داخلی     خبر     سياسی
# # #
توصيه مطلب
۳
قرائت تخلفات احمدی‌نژاد در مجلس
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۴
مرجع : تسنیم
سخنرانی دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی و گزارش کمیسیون اصل نود از عدم ابلاغ برخی از قوانین مصوب مجلس از سوی رئیس جمهور وقت مهمترین دستور کار هفته آینده مجلس است.
قرائت تخلفات احمدی‌نژاد در مجلس
به گزارش افکارنیوز، جلسات هفتگی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه ۳۱ شهریور و سه شنبه و چهارشنبه،‌ دوم و سوم مهر ماه ۹۲ برگزار می شود.

بر اساس دستور کار اعلام شده قرار است امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع نمایندگان مجلس سخنرانی کند.

همچنین گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی درمورد تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان چای کشور و گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل (۴۴) قانون اساسی درمورد نحوه اجرای احکام مربوط به صدور مجوزهای کسب و کار از دیگر دستور کارهای اعلام شده است.

گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی درمورد عدم رعایت مواعد قانونی ابلاغ قانون و دستور انتشار در روزنامه رسمی وعدم ابلاغ برخی از قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی از سوی رئیس جمهور وقت نیز در دستور کار هفته آینده مجلس قرار دارد.
کد مطلب: 264260
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.