داخلی     خبر     سياسی
۱
# # #
توصيه مطلب
۰
چه کسانی با روحانی به تبریز رفتند؟
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۲۳
مرجع : خبرگزاری فارس
حسن روحانی که عصر امروز با هواپیمایی اختصاصی( چارتر) به شهر تبریز سفر کرده بود دقایقی پیش فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز را ترک کرد.
به گزارش افکارنیوز، حسن روحانی کاندیدای یازدهم ریاست جمهوری عصر امروز از فرودگاه ارومیه با هواپیمایی اختصاصی چارتر شرکت هواپیمایی زاگراس وارد فرودگاه بین‌المللی تبریز شد.

در فرودگاه تعدادی از هواداران روحانی با شعار درود بر هاشمی، سلام بر روحانی و امروز حمایت می کنیم، جمعه قیامت می کنیم، از روحانی استقبال کردند.

وی سپس در جمع هواداران خود در ورزشگاه شهید پوررشریفی تبریز حضور یافت و به سخنرانی پرداخت.

حسن روحانی و هیئت همراه پس از سخنرانی ورزشگاه را به سمت فرودگاه تبریز رفته و این شهر را با هواپیمایی چارتر شده ترک کردند.

در این سفر حسن روحانی را عبدالعلی‌زاده استاندار آذربایجان شرقی در دولت هاشمی و وزیر مسکن دولت خاتمی و یحیی محمدزاده استاندار آذربایجان شرقی در دولت خاتمی وی را همراهی می‌کردند.

حسن روحانی که قرار بود طبق برنامه به دیدار آیت الله شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز برود این برنامه صورت نگرفت و از علت لغو آن هنوز معلوم نیست.
کد مطلب: 234272
۱۳۹۲-۰۳-۲۱ ۱۴:۰۴:۰۵
من خودم بدور تصادفى انجا بودم للهى غوغا بود نصف تيريز ا براى حر كت جا نداشت. دو ساعت تمام تخليه مردم از ان حوالى طول كشيد
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.