داخلی     خبر     اجتماعی
۳
# # #
توصيه مطلب
۲
سبد کالا برای دانشجویان متاهل
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۴
مرجع : دانا
دانشجویان متاهل نیز از اقشاری هستند که شامل دریافت سبدحمایتی دولت می شوندو در همین راستا دانشگاه پیام نور از دانشجویان این دانشگاه خواسته است برای دریافت سبد کالا اقدام کنند.
سبد کالا برای دانشجویان متاهل
به گزارش افکارنیوز، رئیس جمهور برای اولین بار در گزارش ۱۰۰روزه دولت بود که اعلام کرد قرار است تا پایان سال جاری، دو سبد کالایی به اقشار آسیب پذیر کشور ارایه شود.

مشمولان دریافت سبدکالا


پیش تر دولت اعلام کرده بود سبد کالایی در دو نوبت بهمن و اسفند بین اقشار برخوردار توزیع می شود؛ این سبد شامل برنج هندی،‌ مرغ، تخم مرغ، روغن و پنیر است.

بر اساس بخش نامه معاون اول رئیس جمهور افراد زیر مشمول دریافت سبد کالا می‌شوند:

الف ـ کلیه شاغلان و بازنشستگان دولت و نیروهای مسلح اعم از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی و کلیه کارگران مشمول قانون کار و قانون تأمین اجتماعی.

ب ـ روزنامه‌نگاران، خبرنگاران و هنرمندان (به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) و دانشجویان متأهل (به تشخیص وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی) و طلاب (به تشخیص مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه). ج ـ سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور. تبصره ـ قضات و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از شمول این تصویب‌نامه مستثنی می‌باشند.

دانشجویان برای ثبت نام اقدام کنند


بر اساس این گزارش دانشجویان متاهل نیز از اقشاری هستند که شامل دریافت سبدحمایتی دولت می شوند و در همین راستا دانتشگاه پیام نور از دانشجویان این دانشگاه خواسته برای دریافت سبد کالا اقدام کنند.

این دانشگاه با اطلاع رسانی از طریق وب سایت واحدهای خود در تهران و ارسال پیامک از دانشجویان متاهل در خواست کرده با در دست داشتن کارت دانشجویی ، کپی شناسنامه و کارت ملی خود و همسر به واحد دانشگاهی برای ثبت نام این سبد اقدام کنند.
کد مطلب: 299883
۱۳۹۲-۱۰-۲۳ ۱۶:۰۰:۱۹
خیلی بددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۶:۴۰:۳۸
عالی
 
اعظم
۱۳۹۲-۱۱-۲۰ ۰۷:۵۴:۲۵
من یک دانشجویی متاهل دانشگاه ازاد ایذه هستم وبرای سبد کالاتا امروز ثبت نام نکردم باید چکار کنم
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.