داخلی     خبر     ورزش
# # #
برنامه های بازی های المپیک ۲۰۱۲ جمعه ۱۳ مردادماه
جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۵:۴۰
ششمین روز از بازی های المپیک ۲۰۱۲ در ۲۳ رشته پیگیری می شود.
به گزارش افکارنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، ششمین روز از بازی های المپیک ۲۰۱۲ جمعه ۱۳ مرداد در ۲۳ رشته پیگیری می شود.
جدول زمانبندی این رقابت به شرح زیر است:

* تیر و کمان
الف) انفرادی مردان
- یک هشتم نهایی
مالزی- بریتانیا ۱۲:۳۰
ژاپن- نروژ ۱۲:۴۳
اوکراین- چین تایپه ۱۲:۵۶
ژاپن- هلند ۱۳:۰۹
ژاپن- لهستان ۱۳:۲۲
اوکراین- فرانسه ۱۳:۳۵
چین- بریتانیا ۱۳:۴۸
مولدووا- کره ۱۴:۰۱
- یک چهارم نهایی ۱۷:۳۰
- نیمه نهایی ۱۸:۲۲
- مدال برنز (رده بندی) ۱۸:۵۱
- مدال طلا (فینال) ۱۹:۰۷
* گروه دو میدانی
الف) پرتاب وزنه مردان
- مقدماتی ۱۳:۳۰
- فینال ۰۰:۰۰ بامداد
ب) زنان
- ۱۰۰متر با مانع ۲۲:۳۵
- پرتاب وزنه ۲۳:۳۰
- ۲۰۰ متر ۰۰:۱۵
ج) پرسش سه گام زنان
- مقدماتی ۱۴:۱۰
- راند ۱ ۲۲:۳۵
- ۴۰۰ متر با مانع مردان
راند ۱ ۱۴:۴۵
راند ۲ ۱۵:۲۰
- پرتاب چکش مردان
مقدماتی ۱۴:۵۰
-۴۰۰ متر زنان
راند ۱ ۱۵:۳۰
ر) ۳۰۰۰ هزار متر با مانع مردان
راند ۱ ۱۵:۳۰
ز) پرتاب دیسک زنان
مقدماتی ۲۲:۴۰
س) پرش طول مردان
مقدماتی ۲۳:۲۰
ش) ۱۵۰۰ متر مردان
راند ۱ ۲۳:۳۵
و) ۱۰۰۰۰ متر زنان
فینال ۰۰:۵۵
* بدمینتون
الف) بدمینتون زنان
- تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی زنان ۱۲:۳۰
- تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی مردان ۱۷:۰۰
ب) مختلط دونفره
- مدال برنز ۱۴:۰۰
- مدال طلا ۱۸:۳۰
* بسکتبال
الف) بسکتبال زنان
- دور مقدماتی گروه A ۱۲:۳۰
آنگولا- کروواسی
- دور مقدماتی گروه B ۱۴:۴۵
روسیه – استرالیا
- دور مقدماتی گروه B ۱۸:۰۰
برزیل- کانادا
-دور مقدماتی گروه A ۲۰:۱۵
ترکیه – چین
- دور مقدماتی گروه B ۲۳:۳۰
فرانسه – بریتانیا
- دور مقدماتی گروه A ۰۱:۴۵
جمهوری چک – آمریکا
* والیبال ساحلی
الف) والیبال ساحل زنان
- راند ۱۶ ۲۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰
ب) والیبال ساحل مردان
راند ۱۶ ۱:۳۰ تا ۱۶:۳۰

* بوکس
الف) ۵۲ کیلوگرم مردان
- راند ۱۶
روسیه – الجزیره ۱۷:۰۰
برزیل – پورتوریکو ۱۷:۱۵
ازبکستان – مصر ۱۷:۳۰
مغولستان – ایتالیا ۱۷:۴۵
ب) ۶۹ کیلوگرم مردان
- راند ۱۶
اوکراین – مولدووا ۱۸:۰۰
کانادا – فرانسه ۱۸:۱۵
کانادا – استرالیا ۱۸:۳۰
بریتانیا – لیتوانی ۱۸:۴۵
هندوستان – آمریکا ۰۱:۰۰ بامداد
ایرلند-روسیه ۱:۱۵
آفریقای جنوبی-ونزوئلا۱:۳۰
ژاپن-قزاقستان۱:۴۵

*دوچرخه سواری
الف: کیدینگ زنان
-راند اول ۱۹:۳۰
راند اول رده بندی ۲۰:۱۵
-راند دوم ۲۱:۱۶
-فینال ۲۲:۸
ب: پرسوییت تیمی مردان
-دور اول ۱۹:۸
-فینال۲۱:۹
ج:پرسوییت تیمی زنان
-مقدماتی ۲۰:۲۶
*شیرجه
الف: ۳ متر زنان
-دور مقدماتی ۱۸
*اسب سواری
الف: حرکات نمایشی انفرادی
-گرندپیکس روز دوم ۱۴:۳۰
ب: حرکات نماشی تیمی
-گرندپیکس روز دوم ۱۴:۳۰
*شمشیر بازی
الف: تیمی مردان
-یک چهارم نهائی
ایتالیا-بلاروس ۱۵
آلمان-کره جنوبی۱۵
چین-رومانی ۱۵
روسیه-آمریکا۱۵
-نیمه نهایی ۱۶
-رده بندی ۷ و ۸ ۱۸
-رده بندی ۶و ۵ ۱۸
-مسابقه مدال برنز ۲۱:۳۰
-مسابقه مدال طلا ۲۲:۱۵
*فوتبال
الف: فوتبال زنان
-مقدماتی گروه A ۱۳
آنگولا-بریتانیا
-مقدماتی گروه B ۱۴:۴۵
کره- فرانسه
-مقدماتی گروه A ۱۸
کرواسی-مونته نگرو
-مقدماتی گروه A ۱۹:۴۵
روسیه –برزیل
-مقدماتی گروه B ۲۳
-مقدماتی گروه B ۰۰:۴۵
دانمارک-نروژ
*هاکی
الف: هاکی مردان
-مقدماتی گروه A ۱۲
استرالیا- آرژانتین
-مقدماتی گروهB ۱۴:۱۵
هلند- نیوزلند
-مقدماتی گروه B ۱۷:۱۵
آلمان-هندوستان
-مقدماتی گروه A ۱۹:۳۰
بریتانیا-پاکستان
-مقدماتی گروه A ۲۲:۳۰
آفریقای جنوبی-اسپانیا
-مقدماتی گروه B ۰۰:۴۵
بلژیک-کره
*جودو
الف: ۱۰۰+ کیلوگرم مردان
-دور حذفی ۶۴ نفر ۱۳
-دور حذفی ۳۲ نفر ۱۴:۱۰ تا ۱۳
-دور حذفی شانزدهم ۱۴:۱۰
-یک چهارم نهائی ۱۵:۰۶
رده بندی مدال برنز ۱۷:۵۸
نیمه نهائی ۱۸:۱۲
-فینال ۱۹:۴۰
ب: ۷۸+کیلوگرم زنان
-دور حذفی سی و دو نفر ۱۴:۳ تا ۱۳:۵۶
-دور حذفی ۱۶ نفر ۱۵:۱۰ تا ۱۴:۳۸
-یک چهارم نهائی ۱۴:۲۰
-رده بندی مدال برنز ۱۷:۳۰
-نیمه نهائی ۱۷:۴۴
-فینال ۱۹:۳۰
*روئینگ
الف: انفرادی مردان
-فینال ۱۳
ب: چهار نفره مردان
-فینال ۱۳:۴۰
ج: دو نفره مردان ۱۳:۵۰
-فینال
د: دو نفره زنان ۱۰۴
-فینال
*قايقراني
الف:بخش مردان
ريس ۹ : ۱۵:۳۰
ريس۱۰: ۱۶:۴۵
ب: ليزر مردان
ريس ۷: ۱۵:۳۰
ريس۸: ۱۷:۰۰
ج: ۴۷۰ زنان
ريس ۱: ۱۵:۳۰
ريس ۲: ۱۶:۴۵
د: ۴۷۰ مردان
ريس ۳: ۱۵:۳۵
ريس ۴: ۱۶:۵۰
د: استار مردان
ريس ۹ ۱۵:۳۵
ريس ۱۰: ۱۶:۵۰
ز: مردان :
ريس ۹: ۱۷:۰۰
ريس۱۰: ۱۷:۴۵
ريس ۱۱: ۱۸:۳۰
س: ليزر راديال زنان
ريس ۷: : ۱۷:۰۵
ريس ۸: ۱۸:۲۰

*تيراندازي
الف: ۵۰ متر مردان
مقدماتي ۱۲:۳۰
فينال ۱۵:۳۰
ب: ۲۵ متر مردان
مقدماتي ۱۴:۰۰
فينال ۱۸:۰۰

*شنا
الف: ۵۰ متر آزاد زنان
مقدماتي ۱۳:۳۰
نيمه نهايي ۲۳:۵۵
ب: ۱۵۰۰ متر آزاد مردان
مقدماتي ۱۳:۵۴
ج: ۱۰۰*۴ مختلط زنان
مقدماتي ۱۵:۰۵
د: ۱۰۰*۴ مختلط زنان
مقدماتي : ۱۵:۲۰
ر: ۱۰۰ متر پروانه مردان
فينال ۲۳:۰۸
ز: ۸۰۰ متر آزاد زنان
فينال ۲۳:۱۵
س: ۵۰ متر آزاد مردان
فينال ۲۳:۳۹
*تنيس روي ميز
الف: تيمي مردان
راند الو
آمريكا – ژاپن ۱۳:۳۰
سنگاپور – لهستان ۱۳:۳۰
آلمان – استراليا ۱۸:۰۰
بريتانيا- كره شمالي ۱۸:۰۰
برزيل – كره ۱۳:۳۰
چين – اسپانيا ۱۳:۳۰
چين هونگ كونگ – اتريش ۱۸:۰۰
مصر – هلند ۱۸:۰۰
ب: تيمي مردان
راند اول
سوئد- آلمان ۲۲:۳۰
اتريش – مصر ۲۲:۳۰
پرتغال – بريتانيا ۲۲:۳۰
برزيل – چين هونگ كنگ ۲۲:۳۰
*ترامپولين
الف : ترامپولين مردان
مقدماتي ۱۷:۳۰
فينال ۱۸:۵۶

*واليبال
الف: واليبال زنان
دور مقدماتي گروه B ۱۳:۰۰
برزيل – چين
دور مقدماتي گروه A ۱۵:۰۰
ژاپن – روسيه
دور مقدماتي گروه B ۱۸:۱۵
تركيه – كره جنوبي
دور مقدماتي گروه A ۲۳:۳۰
بريتانيا – جمهوري دو فينكا
دور مقدماتي گروه B ۲۳:۳۰
آمريكا – صربستان
الجزيره – ايتاليا ۰۱:۳۰

*واترپلو
الف:واترپلوي زنان
مقدماتي گروه A ۱۷:۴۰
اسپانيا – مجارستان
مقدماتي گروه B ۱۹:۰۰
روسيه – استراليا
مقدماتي گروه B ۱۹:۰۰
بريتانيا – ايتاليا
مقدماتي گروه A ۲۳:۱۰
چين – آمريكا
*وزنه برداري
الف: ۵۸ كيلوگرم مردان
گروه B ۱۳:۳۰
گروه A ۲۲:۳۰
ب: ۷۵ كيلوگرم زنان
گروه B ۱۶:۰۰
گروه A ۱۹:۰۰/آق
کد مطلب: 129710
Share/Save/Bookmark
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.