داخلی     خبر     ورزش
# # #
لباس‌های قلابی تیم المپیک مصر دردسر ساز شد
پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۴۸
لباس‌های تیم المپیک مصر برای این تیم دردسر ساز شد و حتی ماجرای قلابی بودن آنها به سفارت آمریکا در قاهره نیز کشیده شد.
به گزارش افکارنیوز، فارس به نقل از پایگاه خبری مصری "الفجر"، در حالی که ساعاتی دیگر به آغاز المپیک لندن باقی نمانده است، رسوایی لباس‌های قلابی تیم المپیک مصر ممکن است برای آنها دردسر ساز شود.

ماجرای این رسوایی از آنجا آغاز شد که ۱۷ آوریل گذشته کمیته المپیک مصر مناقصه خرید لباس‌های ورزشکاران این کشور در المپیک لندن را منتشر کرد. شرکت "فرست کلاس" مصر برنده این مناقصه و قرار شد که این شرکت لباس‌های تیم المپیک مصر را با برند "نایک" فراهم کند.

اما در روز اول جولای و زمانی که یکی از بازیکنان خانم تیم المپیک مصر برای معاوضه کفش خود به دلیل تنگ بودن، به یکی از نمایندگی‌های نایک در مصر مراجعه کرد، نمایندگی از معاوضه کفش خودداری و اعلام کرد که این کفش‌ها قلابی است.

ماجرا تا آنجا ادامه یافت که نمایندگی نایک در مصر با ارسال نامه‌ای به کمیته المپیک مصر اعلام کرد که هیچکدام از لباس‌ها و کفش‌های تیم المپیک این کشور متعلق به شرکت بین‌المللی نایک نیست.

از سوی دیگر، نمایندگی نایک در مصر با ارسال نامه‌ای به شرکت اصلی، خواستار اتخاذ اقدامات مقتضی درباره مشارکت تیم المپیک مصر با لباس‌های قلابی در لندن شد.

همچنین شرکت بین‌المللی نایک از سفارت آمریکا در قاهره خواست تا وارد عمل شده و اجازه ندهد که شهرت شرکت نایک به دلیل لباس‌هایی که تیم المپیک مصر در اختیار دارد، لطمه بخورد.
کد مطلب: 127081
Share/Save/Bookmark
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.