرگرممون کنن صدامون در نیاد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۱۱:۰۵
دوست عزیز کارمندان نه فقط معلمان -من با 17سال سابقه و با مدرک فوق دیپلم و 240ساعت کار در ماه 600هزار تومان میگیرم
 
farasoo
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۸:۰۳:۳۹
واقعا؟؟آره چند سالیه تمام تمرکز دولت رو فرهنگیا شده اما نه برای اون چیزی که شما فکر می کنید واسه این متمرکز شده تا اگه جایی کم آورد یا کسری بودجه داشت یه راست از حقوق اونا کم کنه این چند سال بد جور به فرهنگیان و معلمان ظلم شده .
درضمن باید به معلما توجه زیادی بشه شغل حساس جامعه معلمی هست اونکه تربیت افراد رو به عهده داره پس باید بهشون توجه بشه.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۳۰ ۲۲:۱۵:۴۱
کشورهایی که به معلم بها میدن و معلم ها در آنجا موقعیت اجتماعی بالا و درآمد بالا دارند از نظر سطح علمی و اقتصاد موفق ترین جوامع هستند و علم ودانش و دانش آموزان هم ارزش دارند و سعی می کنند همه مردم جامع واقعا با سواد باشند نه اینکه همه ملت مدرک دانشگاهی قلابی داشته باشند و در هر کوره دهاتی هم دانشگاه بسازند و معلم ها در زیر خط فقر باشند به قول یکی از همکاران معلم مستاجر شاگردش باشه!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۵۲:۰۰
مطالبات بیمه طلایی کی پرداخت می شود
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۰۷:۴۴
فرهنگیان با این حقوق کمشان چرا این قدر حقوق معوقه دارن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۱۳:۵۸:۳۱
من شنیدم تیرماه معوقه رو میدن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۴:۴۲
معوقه رو که ندادند هیچ هنوز حقوق تیر ماه رو هم ندادند واقعا چی فکر کردند معلم حتی یک ریال هم پس انداز ندارد باید به کی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ساشا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۱۵:۱۸
یعنی حقوق من چقدر میشه؟؟؟؟؟؟
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۴۲:۱۱
اگه راست باشه 20 تا 30 هزار تومان
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۲۲:۱۰
آخه فرهنگیان تخم دو زرده میزارن!
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۲۲:۱۴:۵۳
دوتا بچه رو تو خونه نمیتونی اداره کنی اون وقت یه معلم باید 40 تا بچه رو تحمل کنه خانوم من معلمه با مدرک فوق لیسانس 700 میگیره تا اون روستایی که میره 95 کیلومتر راهه 250تومن فقط کرایه میده خطرات جاده و اینکه جونش رو گذاشته کفه دستش بماند اینجوری قضاوت نکن خدا روخوش نمیاد
 
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۱۲:۴۷:۴۰
ان که درس خواند فوق لیسانس گرفت با انکه دیپلم داره حقوق یکی چقدر بی انصافی
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۲:۵۸:۰۰
خانم شما 95 کیلومتر اونورتر میره منم یه زنم و 200 کیلومتر هر روز میرم و برمیگردم
تازه خواهر شوهرم 300 کیلومتر میره تا محل کارش
بقیه معلما هم بهتر از این نیستن...
 
عباس قمی
۱۳۹۲-۰۵-۰۴ ۱۱:۳۲:۲۱
آخه فرزندان عزیز شما زیر پال وپر همین عزیزان که تخم دو زرده میزارن و بعد ها درپست ها ومشاغل کشوری مشغول میشوند تعلیم می بینند. عباس قمی
 
روشنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۱۳:۰۵:۱۶
صدای دهل شنیدن از دور خوش است من معامم 4ماهه از حقوقم کم میکنند اما بیمه طلایی ندارم بارها بی دلیل حقوقمونو دیر میدنند میگن حتی سوال نکنید کی حقوق میدید برید خدا رو شکر کنید که مشغولید... اون روزهایی که عمر مونو سر خوندن وآزمون دادن میگذروندیم مثل شما فکر میکردیم اما حالا ...
 
آریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۷:۱۴:۵۵
با سلام
آقای عزیز:معلمی شغل مهمی برای هر جامعه است چون اگه معلم یک جامعه تامین نباشه باور کنیدآینده یک کشور تحت شعاع قرار میگیره مشکلات الان دانش آموزان ونحوه آموزششان به این قضیه برمیگرده از نظر رفاهی واقعا در بعضی از مناطق معلمان مشکل دارندویقین داشته باشید که معلمی واقعا مشکله بااین بچه های امروزی.
 
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۱۹:۲۹
آقای وزیر نسبتا محترم مد نظر قرار بدهند که افزایش حقوق استانداری ها 2 ماه پیش اعمال شده ولی هیچکس نفهمید . حالا کمترین حقوق رو به فرهنگیان میدهید هیچ 20 ، 30 تومن افزایش رو هم بکنید تو بوق و کرنا
 
دبيرزبان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵
دستت درد نكنداز دل ما گفتي
 
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۳:۵۰
سلام
با این افزایش ها هیچ موقع وضعیت اقتصادی معلمان بهتر نمی شود لطفاٌ فکر دیگری بکنید وقتی تورم 100 درصد به بالاست افزایش جزئی حقوق فرهنگیان به چه درد می خورد. لطفا به اندازه تورم افزایش بدهید یا تورم را کنترل کنید.
با تشکر
 
بوتيمار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۱۶:۱۶:۵۰
100در صد ؟ ببينم شما چطوري حساب كردي ؟
برنج دل 13هزار تومني شده 57هزار تومن چيزي حدود 400درصد نكنه تو هم با از ما بهترون دستت تو كاسه است يا ماشين حسابت خرابه
حقوق فقط چند درصده اما افزايش ها چندين برابر
 
551
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۲۱:۵۴
سلام برکسانی که این مطلب را می خوانند و از دل فرهنگیان خبر ندارند در پیام های دینی و روایت ها می خوانیم که شغل معلمی شغل انبیاست ولی توجه به این مطالب نیست که اصل پردازش( ساختن ) نیرو با آموزش و پرورش است ولی رسیدگی ها کم است فرهنگیان زیاد ( تعداد‌) هستند ولی زیادی نیستند که اینقدر کم لطفی به آنها می شود
چند درد دل که همه بدانند
1- معوقه بیمه طلایی سال گذشته پرداخت نشده
2 - معوقه اضافه کار مدیریت و معاونت دوره راهنمایی و متوسطه سال گذشته پرداخت نشده
3 - حق الزحمه اموراجرایی امتحانات متوسطه بصورت 20 درصد - 40 درصد - 40درصد در سه مرحله پرداخت شد البته هنوز دیماه 1391 40 درصد آن باقی مانده ( یک پول زیاد از کسی بخواهی ولی هردفعه 100 تومان ، 100 تومان به شما بدهد به چه درد می خورد )
4 - تمام مراحل نظام هماهنگ برای فرهنگیان پرداخت نشده است
5 - فیش حقوقی هرکدام از ارگانها را با فیش حقوقق ما مقایسه کنید می بینید که مزایای ارگانهای دولتی دیگر چقدر زیادتر است
شرمنده ام که شما را ناراحت کردم
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۹:۰۰
افزایشی در کار نیست فقط کسانی که حکم جدید داشته اند تامین اعتبار شده اند
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۳:۰۱:۴۶
حتی اون هم اعمال نشد شش ماهه که میخوان حکم ارتقاء منو بزنن فک کنم بعد از بازنشستگی اعمال بشه
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۴۸:۴۱
کمک هزینه فوت والدین راهم بدندکه یکسال اززمان پرداخت آن گذشته .
 
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۰۷:۴۳
یعنی با این پول میشه یه شب خانواده را مهمان کرد
 
بهمئی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۶:۳۶:۳۲
پاداش مناطق محروم چه شد؟
یارانه وام مسکن که 16درصد سود محاسبه شده کجا رفت که اصلا کسی ازش حرف نمیزنه؟
حق الزحمه مدیران و عوامل اجرایی ؟
پاداش 176ساعت ضمن خدمت؟
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۰۹:۳۲:۴۶
این افزایش ناچیز در برابر این همه تورم که دیگه در بوق وکرنا کردن نداره......
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۷:۵۹:۲۱
این همه تو بوق کرنا کردن و آخرش یک ریال هم اضافه نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۱:۰۳:۰۹
بازنشستگان شامل میشوند
 
میرزا کوچک خان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۰۸:۵۸:۵۰
سلام آخر همه کارمندان دولت غیر از وزارت آموزش و پرورش این اضافه حقوق را ماههای قبل گرفته اند و نمش هم در نیامد حالا می خواهند با کلی منت وصدقه سری 20یا 30 هزار اضافه کنند تنها کسی که خبر نمی شود حافظ شیرازی علیه الرحمه است آخر این چه منتی است که بر سر من معلم می گذارند مگر می خواهند چه کار کنند صد با ر پیام گذاشته ایم که این کار علیه آموزش و پرورش ایجادبار روانی می شود البته دولت این کار می کند که آره بابا ما فقط به فکر فرهنگیان هستیم که البته دروغ است هنوز پول حق الزحمه کلاسهای تابستان 91 را نداد ه اند خودتان قضاوت کنید ؟؟؟؟؟؟؟
 
بی خانمانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۰:۴۸:۵۶
دست شما درد نکند بعد سالها آرزو به مشهد رفتیم بعد ازاینکه یک مدرسه متروکه دادند فردای آن روز گاز آن مدرسه بدلیل بدهی قطع کردند شاید با این پوله آمزش وپرورش بدهی ها را صاف کند
 
سیدخالد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۵:۱۹:۴۰
سلام آقای وزیر روزه ونمازتون قبول بنده ازهمکاران یا آموزگارم که در شهرستان قروه کردستان هستم خواستم به اطلاع برسانم اداره آموزش وپرورش قروه متعلق به عده خاصی بوده که بنده وهمکار ان احساس بی بندوباری وپارتی بازی وتبیض قائلن چرا بازرسان وزارتخانه رسیدگی نمی کنند.
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۵:۳۱:۴۴
خدایا تمام مردم ایران اسلامی را از فقر و بدبختی نجات بده
روم نمیشه به کسی بگم من از اول برج دیگه پول خوردن برام نمیمونه
الهی به امید تو
 
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۸:۱۲:۳۹
بدتر از همه اين تفاوت تطبيق هاست كه بي عدالتي اشكاره...من با 26سال سابقه با شرايط مساوي 200هزار تومان از همكارم با 18 سال سابقه كمتر مي گيرم
 
بابا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۸:۵۴:۴۶
سلام وعرض ادب،کجاست داستان آن معصوم وپرداخت دستمزد کارگر،پیش ازآنکه عرق اوخشک شود.عرق که خشک شدهیچی؛اون دستمزد پارسال دیگه توانی ندارد
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۲۰:۰۵:۰۹
باسلام عنايت فرماييدافزايش حقوق ما فرهنگيان رااعلام نفرماييد.بگذاريد مابادرد خودمان راحت تر بميريم.
 
معلم
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۲۲:۰۰:۳۴
سلام شما را به خدا و ماه مبارک رمضان قسم میدم معوقات بیمه طلایی و پاداش ازدواج فرزندان فرهنگیان را هم بپردازید آخه یک سال است فرم های مربوطه را تکمیل کردیم خدا خیرتون بده
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۲۳:۴۱:۴۹
چقدر ناشفاف به درستی معلوم نشد احکام چیه؟ درست اطلاع رسانی بشه. حالا مردم فکر می کنند فرهنگی سالی چند بار حقوقشون اضافه می شه. درصورتیکه مطالبات فرهنگیان معضل چندین ساله دولته.
 
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۴۶:۳۷
سلام آقای وزیر از زحماتان نهایت تشکر رادارم ازشما می خواهم یار انه مسکن همکارانتان رادر صورت امکان پر داخت نماید
 
Teresa
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۲:۲۰:۴۴
خب چند درصد اظافه ميشه هان?????????
 
امیر
United States
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۷:۰۱:۲۱
فکر کنم 7 درصد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۲۳:۱۸:۰۷
امیر خان حقوق یک معلم اونجا چقده؟
 
عزیز آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۸:۲۳:۱۸
تکلیف حق الزحمه کلاسهای اوقات فراغت سال گذشته چی شد ؟ نوش جان کردید؟الان یک سال واندی می گذرد ولی با وجود ابلاغ رسمی برای تشکیل کلاسها هنوز خبری از دستمزد نیست .
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۹:۱۴:۰۱
تن
 
پیکی نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۰:۰۷:۵۲
شمارو به خدا جرا فقط افزایش حقوق فرهنگیان رسانه ای میشه و مگردولت کارمنددیگری نداردمافرهنگیان چه گناهی کردیم که هرچه مدهند زودرسانه ای کرده و به همه میگن بابا ولمو ن کنید
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۴:۳۲:۱۰
سلام وزیر البته اگرجواب سلامی بدهی لطفا ازمعلمان زحمتکش پایه دوم ابتدایی با توجه به تغییرکتاب درسی که درسال گذشته انجام شد مانند معلمان پایه ششم باارسال تقدیرنامه تشکرکن این که خرجی نداره فقط دلگرمی داره که این تبعیض بین معلمان ازبین میره حتما وزیر جدید درسال اینده ازمعلمان سوم تقدیر خواهد کردوشمامی مانید وکلی نفرین وناله
 
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۵۶:۳۹
نمی دانم این فرهنگیان چقدر بد شناسند اگه بیست هزارتومان به حقوقشان اضافه شود رسانه ها گوش عالم وآدم را کر می کنند ولی هیچ وقت ندیدیم ویا نشنیدیم که مبلغ آن بیان کنند.تا ذهن افکار عمومی متوجه قضایا شود.اما در خفا سایر کارمندان دولت میلیونی پاداش ومزایا ویا افزایش حقوق دارند اما هیچ جا صحبت از آنها نیست!
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۹:۴۵:۴۷
با سلام بنده دو سال مربي مدارس قراني بودم صبح كلاس خودم و عصر كلاس هاي قراني دو شيف كار ميكردم و غير بومي هم بودم سر جاده مي ايستادم كرايه ميدادم از خانواده هو زدم ولي هنوز هزينه اين مدارس پرداخت نشده و ميگويند بودجه نبوده ترا به خدا يه فكري كنيد اصلا پولي كه حالا ميدن با دو سال پيش ايا ميشه كاري كرد چقد به ضرر ما شده حالا باز از خدا ميخايم بهمون بدن مشكلي نيست.
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۰۲:۲۴
لازم و بسيار مهم است که بدانيم اين اضافه حقوق بر ميناي قانون مديريت خدمات کشوري و مربوط به همه ي کارمندان شاغل در تمام وزارت خانه هاست .امام افسوس و صد افسوس و البته بدليل بي لاقتي وزير محترم اين خبر فقط با عنوان اضافه حقوق فرهنگيان عنوان شده و کارمندان ساير وزارتخانه ها بدون بوق و کرنا حقوقشان اضافه ميشود که البته چون مسئولينشان اين مقدار اضافه حقوق را بسيار ناچيز ميدانند اصلا اعلام هم نمي کنند . چندين مرتبه نظر دادم ولي منتشر نکرديد ولي به خاطر جامعه فرهنگيان عزيز اين بار منتشر بفرماييد .
 
لیسانس کارمند شرکت خصوصی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۱:۱۲
متاهل هستم و ماهی 120 میگیرم + یارانه 2 نفر
کلاً ماهی 211 تومن درآمد دارم
معلم هایی رو هم میشناسم که از روی کتاب کمک آموزشی درس میدن چون بلد نیستن چی بگن
ماهی 500 تا 600 حداقل میگیرن
خدا بهشون بیشتر بده
 
شاداب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۵۴:۴۰
لطفا با این افزایش ناچیز رسانیش نکنین
 
معلم ابتدایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۳۵:۳۱
ای بابا! باز اینا خواستن 1000 تومن حقوقمونو زیاد کنن جار زدناشون شروع شد!فک کنم اینم مث اون میوه و گوشت عیده که دو ماه جار زدن و ازمون آمار گرفتن و بعدش فهمیدیم که کشکه!
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۴۰:۴۲
اقا یا خانم محترم که داری نظر میدی شما من وهمه مدیون معلمهایی هستیم که به ما آموختند تا بنویسیم
اما انتظار ندارند با اینگونه نوشتن بعضی از شاگردهایشان آنها را ......
به معلم آنقدر حقوق می دهند که حسرت خیلی چیزها در دل خود وخانواده اش مانده
وای به حال کشوری که در ان معلمش در دهک های پایین درامدی باشد
 
ص
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۰:۵۱:۰۲
آقاي وزير حرف كارمند خصوصي رو خوندي تو كه 20-30 تو من به حقوق ما اضافه ميكني چرا دهان برخي رو اينگونه باز ميكني كه حرمت ما از ميان برود
 
يك معلم داراي پرايدمدل 82
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۲:۵۲:۵۵
اين افزايش طبق قانون خدمات كشوري چندسال پيش با ضرايب 1000-1500-2000 تصويب شده است كه تابحال اجرا نشده است .لازم به ذكراست طبق همان قانون افزايشها ي فرهنگيان دقيقا با نصف همين ضرايب انجام شده وبراي تامين بودجه آن نيز با صرفه جويي درساير قسمته انجام شود .لابد حق سرانه دانش آموزي كم خواهد شد.
حالا اين افزايش با عنوان فوق العاده ويژه فرهنگيان چندين سال است كه درنهادها ووزارت هاي مختلف با عناوين ي متععد مانند حق هيات امنايي وحق مسكن /دوركاري /.... پرداخت ميشود وبدبخت معلم ....معلم!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۰۷:۱۵:۱۱
خوب است که پراید داری من معلم بازنشسته با 30سال خدمت دوچرخه هم ندارم ومثل بعضی ها مسافرت اجباری ماهانه وسالانه از درب خانه بصورت رایگان در عمر خدمتم نرفته ام حوله حمامم به مارک اداره مربوطه ام مزین نشده شرمنده خالق دودنیا شوند کسانی که تبعیض قائل میشوند تاباعث شود که هر نمک نشناسی که الفبای زندگی راازمعلم خود یادگرفته بهاستاد خود توهین کند این است سزای کار معلم ومعلمی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۳:۴۵:۰۲
وای به حال کشوری که در ان معلمش مستاجر شاگردش باشه
 
mina
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۷:۳۴:۰۴
یک ساله منتقل شدم تهران اما چه تهرانی 200 کیلومتر فاصله محل کار در روستا تا منزل حقوق هم 70 تومن کمتر شده و حق سفر هم هنوز ندادند حالا با این 20 تومن چه مشکلی از من حل میشه؟
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۰:۳۱:۰۵
تبریک میگم
70400 تومان افزایش در حکم
به این میگن نظام هماهنگ حقوق!!!
 
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۱:۳۱:۳۸
من از یه منبع موثق شنیدم مدرک فوق دیپلم با 50تومن افزایش لیسانس 120 تومن وفوق لیسانس 200 تومن افزایش خواهند داشت
 
عبدا...عبدخدایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۳:۰۶:۴۱
گفتیم آقایون لطفا جار نزنید.زدند.کارشون زدنه.چه میشه کرد.دیواری کوتاهتر از دیوار معلم پیدا نمیشه.بنده های خدا حق دارن.چند بیت تقدیم به معلمای سینه سوخته:

ای که از بالا بلندان دلخوری
فی سبیل ا... سیلی می خوری
غم مخور ایام دیگر می شود
روزگارت نیز محشر می شود
از خجالت خیس آبت می کنند
داخل آدم حسابت می کنند
.
.
هر کجا رفتی مقامت بیشتر
هر یکی از دیگری درویش تر
(قسمت هایی از مثنوی بلند معلمی
 
سبحان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۴:۲۹:۴۳
البته سه ماه تابستون هم که بیکارن و حقوق میگیرن هم نوش جونشون!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۰۷:۲۳:۲۱
اگر معلمین 3ماه بیکارند حقوق میگیرند خوار چشم بیسوادان شده اولا این زمان..برای تقویت روحی وجسمی جهت مقابله باعدم اگاهی فرزندان کسانی امثال شما که جو بسیار نامطلوبی در منزل برای اوساخته اید در نظر گرفته شده در ضمن بعضی از کارمندان که فقط موقع حقوق گرفتن بیدار هستند
 
سسبحان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۱۵:۱۳:۳۰
مثلا شما خیلی در تربیت فرزند خود میکوشید؟!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۱:۲۲:۲۶
حتما وکوشش خودرا مثل شما رسانه ای نمی کنم
 
سبحان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۱۵:۱۳:۴۵
خالص دریافتی
1500000 تومان
نوش جان!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۶ ۱۶:۰۲:۴۸
فرزند دانش آموز شما تابستون میاد مدرسه ؟؟؟؟؟
اون 9ماه هم بچه های شما به زور میان مدرسه!شب و روز دعا میکنند معلم مریض شه نره کلاس حالا تابستون هم بریم مدرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
غلامحسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۴:۰۵:۵۳
این افزایش را کی داده کی کرفته ؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۶ ۰۸:۴۶:۲۳
اي كاش فيش كادر اداري و اضافه در يافتي را ميبينند يه يادي هم از همكاران فلك زده مدارس بكنند
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۱۴:۰۲:۱۵
کادر اداری مدارس که کلهم اجمعین معاون شدن و حق مدیریت میگیرند دیگه چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناهید
۱۳۹۲-۰۵-۰۴ ۱۱:۳۶:۰۶
قمی ها که تابه امروز 4/5/92حقوق اصلی و همیشگی شان را نگرفته ان تا چه رسد به افزایش ها
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۶ ۰۸:۴۲:۱۵
خدا نبخشه كسي كه مجتمع هاي اموزشي را بنا نمود ومدارس تحت پوشش را گرفتار اين غده سرطاني كرد انشالله وزير دولت كريمه دكتر روحاني به اين مشكل رسيدگي كند
 
دورنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۶ ۱۳:۱۵:۳۶
به نکته خوبی اشاره فرمودید.
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۰۰:۲۶:۳۴
سلام ازوزير محترم مي خواهم حقوق فرهنگيان را افزايش دهد چون بخدا در شرايط سختي زندگي مي كنيم با تشكر
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۰۹:۰۲:۱۱
به این دولت و وزیر بگویید دستت درد نکنه که دکتر، فوق لیسانس، مدیر ،دیپلم و زیر دیپلم با هم برابر شده اند و تقریبا یک میزان حقوق می گیرند این را شایسته سالاری محض می گویند !!!!!!!!
 
رمضانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۱۶:۵۸:۳۵
از زحمات جناب وزیر نهایت تشکر وقدر دانی را داریم
وضعیت اقتصاد ی کشور ایجاب می کند که گاهی انسان سختی هارا تحمل کند ولی به قول قدیمی ها در روی یک پاشنه نمی چرخد حالا که فرجی شده وجناب وزیر لطف نموده اند در شأن ما فرهنگیان نیست که حرمت خود و وزیر محترم را زیر سؤال ببریم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۱۴:۵۵:۰۰
درد یک معلم رو تنها یک معلم می تونه بفهمه و بس
 
من
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۹ ۱۹:۰۸:۱۵
چرا حقوق ارتش اضافه نمی شود
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۳:۱۳:۲۰
نترس حقوق ما هم اضافه نمشه فقط تو بوق و کرنا شده
 
رضامهدوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۹ ۲۱:۰۰:۴۷
توی این مملکت دو قشر هستند که اصلا" زحماتشان به چشم نیامده ومطمئن باشید باز هم نخواهد امد یکی معلمین شریف ویکی هم ارتش. سپاه را وارد این مقوله نمی کنم چونکه سپاه وضعش خیلی خوب است
 
محمدرضاپهلوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۱۱:۳۵
مث اینکه کفگیر به ته دیگ خورده
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۶:۴۰
اقای وزیر امشب رفتی احیا وقتی قرآن سر گرفتی یاد ما زیر دستان با ش که پولی نداشتیم تا قوت جانمان شود برای روزه گرفتن با پرداخت نکردن حقوق ها نماز روزه ا تان قبول
 
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۰:۳۶:۳۰
در آنرا خرج کنناین ماندم که فرهنگیان بااین پولی که می گیرند چگونه د آقای وزیر که هروز یک تز جدید برای آموزش وپرورش دارد کاش اینجا هم یک تز ....
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۲:۱۴:۵۳
چرا امتحانات دی ماه و معوقه یبیمه ی طلایی وتیر ماه را نمدهند ایا فقط بلد هستید خوب شعار بدهید تورا به خدا بس کنید از این همه شعارها همه ی مردم فکر میکنند چقدر دولت به ما میرسد هرکه به ما میرسد میگوید بابا شما که وضعتان که خوبه
 
مهدي
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۶:۱۱:۲۳
به آقايون بگوييد لطف كنند حق الزحمه ضمن خدمت سال 90 و91 همكاران فرهنگي را كه الن دوساله ندادند پرداخت كنند بقيه پيشكش.واقعا عجب فضلايي هستند.
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۹ ۰۱:۱۷:۴۲
پس اونایی که 30 سال زحمت کشیدن و الان باز نشسته شدن با انچه هزینه های اضافی که الان دارن فراموش شده هستند ؟آفرین به عدالت شما که واقعا دستتون درد نکنه . چقدر زحمت می کشید و اندیشه خوب دارید .
 
بهاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۹ ۱۶:۵۹:۰۷
حق مسکن معلمینی که وام گرفتند دراین چند سال قطع شد قرار بود از فرزندان فرهنگی که در مدارس نمونه یا تیز هوشان قبول می شوند شهریه نگیرند ان هم لغو شد شاید این حقوق نا چیز هم قطع شد
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۱۴ ۰۷:۲۸:۲۲
سلام روی سخنم با وزیر دولت اقای روحانی هست اولین قدم برای اموزش پرورش اینه که این غده ی سرطانی را منظور مجتمع هایی که برای مدارس گذاشتن جمع کنیدبیعدالتی وتبعیض هایی که جدیدا بوجود امده ازناحیه ی همین مجتمع ها به خصوص افراد بیسوادی که این مجتمع ها را اداره میکنن آزار دهنده تر است
 
کارگر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۱۵ ۱۶:۲۶:۵۱
این همه لطف همایونی از برای دل کارمندان بسیار زحمت کش است کاش مرغ شانس هم روی شانه های کارگران به تاریخ پیوسته بنشیند وکسی گوشه ی چشمی به ما نگاه کند به خدا روز جذایی هم هست
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۰۹ ۱۶:۲۴:۲۰
سلام نزدیک 2سال است انتقال شده ام ولی هنوز حق انتقال نگرفته ام لطفا اقدام کنید.چون من سرپرست خانواده ام بایک حقوق زندگی رومی چرخانم .من به خاطر فرزندم انتقالی گرفتم چون دانشجوبودولی به دلیل بی پولی، فرزندم ترک تحصیل کرد ومن آواره وبی پول ،وبا بدهکاری زیاد موندم چکارکنم.
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.