داخلی     خبر     ورزش
۳
# # #
آیا بازی استقلال - پیکان لغو می شود؟!
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۶
اگر این دو بازی برگزار نشود، می تواندبرنامه ریزی لیگ برتر را با تغییراتی اساسی روبرو کند. زیرا تنها یک روز بعد از این هفته اردوی تیم ملی در تاریخ ۹ شهریور شروع خواهد شدو تا تاریخ ۲۰ شهریور ماه هم ادامه خواهد داشت.
به گزارش افکارنیوز به نقل از تماشا، تعطیلی تهران در تاریخ ۵ تا ۱۰ شهریور به دلیل برگزاری اجلاس سران جنبش غیرمتعهدها می تواند روی برنامه ریزی لیگ برتر تاثیر زیادی بگذارد. ظاهرا در این تاریخ کلیه مدارس و مراکز دولتی تعطیل هستند و اگر قرار باشد لیگ برتر هم امنیتی تعطیل شود، بازی های هفته هفتم به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد.

بازی های هفته هفتم لیگ برتر قرار است در تاریخ هفتم و هشتم شهریور ماه برگزار شود. با توجه به تعطیلی تهران در این تاریخ حالا همه منتظر هستنتد که ببینند آیا بازی های این هفته که در تهران برگزار می شود، تعطیل می شود یا نه. مهمترین بازی این هفته که در تهران برگزار می شود، استقلال - پیکان است و به احتمال زیاد به دلیل مسائل امنیتی این بازی برگزار نخواهد شد اما به جز این بازی، نفت تهران هم در هفته هفتم باید از راه آهن پذیرایی کند و با وجود اینکه این بازی تماشاگر زیادی ندارد، ممکن است این بازی هم لغو شود.

اگر این دو بازی برگزار نشود، می تواندبرنامه ریزی لیگ برتر را با تغییراتی اساسی روبرو کند. زیرا تنها یک روز بعد از این هفته اردوی تیم ملی در تاریخ ۹ شهریور شروع خواهد شدو تا تاریخ ۲۰ شهریور ماه هم ادامه خواهد داشت.

تیم ملی باید ۲۱ شهریور ماه در سومین بازی خود به مصاف لبنان برود. لیگ برتر بعد از یک وقفه ۱۴ روزه از تاریخ ۲۴ شهریور ماه از سر گرفته می شود و بنابراین امکان برگزاری دو بازی عقب افتاده وجود ندارد.

با توجه به اینکه لیگ برتر به صورت فشرده برگزار می شود به نظر می رسد امکان برگزاری بازی های عقب افتاده تا نیم فصل وجود نداشته باشد و با توجه به اینکه در این تاریخ هم قرار است تیم ملی در بازی های غرب آسیا شرکت کند، به نظر نمی رسد امکان برگزاری این بازی در تاریخ تعطیلات نیم فصل وجود داشته باشد.

جالب است که هیچ کدام از مدیران لیگ برتری، روز گذشته اطلاعی از تعطیلی لیگ نداشتند و نمی دانستند که در صورت تعطیلی لیگ، بازی هایی که در هفته هفتم لیگ در تهران است برگزار می شود یا نه؟
کد مطلب: 128701
Share/Save/Bookmark
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۰۰:۵۸:۳۷
ببخشيد تا جايي كه ماخبر داريم مدارس تا اول مهر تعطيله
 
بابك
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۰۹:۱۶:۴۷
خدا دقيقه نود رو از ايراني ها نگيره
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۳:۴۳:۰۶
خواستم بهتون بگم تابستون مدارس تعطیله.اشتباهتونواصلاح کنید.
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.