داخلی     خبر     اجتماعی
۳
# # #
احتمال تعطیلی 4 روزه تهران
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۵
زمان تعطیلی تهران در زمان برگزاری اجلاس نشست سران جنبش غیر متعهدها هنوز دقیقا مشخص نیست...
احتمال تعطیلی 4 روزه تهران
به گزارش افکار نیوز،در تازه ترین خبر، استاندار تهران، اعلام کرد که امکان تعطیلی وجود دارد اما در مورد زمان آن هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

مرتضی تمدن در گفت وگو با ایسنا گفت:احتمال تعطیلی ۴ روزه تهران در روزهای برگزاری نشست سران جنبش غیر متعهدها وجود دارد اما نظرات متفاوتی در این باره وجود دارد و دولت مرجع اعلام آن است.وی افزود:در روزهای آینده دولت خبر این تعطیلی را اعلام می کند.

البته پیش از این علی سعیدلو معاون امور بین اللمل رئبیس جمهور از تعطیلی پنج روزه این مراسم خبرداده بودواز طرف دیگر پیش از این اعلام شد که چون اجلاس سران در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شود نیازی به این تعطیلی نیست.

اجلاس سران جنبش غیرمتعهدها در روز نهم و دهم شهریور برگزار می‌شود و اجلاس‌های کارشناسی و وزرای خارجه کشورهای عضو به ترتیب روزهای پنجم و ششم و هفتم و هشتم برگزار می‌شوند. یعنی با این حساب امکان تعطیلی از ۵ تا ۱۰ شهریور وجود دارد که با اعلام تعطیلی ۴ روزه از سوی استانداری امکان تعطیلی از ۷ تا ۱۱ یعنی در روزهای برگزاری اجلاس وزرای امور خارجه و سران غیر متعهد ها از همه بیشتر است که البته با نوجه به صحبت های معاون استاندار این زمان هنوز قطعی نیست و البته این در حالی است که در هفته قبل از این تاریخ هم دو روز به مناسبت عید فطر تعطیل خواهد بود .
کد مطلب: 130187
Share/Save/Bookmark
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۵۹:۴۵
نه !!!!!!
 
عباس عسکرزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۳:۰۱:۲۵
کمی هم به فکر کسبه باشید همینطور لنگ میزنه با این تعطیلیها ضربه فنی میشیم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۷:۵۵:۰۷
چنین کنفرانسی فارغ از بحث سیاسی برای کشور با اهمیت است به احتمال زیاد بعد از عید فطر دولت اعلام می کند؛ هفتم،هشتم و نهم ویازدهم شهریور یعنی سه شنبه، چهارشنبه،پنجشنبه و شنبه علاوه بر ادارات دولتی بخش خصوصی هم تعطیل خواهد بود چون در کاهش ترافیک و تامین کامل امنیت چاره ای جز تعطیلی بخش خصوصی نیست
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.