داخلی     خبر     بين الملل
۱
# # #
افشاگری یکی ازبازیگران فیلم موهن آمریکایی
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۳۳
يکي از هنرپيشه هاي فيلم موهن، از اتفاقاتي که پس از انتشار اين فيلم رخ داده دچار وحشت زده شده است. او گفته است که تهيه کننده فيلم کاملا او را گمراه کرده و فريب داده است. او نقش کوتاهي در اين فيلم داشته و براي نقشي که سه يا چهار روز ايفا کرده ۵۰۰ دلار دريافت کرده است.
به گزارش افکارنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، "مايگل مارکوز" خبرنگار شبکه CNN در گزارشي زنده از لس آنجلس گفت: يکي از هنرپيشه هاي فيلم موهن، از اتفاقاتي که پس از انتشار اين فيلم رخ داده دچار وحشت زده شده است. او گفته است که تهيه کننده فيلم کاملا او را گمراه کرده و فريب داده است. او نقش کوتاهي در اين فيلم داشته و براي نقشي که سه يا چهار روز ايفا کرده ۵۰۰ دلار دريافت کرده است.

هنرپيشه اين فيلم (که در فيلم نقش مادر عايشه را ايفا مي کند) در اين باره گفت: من که در اين فيلم بوده ام هرگز و هرگز نمي خواسته ام به علت اين فيلم به کسي آسيبي برسد. حالا که متوجه شده ام مسئله چه بوده است از اينکه در اين فيلم ايفاي نقش کرده ام و اين فيلم سبب مرگ يک نفر شده است کاملا حالم به هم مي خورد. اين رفتار بسيار غيرمنصفانه است. اينکه يک نفر جانش را از دست بدهد و خانواده اي داغدار داشند تاسف آور است. من نمي دانم چه بگويم.

خبرنگار شبکه گفت: هنرپيشه مذکور مي خواهد نامش پخش نشود زيرا از عواقب کار مي ترسد. او در سخنانش از مسلمانان سراسر جهان عذرخواهي کرد و خواست بدانند که او و ديگر عوامل اين فيلم نمي دانستند محتواي اين فيلم چه بوده است.
کد مطلب: 145937
Share/Save/Bookmark
abolfazl
۱۳۹۱-۰۶-۲۴ ۱۲:۵۴:۰۴
چه توهینی به پیامبر شده است؟
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.