داخلی     خبر     فرهنگ و هنر
۱۵۸
# # #
توصيه مطلب
۰
برنامه های فرهاد دانشجو برای دانشگاه آزاد
يکشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۵۹
فرهاد دانشجو بخشی از برنامه‌های خود برای پیشرفت و توسعه دانشگاه آزاد را تشریح کرد.
فرهاد دانشجو رئیس پیشنهادی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برنامه‌های خود برای اداره دانشگاه آزاد و اصلاحات در این دانشگاه، گفت: از توسعه کمی دوره‌های کارشناسی و پایین‌تر در دانشگاه آزاد جلوگیری خواهد شد و بیشتر به ارتقای کیفی خواهیم پرداخت به علت اینکه به اندازه کافی این دوره‌ها توسعه یافته و در عین حال تقاضا برای دوره‌های کارشناسی و پایین‌تر نسبت به توسعه آن کمتر شده است.

*دوره‌های تحصیلات تکمیلی را در دانشگاه آزاد افزایش می‌دهم

وی افزود: از سوی دیگر به علت اینکه تقاضاها برای دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکترا بیشتر شده است، به دنبال این هستیم که در دو فاز موازی برای توسعه دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکترا در دانشگاه آزاد اقدام کنیم.

دانشجو خاطرنشان کرد: فاز اول این طرح ارتقای سطح کیفی این دوره‌هاست که بسیار اهمیت دارد و دیگری توسعه کمی این دوره‌هاست تا تقاضاهای دانشجویان را پاسخ‌گو باشد.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد تصریح کرد: برای ارتقای کیفی دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دنیا ۱۰ شاخص کیفی وجود دارد که از جمله آنها شاخص‌ نسبت دانشجو به استاد، یا شاخص‌ تولیدات علمی، یا شاخص نسبت درآمدهایی که دانشگاه از ارتباط با صنعت به دست می‌آورد است.

رئیس پیشنهادی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه این شاخص‌های کیفی برای ارتقای تحصیلات تکمیلی در دنیا جا افتاده هستند، گفت: برای هر کدام از این شاخص‌ها باید برنامه‌ای تدوین شود تا طبق آن دانشگاه رشد و ارتقای کیفی خود را پیدا کند.

* تمرکززدایی از دانشگاه آزاد

رئیس سابق دانشگاه تربیت مدرس درباره سازمان‌دهی و تشکیلات در دانشگاه آزاد گفت: در حال حاضر ضعف بزرگ دانشگاه آزاد تمرکز داشتن همه تصمیمات اساسی در مرکز این دانشگاه است که باید تمرکززدایی شود.

* ارائه اختیارات بیشتر به رؤسای مناطق دانشگاه آزاد

وی افزود: باید واحدها و هیئت‌های امنای منطقه‌ای و نیز رؤسای مناطق دانشگاه آزاد بتوانند اختیارات بیشتری دریافت کنند تا به صورت مستقل‌‌تر در دانشگاه آزاد مدیریت کنند.

دانشجو تأکید کرد: برای این کار هر کدام از واحد‌ها و مناطق دانشگاه آزاد که رشد بیشتری مبنی بر پیاده کردن شاخص‌های علمی داشته باشند به تدریج مستقل‌تر شده و رؤسای آنها اختیارات بیشتری دریافت خواهند کرد.

* معرفی رؤسای واحدهای بزرگ‌تر به شورای عالی انقلاب فرهنگی

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: رؤسای مناطق و واحدهای بزرگ‌تر دانشگاه آزاد که شاخص‌های کیفی را رعایت کنند به صورت مستقل به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی می‌شوند تا حکم دریافت کرده و ماهیت و شأن مستقل علمی، مالی و آموزشی پیدا کنند تا دیگر لازم نباشد به دلیل مشکلات مالی دانشجویان تنها از رئیس دانشگاه آزاد دستور دریافت کنند.

وی درباره ابعاد فرهنگی و اصلاحات موجود در این حوزه در دانشگاه آزاد گفت: اگر دانشجویان به بحث اسلام، انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی و ولایت‌فقیه آشنایی بیشتری پیدا کنند در شیب و فرازهایی که در جامعه و دنیا وجود دارد، بصیرت بهتری پیدا کرده و راه خود را پیدا می‌کنند.

* تیم متخصص مالی و مدیریت پولی در دانشگاه آزاد تشکیل می‌دهم

دانشجو به بحث‌های مالی دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: آنچه که اکنون مشخص است یک حجم بسیار بالایی از بودجه مورد نیاز دانشگاه آزاد از طریق شهریه‌ها تأمین می‌شود لذا لازم است برای اینکه منابع مالی دیگری برای تأمین هزینه‌های این دانشگاه ایجاد شود باید تیم متخصص مالی و مدیریت پولی تشکیل دهیم تا بتوانند منابع جدیدی را برای دانشگاه آزاد تأمین کرده و دست ما برای تأمین منابع مالی به جیب خانواده‌ها نرود.

دانشجو درباره نحوه انتخاب رؤسای دانشگاه‌های کشور گفت: رؤسای دانشگاه‌ها براساس شاخص صلاحیت فردی اعم از میزان تحصیلات، شغل، اعتقادات و مدارک تحصیلی تعیین می‌شوند.

وی در ادامه گفت: از دیگر شاخص‌های انتخاب رئیس دانشگاه، میزان مقبولیش در دانشگاه محل خدمت است و شورای عالی انقلاب فرهنگی وی را تأیید کند و جامعه نیز وی را به عنوان رئیس دانشگاه بشناسد.

رئیس پیشنهادی دانشگاه آزاد اظهار داشت: از شاخص‌های دیگر تعیین رئیس دانشگاه، کارایی و اقداماتی است که در گذشته انجام داده است و با این ۳ شاخص فرد به عنوان رئیس دانشگاه انتخاب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رؤسای دانشگاه‌هایی مانند تهران، جامع علمی و کاربردی و پیام‌نور با این ۳ شاخص انتخاب شده‌اند، گفت: پس از اینکه هیئت امنای دانشگاه سیاست‌های خود را تدوین می‌کند، برنامه‌هایی مبتنی بر این سیاست‌ها تعریف شده و در هیئت امنا مورد تصویب قرار می‌گیرد.

دانشجو افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی براساس صلاحیت‌های فردی، مقبولیت و کارایی رئیس دانشگاه را انتخاب می‌کند و تاکنون شرطی مبنی بر اینکه رئیس دانشگاه باید سیاست و برنامه‌هایی داشته باشد و آن را ارائه دهد، نبوده است.

رئیس پیشنهادی دانشگاه آزاد اظهار داشت: اینکه رئیس دانشگاه باید برنامه‌های خود را پیش از تأیید ریاستش ارائه دهد، صحیح نیست چون وی از بودجه، امکانات و اطلاعات درونی دانشگاه اطلاعی ندارد و باید ۵ تا ۶ ماه فرصت داده شود تا رئیس جدید برنامه‌های خود را ارائه دهد.

* برای تغییر مدیران دانشگاه آزاد عجله‌ای ندارم

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در سطح مدیران دانشگاه آزاد تغییراتی ایجاد خواهید کرد؟ گفت: تصورم این است که قشر خوب و زحمت‌کشی در دانشگاه آزاد مشغول به کار‌ند و این‌طور نیست افرادی که در دانشگاه آزاد فعالیت می‌کنند باید تغییر کنند اما طبیعی است که هر رئیسی جایگزین می‌شود معاونان خود را انتخاب می‌کند اما در این خصوص عجله‌ای ندارم.

* اگر رؤسای واحدها اصلاحات را بپذیرند، تغییر نمی‌کنند

دانشجو افزود: اگر رؤسای واحدهای دانشگاه‌های آزاد کارایی خود را نشان دهند و شرایط و اصلاحات دانشگاه آزاد را قبول داشته باشند، قطعاً تغییر پیدا نمی‌کنند.

وی افزود: طبیعت هر تغییری این است که درصدی از مدیران تغییر پیدا می‌کنند اما اینکه همه مسئولان و مدیران این دانشگاه قرار است تغییر پیدا کنند، صحیح نیست.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد در پایان خاطرنشان کرد: همزمان با اربعین حسینی به همراه هیئت‌های دانشجویی خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و در این مراسم روحانی از خداوند خواستم تا به من کمک کند تا با همیاری همکارانم در دانشگاه آزاد و ملت ایران این وظیفه را به خوبی انجام دهم.
کد مطلب: 75332
۱۳۹۰-۱۰-۲۵ ۱۵:۲۶:۵۷
با سلام لطفا در مورد ادامه تحصیل کارکنان دانشگاه آزاد هم مصاحبه کنید
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۴ ۲۲:۴۲:۵۲
باسلام
خدمت جناب آقای دکتر دانشجوخواهشمندم به کارمندان دانشگاه اجازه پیشرفت داده واین فضای ضدیت رادربین کارمندان وهیت علمی که باتبعیضهای ازقبیل پستها ی مدیریتی واختلاف حقوق ودرنظر نداشتن زحمات کارمندان ازبین ببرید جناب دکتر کارمندان ازلحاظ زحمت بیشترین بار اجرایی سیستم را به دوش میکشند نه شان ونه سابقه ی زحماتشان اصلا دراکثر واحدها درنظرگرفته نمیشود عمرشان رادرراه خدمت به سازمان گذاشته اند واین درشان محیطی همانند دانشگاه نیست که با نیروی خود چنین رفتاری را انجام دهد هر ممنوعیتی دردانشگاه است برای کارمند اجرا میشود کمی هم به فکر کارمندان باشید یا علی موفق باشید انشاالله
 
۱۳۹۲-۰۱-۰۸ ۲۳:۴۸:۴۲
سلام با عرض معذرت هدف اصلی دانشگاه ترویج علم است که بر عهده کارمندان نمیباشد
 
..............
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۰:۳۸
بسیار عالی......................موفق باشید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۷ ۱۰:۰۲:۳۳
لطفا در خصوص وضعیت حقوقی نابسامان اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد هم سوال شود
ممنون
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۸ ۱۰:۱۲:۲۶
سلام

تقاضا مي شود در مورد كاركنان قراردادي نيز سوال شود؟
 
۱۳۹۰-۱۰-۲۸ ۱۳:۴۹:۵۸
با سلام
من برای دکتر دانشجو آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم ایشان به کارمندان هم توجه نمایند.
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۲:۴۶
آقاي دكتر دانشجو لطفا درمورد كارمندان خانم دانشگاه آزاد كه همسرشان كارمند دولت بوده وبه دلايلي منتقل شده اند ودرخواست انتقال به تبعيت از همسر را داده اند ولي مدت شش سال است مخالفت مي شود ( با توجه به موافقت مبدا ومقصد ودبيرخانه منطقه نيز فكري كرده وقانوني وضع كنيد تا خانمها بتوانند حداقل دركنار فرزندانشان باشند وشش سال مانند من آواره نباشند ونگران خانواده
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۷:۵۸
با آرزوي موفقيت روز افزون براي آقاي دكتر دانشجو و ساير مديران جديد دانشگاه ، اميدواريم با تدابيري ايشان در اين زمينه اتخاذ ميكنند مشكلاتي از اين دست مرتفع شود ، من نيز بعلت مخالفت با انتقاليم 3 سال با وجود فرزند خردسال جداي از همسرم زندگي كردم و درحال حاضر نيز با مشكلات عديده اي روبرو هستم .
 
كارمند مدارس سما زاهدان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۲۷ ۰۹:۲۶:۵۸
با سلام وخسته نباشيد وآرزوي توفيق روز افزون خواهشمند است نسبت به صدور احكام حقوقي
وهداياي روز زن وبن ماه مبارك رمضان كه هنوز به دستمان نرسيده است عنايتي بفرماييد.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۸ ۱۷:۲۸:۵۷
درمورد ادامه تحصيل کارکنان چه برنامه دارند
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۹ ۲۳:۱۴:۱۱
لطفا در مورد میزان حقوق دریافتی کارکنان با درنظر گرفتن کرانی وتورم ه های زندگی بررسی ومساعدت فرمایید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۶:۴۴:۱۵
سلام لطفا در باره بازنشتگی پیش ازموعد کارکنان بالای 25سال اقدام فرمائید. ضمنا کارکنان بیمارستان ها که مشمول کارسخت وزیان آورهستند بعلت عدم پرداخت 3درصد بیمه بیکاری نمیتوانند ازاین قانون استفاده کنند چرا؟ تشکر
 
۱۳۹۳-۰۴-۱۵ ۱۰:۲۹:۰۰
برای بازنشستگی زنان شاغل دردانشگاه فکری بشود
 
کارمند 20سال سابقه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۹ ۲۳:۲۶:۱۰
اقای دکتر اینقدر که در برنامه هایتان از هیات علمی ودانشجویان سخن به میان میاورید گوشه چشمی هم به کارکنان و وضعیت حقوقی انان داشته باشید
 
محمدی
۱۳۹۰-۱۰-۳۰ ۲۲:۰۷:۰۰
لطفا دیدگاهتان را در مورد ادامه تحصیل کارکنان بنویسید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۱۴:۲۸:۲۵
سلام - بخشنامه لغو منع تحصیلی چه وقت به واحدها ابلاغ خواهد شد
بعضی واحدها تخفیف شهریه کارکنان رو به دلیل نرسیدن بخشنامه اجرا نمیکنند
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۸ ۲۰:۵۶:۰۲
دكتر دانشجو رياست عاليه دانشگاه سلام عرض مي كنم با تشكر از تمامي برنامه هاي خوبتان می خواستم بگویم اینجانب بدلیل گرفتن بیش از 6 واحد درسی در واحد((با توجه به بخشنامه ممنوعیت تحصیل در سال 90 و این که من قبولی 89 بودم )) برایم کمیته انضباطی گرفته شد و واحد هایم را حذف کردن ،وسه ماه مبلغی به عنوان جریمه از من کسر گردید.آیا حال امکان ادامه تحصیل وجود دارد چون تا کنون بخشنامه ای نیامده .اگر جواب منفی است پس چرا دیگر کارکنان در همین واحد درس می خوانن و بیش از 6 واحد دارند.اگر جواب مثبت است آیا امکان دارد از رای من منصرف شوند و جریمه نقدی را به من بازگردانند؟خواهشمند است راهنمایی فرمایید
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۲۰ ۱۰:۳۰:۰۵
سلام آقاي دكتر واقعا از شما ممنون جهت رسيدگي به وضعيت كارمندان لطفا درمورد انتقال كارمندان خانم به تبعيت از همسر نيز فكري بكنيد زيرا مدت 8سال است همسر من منتقل شده وبا فرزندانم تنها زندگي ميكند ومن تنها وزندگي ما درحال ازهم پاشيدن است وتنها به خاطر نياز مالي وسوابق كاري مجبورم ادامه دهم
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۰۳ ۱۴:۰۴:۳۱
ضمن تبریک ، از آقای دکتر تقاضا دارم آدرس ایمیل مستقیم جهت دریافت مشکلات کارمندان اعلام نمایند تا ببینند افغانستان بدون امکانات واقعی کجاست ؟
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۰۹:۵۱:۲۱
سلام لطفا در مورد عدم ادامه تحصیل کارمندان هم تجدید نظر کنید با تشکر
 
بودک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۰۴ ۲۱:۵۷:۰۰
با تشکر از دکتر درخواست دارم این بخشنامه اخیری که درباره ممنوعیت ادامه تحصیل کارکنان صادر شده رو باطل کنید تا دعای خیرمون همراتون باشه. مرسی
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۵ ۱۹:۱۰:۴۳
دانشگاه باید جهت بالا بردن سطح علمی کارکنان خود باید ممنوعیت تحصیل در واحد محل خدمت را باطل کند
 
کارمند واحد همدان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۱۰ ۱۴:۳۱:۴۴
با عرض سلام خدمت ریست هشمند اعالیه دانشگاه آزاد اسلامی خواهشمند است با توجه به تصویب افزایش مرخصی زایمان از 6 ماه به 9 ماه توسط ریاست جمهوری وضعیت ما کارکنان خانم دانشگاه آزاد که در مرخصی هستیم نیز مشخص گردد تا خدای نخواسته حقی از ما نیز ضایع نگردد پیشاپیش کمال تشکر را دارم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۰۶ ۰۸:۴۳:۲۳
با سلام لطفا درمورد لغو بخشنامه ممنوعيت عدم ادامه تحصيل كارمندان زحمتكش دانشگاه ازاد چاره اي بينديشيد و تمنا داريم وضعيت حقوق كارمندان را سامان بدهيد
 
علی
۱۳۹۰-۱۲-۰۹ ۲۲:۴۳:۴۵
با سلام لطفا در مورد بعضی از معاونین سما که برای خود امپراتوری درست کرده اند و کارکنان را مثل بردگان خود میدانند چاره ای بیاندیشید - امیدوارم موفق باشید
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۹ ۲۳:۱۸:۴۲
جناب آقاي دكتر دانشجو
با عرض سلام و ارادت
لطفا كاركنان زحمتكش كه در مقطع دكتري قبول مي شوند بدون در نظر گرفتن محدوديت هاي هيأت علمي شدن از قبيل سن كمتر از 35 سال، هيإت علمي و يا بورسيه نماييد.
با سپاس
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۰ ۱۴:۳۴:۴۲
با سلام وادب خدمت آقاي دكتر دانشجو ضمن موفقيت براي شما خواهشمند است بخشنامه ممنوعيت تحصيل كارمندان لغو نمائيد . موفق و پيروز باشيد . ارادتمند شما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۰:۴۶:۳۲
كارمند را دريابيد
 
ط-م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۷ ۰۸:۵۲:۱۸
با سلام و عرض تبریک
خواهشمند است ترتیبی بفرمائید تا کارمندانی که برای مرخصی زایمان میروند حقوق خود را ماهانه طبق معمول بصورت واریز به شماره حساب خود دریافت کنند . نه با دوندگی آن هم کمتر از دو سوم حقوق از تامین اجتماعی.
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۷ ۰۹:۳۸:۲۷
آقاي فرهاد دانشجو ضمن عرض تبريك به شما فكري هم به حال ما كارمندان واحد هاي كوچك كنيد رييس قدرت مطلق دانشگاه است،حقوق ناچيز ،تهديد به اخراج و ترس از دست دادن شغل ،حكومت استبدادي مطلق واقعا يك رييس واحد بايد اينقدر قدرت داشته باشد كه كارمند را به بردگي بكشد
 
معصومه
۱۳۹۰-۱۲-۱۸ ۱۹:۱۴:۴۷
با سلام و عرض ادب
با تبریک برای انتخاب شما به ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی
 
ناشناس ازسما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۸ ۰۹:۰۳:۵۰
با سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه ازاد

لطفا برای انها که 15 سال سابقه دارند ومدرک کارشناسی ارشد گرفتند برای تغییر وضعیت انها ازکارمندی به هیات علمی چاره ای بیاندیشید ممنونم از لطف شما
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۴ ۰۸:۴۳:۱۶
با سلام خوشحال شدم ازانتخاب شما خواهشمند است در مورد انتقالی کارکنان به واحدهای دیگر فکری شود .ممنون
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۵:۵۶:۱۵
با سلام
تقسیم کارمندان مازاد واحدها به انتخاب خود اشخاص کمک بسیار بزرگی به واحدها می کند لطفا از واحدها بخواهید افرادی که مایل هستند انتقالی بگیرند چه تعدادی هستند لااقل آمار دستتان می آید
با تشکر
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۵ ۱۴:۲۳:۱۲
سلام خدمت آقاي دكتر دانشجو و همكاران زحمتكش ايشان از بابت بن 100هزارتوماني و تعطيلي عيد نوروز از شما بسيا سپاسگزاريم و اميدواريم در مورد حقوق و مزاياي كارمندان دانشگاه آزاد هم فكري كنيد چون ما كارمندان در دانشگاه آزاد تاكنون به حق واقعي خود نرسيده ايم و هميشه به حال كارمندان ديگر ادارات دولتي قبطه ميخوريم و ميدانيم شما اين قشر زحمتكش را درك ميكنيد با سپاس فراوان از شما
 
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۳:۴۶:۴۷
با سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه آزاد
اینجانب حدود 11 سال است که در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد مشغول تدریس هستم و هیچ جای دیگری هم کار نمی کنم چون بیشتر روزهای هفته و گاهی اوقات تمام هفته را در این واحد مشغول تدریس هستم وحدو 25 ماه هم در جبهه جنگ بودم ولی به علت نداشتن روابط هنوز حق التدریس می باشم و رئیس این واحد هم حدود 11سال است که یک نفر می باشد، از حضرتعالی تقاضا دارم چنانکه امکان دارد 11 دقیقه به اینجانب وقت ملاقات دهید . با تشکر
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۶ ۱۳:۴۱:۴۰
با عرض سلام و خسته نباشید. یک فکری به حال کارکنان شرکتی که چندین سال با کمترین حقوق مشغول خدمت هستند بکنید
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۵ ۰۸:۳۱:۳۴
سلام ضمن عرض تبریک به سمت ریاست دانشگاه و تبریک سال نو خواهشمند است در خصوص تعطیلی پنج شنبه ها وتعطیلی تابستان برای کارمندان موافقت خودتان را اعلام نمایید تا بخشی از مشکلات کارمندان حل شود با آرزوی توفیق و سلامتی برا شما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۵ ۰۸:۳۲:۵۱
سلام ضمن عرض تبریک به سمت ریاست دانشگاه و تبریک سال نو خواهشمند است در خصوص تعطیلی پنج شنبه ها وتعطیلی تابستان برای کارمندان موافقت خودتان را اعلام نمایید تا بخشی از مشکلات کارمندان حل شود با آرزوی توفیق و سلامتی برا شما
 
آیدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۵ ۰۹:۰۱:۳۴
ضمن تبریک سال نو ،از آقای دکتر تقاضا داریم یک فکری به حال کارمندان قراردادی بکنندو همچنین باانتقالی کارمندانی که واقعأ مشکل دارند موافقت شود.از بابت بن 100هزارتوماني و تعطيلي عيد نوروز از شما بسيا سپاسگزاريم
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۵ ۱۴:۵۳:۳۸
باسلام ضمن تبریک سال نو به ریاست محترم دانشگاه جناب دکتر فرهاد دانشجو میخواستم بدانم چطور میشود که یک مدیر مالی میتواند 9 سال در یک سمت بماند ایا غیر از این است که در سازمان مرکزی با پارتی وروشهای دیگر باشد و دانشگاه را دیگر جزء املاک خود بداند لطفا رسیدگی بفرمایید باتشکر
 
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۳۱ ۲۲:۱۶:۰۶
با تشکر فراوان از تمامی کارهای شایسته جنابعالی که در این مدت به ما کارمندان مبذول داشتید می خواستم بدانم با توجه به اینکه تنها کار شیفتی مربوط به خانمها در خوابگاههای دانشگاه انجام می شود چرا هیچ یک از کاهش های زمانی(ماه رمضان و پنجشنبه ها)به ما تعلق نمیگیرد و در این مورد گویا ما جز کارمندان نیستیم و ما چون خانم هستیم و همسر و فرزند داریم بیش از اضافه کار به تعطیلی نیاز داریم لذا عجزانه تقاضا داریم در این مورد تدبیری بیندیشید.با تشکر
 
لاله آويني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۲:۲۶:۵۰
باسلام نظر بنده نظر خانم آيدا واقاي محمد است.توروخدا به دادمان برسيد اقاي دانشجو
 
سوها
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۲:۵۷:۲۲
با سلام و عرض تبریک و تشکر فراوان از شما آقای دکتر دانشجو که از بدو ورود ما را مورد لطف خود قرار داده اید. خواهشمندم بابت انتقالی کارکنان تمهیداتی اندیشیده شود به خصوص خانم خا که مشکل زندگی و فرزند را یدک می کشند.آقای دکتر کار در فضایی که در آن آرامش روانی حاکم است بسیار بهتر انجام خواهد گرفت. خواهشمندم نسبت به تعویض رئیس واحدها اقدام نمایید. وقتی رئیس واحدی برای چندین سال متوالی در سمت خود می مانند احساس مالکیت می کند. با تمام زیر و بم ها آشنا می شود و حال حکومت می کند و می خواهد زودگویی کند. به عنوان مثال من به مدت 2 سال است که رسمی آزمایشی شده ام و الان باید تبدیل وضعیت به رسمی قطعی پیدا کنم. نه تنها من بلکه 20 نفر دیگر نیز در واحد ما شرایط مشابه من را دارند. ولی رئیس ما در کمال آرامش و بدون هیچ فکر و منطقی می گویید که من دوست دارم نامه به سازمان بزنم تا شما را قطعی کنم!!!!!1 به نظر شما آیا این درست است؟ این دیکتاتوری نسیت؟؟؟ چرا نیاید نظارتی برای آنان وجود داشته باشد؟؟؟ پس عدالت کجاست؟؟؟!!!!!!!!!!!!
 
کارمند واحد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۴:۰۶:۲۸
با سلام . خواهشمند است سقف ذخیره مرخصی برداشته شده همچنین برای تعطیلی پنج شنبه ها همانند دانشگاه های دولتی تدابیری اندیشیده شود که از لحاظ مالی خیلی به نفع سازمان خواهد بود.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۴:۵۵:۳۱
با سلام و ادب محضر محترم دكتر دانشجو خواهشمند است به اوضاع كارمنداني كه به صورت شركتي پيمانكار مشغول خدمت هستند و هيچ گونه مزايايي دريافت نمي كنند،رسيدگي فرماييد.لطفا به دادمان برسيد
 
ابراهیمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۵:۰۳:۱۵
اسلام ، با سپاس بابت 4روز مرخصی تشویقی و 100هزارتومان پاداش ، تقاضا دارد درخصوص ادامه تحصیل کارکنان ، هیات علمی شدن کارکنان بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی با توجه به اینکه جوانی خود را در راه تربیت و علم ورزی دانشجویان در طول سالها صرف کرده و نیز در اولویت قرار دادن آن برای جذب هیات علمی و نیز تعطیلی پنجشنبه ها و تعطیلات تابستانه و نیز افزایش حقوق و نیز موافقت با انتقال کارکنان، در صورت امکان اقدام فرمایند. خیلی تقاضا داشتم ، نه ، آخر تا بحال نمی توانستیم خواسته های خود را مطرح کنیم و به تعبیری ذوق زده شده ایم ! داشتم با تشکر کارمند با 19 سال سابقه
 
معصومه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۶:۴۱:۵۵
جناب آقاي دكتر دانشجو
با عرض سلام و ارادت
لطفا كاركنان زحمتكش كه در مقطع دكتري قبول مي شوند بدون در نظر گرفتن محدوديت هاي هيأت علمي شدن از قبيل سن كمتر از 35 سال، هيإت علمي و يا بورسيه نماييد.
 
ندا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۲۰:۴۶:۳۰
جناب آقای دکتر دانشجو/با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال جدید .آقای دکتر خیلی خوشحالیم که شما ریاست این دانشگاه را عهده دار گردیده اید چون این طور که پیداست کاملا به درد دل کارمندان اساتید و دانشجویان آگاهی دارید.از بابت مرخصی ایام عید و همچنین بن 100 هزار تومانی خیلی تشکر می کنیم.آقای دکتر خواهشمندیم فکری نیز به حال تعطیلی پنجشنبه هاو حقوق کم کارمندان بکنید .
 
دلناز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۱:۲۵:۲۷
با سلام و عرض ادب خواهشمند است ساعات اداری از 8 صبح شروع و30/14 خاتمه یابد همچنین تعطیلات تابستانی هم در نظر گرفته شود با تشکر
 
صبا کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۲:۰۲:۵۳
باعرض سلام و تشکر از ریاست عالیه دانشگاه خواهشمندم رفاه و امنیت مادی و خصوصا روانی کارکنان را بیشتر مدنظر قراردهیدامکانادامه تحصیل کارکنان را در واحد محل خدمت فراهم نماییدولطفا از درصد وام هائی که در اختیار کارکنان قرار میگیرد کاسته شود به امید روزی که عدالت علوی در دانشگاه ازاد پیاده شود.
 
a
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۲:۱۷:۱۷
با سلام و تشکر ، لطفا جهت نقل و انتقالات کارمندان هم تسهیلاتی را ایجاد بفرمایید
 
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۱:۱۰:۲۱
باسلام و تشکر ویژه برای تعطیلات نوروز و عیدیی100هزار تومانی ، خواهشمندیم تعطیلات تابستان را هم در نظر بگیرید تا قدری در کنار فرزندانمان با آرامش زندگی کنیم به طور حتم فرزند یکساله نیاز به آغوش مادر دارد . باز هم تشکر میکنم و تا آخر عمر دعاگویتان هستم .
 
محمد(دانشجو)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۴:۰۴:۲۱
سلام من دانشجوی رشته عمران دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هستم.متاسفانه از افراد غیر متخصص در آزمایشگاههای عمران این دانشگاه استفاده میشود.به طور مثال رییس انجا کارشناس رشته جغرافیا میباشند ودرس آزبتن ومصالح ساختمانی میدهند. لطفا رسیدگی فرمایید. باتشکر
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۴:۴۴:۲۶
باسلام وسپاس فراوان وخسته نباشیدباحضورتان نفسی تازه به دانشگاه ازاددادهاید ازاقدامات بسیارخوبتان ممنون هستیم شما رابه خدا انتقالی پرسنل را نگرشی جامع وکامل بفرمایید دعاگوی شما هستیم ابادان
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۴:۴۵:۰۷
باسلام وسپاس فراوان وخسته نباشیدباحضورتان نفسی تازه به دانشگاه ازاددادهاید ازاقدامات بسیارخوبتان ممنون هستیم شما رابه خدا انتقالی پرسنل را نگرشی جامع وکامل بفرمایید دعاگوی شما هستیم ابادان
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۳ ۰۹:۵۲:۲۲
با سلام وعرض تبریک بابت سال نو وتقدیر وتشکر در مورد همه محبتها وتوجه شمابه کارمندان لطفا در خصوص کارمندانی که در مقطع کارشناسی ارشد با معدل ممتاز فارغ التحصیل میشوند ومایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری میباشند ضمن تجدید نظر در مورد محدودیت سنی دراستفاده از شرایط بدون آزمون در مقطع دکتری عنایت فرموده مساعدتهای لازم مبذول نمایید.
 
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۰۸:۲۶:۴۴
باتشکر اززحمات شما من هم تقاضادارم درمورد انتقالی پرسنل نگرشیجامع وکامل بفرمایید (خوزستان)
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۹ ۲۳:۲۹:۵۰
جناب آقاي دكتر دانشجو
با سلام
احتراما اينجانب در مهر ماه سال 90 در مقطع دكتراي تخصصي قبول شدم كه متأسفانه واحد محل خدمت نه تنها بنده را هيأت علمي نكردند بلكه با ادامه تحصيلم مخالفت نمودند. از آن مقام مسئول استدعا دارم دستور لغو بخشنامه هاي ممنوعيت تحصيل براي كارمندان دانشگاه آزاد را لغو نماييد و شرايط تبديل وضعيت از كارمندي به هيات علمي را براي كارمندان مهيا سازيد.
من ا...التوفيق
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۲:۲۱:۳۶
با سلام لطفا در مورد معاونین سما که برای خود امپراتوری درست کرده اند و کارکنان را مثل بردگان خود میدانند چاره ای بیاندیشید - با تشکر
زاهدان
 
ملودی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۰۱ ۱۰:۰۶:۴۶
سلام لطفا دستور مساعد مبنی بر ادامه تحصیل کارکنان در واحد های دانشگاهی محل کارشان را صادر فرمایید
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۳۱ ۲۲:۲۷:۱۶
سلام و با تشکر از اجرای برنامه های پسندیده شما.لطفا و خواهشا" به درد کارمندان شیفتی دانشگاه اللخصوص خوابگاه خانمها که باید در شیفت تک نفره در تمامی روزهای سال بدون تعطیلی(حتی تعطیلی اهدایی شما در ماه رمضان )و حتی بدون گرفتن مرخصی و سوخت شدن آنها در بدترین شرایط مثل بیماری خود و فرزند سرکار حاضر باشند رسیدگی کنید.در ضمن با تعطیلی دانشگاه در روزهای 5شنبه باز هم دردی به دردهای ما اضافه شد.خواهشمندیم سری هم به خوابگاه ما بزنید و شرایط کاری ما را ببینید.
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۳۰ ۱۳:۰۶:۴۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آقای دکتر شما را به خدا و به تمام ممقدسین خواهشمندیم لطفی به حال ما کارمندان شیفتی بکنید.آقای دکتر ما حتی مرخصی هم نمی رویم چون نیرو نداریم و اگر برویم تخطی کرده ایم و با دانشگاه همکاری نکرده ایم.آقای دکتر چرا باید همه عادی کار باشند و هر روز هم از ساعات و روزهای کاریشان کم شود ولی ما در هر شرایطی بیاییم و اضافه کار هم نگیریم.در این مجموعه که حتی برای درخواست خودکار هم باید دلیل کاملا مشخصی در برگه درخواست نوشته شود حتی کسی جرات گرفتن پول مرخصی را هم ندارد.آقای دکتر شما را به حق ائمه به داد ما برسید تا ما هم مثل بقیه کارمندان شاد شده و دعاگوی شما باشیم
 
شهریار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۰۱ ۱۰:۱۰:۰۵
با سلام وادب واحترام خدمت اقای دکتر دانشجو لطفا فکری به حال حقوق کم ما بفرمایید در ضمن با ادامه تحصیل کارکنان دانشگاه در واحد خودشان موافقت فرمایید. ممنون
 
کارمند شرکتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۰۱ ۱۳:۳۷:۳۴
آقای دکتر دانشجوزمان توزیع بن یکصد هزار تومانی
چراکارکنان شرکتی بی بهره شدند ایا این واقعا تبعیض نیست ازهمه اسم برده شد (مثلا ساعتی قراردادی قراردادمعین رسمی وغیره )شرکتی ها ادم نبودند
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۰۶ ۱۲:۵۳:۳۶
جناب اقاي دکتر دانشجو . ضمن تبريک به جنابعالي خواهشمندم در مورد وضعيت نابسامان معاونتهاي سما که اختيار بيش از حد بهشون داده شده و کارکنان را به بردگي ميگيرند تدبيري انديشيده و اقدامات لازم مبذول گردد.
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۱۲:۵۳:۴۹
سلام آقاي دانشجو واقعا خوشحالم از اينكه رئيس دانشگاه آزاد تغيير كرد چون بارها براي رسيدگي به مشكلم به سازمان مركزي رفتم ولي موفق نشدم از دژ محكم آقاي جاسبي عبور كنم وناراحت وبا قلبي شكسته وشرمنده درمقابل فرزندانم كه منتظر بودند تا من با خبر خوش از اينكه بعد از 7 سال دوري ازآنها وانتقال همسرم بار ديگر دركنارآنها خواهم بود برگشتم ولي حالا بارديگر از انتصاب شما خوشحال شدم كه شايد شما بتوانيد قانون نقل وانتقال كارمندان را نيز مانند دانشجويان تصحيح نماييد تامن وامثال من كارمندان خانم دانشگاه آزاد بتوانيم از اين قانون استفاده نموده ودركنار همسر وفرزندان خود باشيم
 
سبحان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۱۶:۴۹:۳۵
حالا که تو پیام نور درس میخونم میگم واقعا کاش ازاد بودم
چون واقعا دانشگاه ازاده همه چی توش راحته
الان اگه اونجا بودم نخبه میبودم

رنکینگ پیام نور از آزاد اما بالاتره
 
تتت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۴ ۰۹:۰۲:۰۸
لطفا به وضيت نيروهاي شركتي دانشگا آزاد رسيدگي فرماييد
 
رزمنده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۴ ۱۶:۵۵:۴۷
سلام آقای دانشجو بنده رزمنده دوران دفاع مقدس و استاد فعلی دانشگاه آزاد هستم که مدتهای مدید به دلیل سیاستهای جابرانه سیستم ماضی دور از خانواده و در شرایط روانی بسیار سخت زندگی می کنم ود سیستم قبلی چندین بار برای احقاق حق به سازمان مرکزی مراجعه ولی همانطور که دوست دیگری در این ستون نوشته بودند عبور از دژ آقای رئیس غیر ممکن بود .بهر حال متاسفانه تمامی توجهات سیستم غلط قبلی بر مرکز بود و واحدهای شهرستان به هیچ انگاشته میشدند خواهشمند است این سیستم کاملا تغییر یابد و قوانین منطبق بر سیستم دانشگاههای دولتی تدوین و برای انتقالی اساتید که رنج بی شماری را متحمل می شوند چره اساسی اندیشیده شود.
 
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۱۳ ۱۴:۰۲:۵۲
با سلام خدمت دکتر دانشجو از شما خواهشمندم در مورد انتقالی کارمندان خانم سختگیری نشود حداقل مثل ادارات دیگه واسه خانمها انتقالی راحت باشه .دوری از بچه و خانواده واسه یه خانم خیلی سخته .سپاسگزارم
 
میر حامد یوسفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۲۵ ۲۱:۴۰:۵۱
با تشکر از کلیه زحمات آقای دانشجو می خواستم برای دانشجویانی که پدر خود را قبل از ورود به دانشگاه از دست داده اند شریط انتقالی رو مثل دانشگاه های دولتی (شبانه) راحتتر کنن چون این قشر مجبور به کار هم هستن تا هزینه دانشگاه و خانواده رو بدن سرپرستی گرفتن هم که خیلی سخته و با اینکه روسای دانشگاه با وضع این دانشجوها آشنا هستند هیچ کاری نمی کنند خواهش می کنم رسیدگی کنین حداقل این قشر رو به دانشگاه آزاد بومی میهمانی کامل بدین تا کمی از مشکلاتشو ن کم بشه بخدا به قرآن ما هم آدمیم جز خدا هیچکس به فکر ما نیست با تشکر رسیدگی کنین
 
شهرکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۰۷ ۱۳:۲۵:۰۲
با سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه آزاد
خواهشمنم در رابطه با انتقالی خانمها که دور از همسر انشان زندگی میکنند به تبعیت از همسر تصمیمی اتخاذ گردد با تشکر
 
احمد-اهواز
۱۳۹۱-۰۵-۲۷ ۲۲:۴۱:۴۳
باسلام -خواهشمنداست بفکرکارمندان قراردادی آزمون استخدامی سال 87-88باشید
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۷ ۰۵:۲۷:۱۶
باسلام واحترام.ضمن عرض تشکر از حضرتعالی بدلیل حمایت از کارکنان واحدها که این خود باعث بهینه شدن کارکردن در اداره می شود.بنده پیشنهادی داشتم اکر برای کارکنان واحدها جهت ادامه تحصیلات تکمیلی سهمیه ای درنظر کرفته شود بهتر است.شاید قبولی کارکنان زحمتکش جهت ادامه تحصیل در دانشکاه ازادبهتر شود.ازخداوند سلامتی وشادکامی را برای شما ارزومندم.منتظر جواب شما بزرکوار هستم
 
کارمند سما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۲:۰۸:۵۸
کارمندان سازمان سما را هم دریابیید که باز به حال کارمندان دانشگاه آزاد قبطه می خورند!!!!!!!!!!!!!!
 
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۲۶ ۰۹:۳۹:۴۸
با سلام و خداقوت از اینکه حداقل درد دل کارکنان را منعکس میکنید سپاسگزارم تا الان در این سیستم به کارمند به چشم یک کارگر که ترس از اخراج مجبور است بدون چون و چرا تن به هر کاری بدهد نگاه شده است امیدوارم با حضور تمام قد و مردانه شما در این عرصه این نگاه به کلی تغییر یابد
 
فريادهاي بي صدا از كاركنان سماي زاهدان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۲۷ ۰۹:۳۲:۱۳
لطفا درخصوص تعطيلات پنجشنبه هاي كاركنان سما اظهار نظر بفرماييد.
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۰۸ ۱۳:۲۶:۱۷
دكتر دانشجو رياست عاليه دانشگاه سلام عرض مي كنم با تشكر از تمامي برنامه هاي خوبتان مخصوصاً تعطيلي پنجشنبه ها . ما كارمندان خواهر متقاضي بازنشستگي 20 سال با 25 روز حقوق هستيم . با توجه به شرايط سني ومسئوليت بزرگ همسر داري وفرزندان ديگر توان ادامه بيشتراز 20 سال كار را نداريم . دعاي خير ما و خانواده ي مان بدرقه راهتان باشد . يك عمر دعاگوي شما هستيم .
 
جمعی ازکارکنان بیمارستان 22بهمن واحد مشهد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۶:۵۹:۵۵
باسلام چرا قانون کارسخت و زیان آوریعنی بازنشتگی با سابقه بالای 25سال برای کارکنان بیمارستان ها اجرا نمی شود ؟ لطفا پیگیر این حق کارکنان بیمارستانی باشید. منتظر جواب تشکر
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۰۸ ۱۳:۲۸:۳۳
دكتر دانشجو سلام از وقتي شما مسئوليت دانشگاه را به عهده گرفتيد ما كارمندان الحمدلله روز به روز شرايط كار برايمان بهتر مي شود . خواهشمند است حقوق كارمندان را باز اضافه كنيد به خدا 15 درصد با اين همه قسط وقرض كفاف نمي دهد . خدا خيرتان بدهد . يك عمر دعاگوي شما هستيم .
 
همدرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۱۴:۱۰:۵۴
باز هم دست شما درد نکنه که از حقوق گفتی و درخواست افزایش اون رو داشتی . بقیه همکارا که انگار هیچ دردی ندارن و یکسره فقط و فقط دم از ادامه تحصیل میزنن. من نمیدونم اجاره بها و خرج بچه‌هاشونو با ادامه تحصیل باید بدن یا با حقوق بیشتر؟
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۰۹ ۰۸:۴۶:۰۲
باسلام وتشكر از تمام الطاف شما تمام كارمندان زن حتي پدر ومادر هاي انها در ماه مبارك دعا گوي شما بودند اميدواريم خداوند عمري طولاني و باعزت به شما عطا فرمايد ازشما بزرگوار عاجزانه تقاضا داريم مشكل بازنشستگي زنان با20سال سابقه و25روز حقوق مانند ساير ادارات برطرف فرماييد متشكريم
 
کارمند خانم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۵ ۱۴:۳۹:۴۹
با سلام خواهشمنداست مشکل خانمها با 20سال سابقه که درخواست بازنشستگی با 25 روز حقوق را دارند حل نمایید التماس دعا
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۰۹ ۰۹:۱۹:۳۲
سلام آقای دکتر دانشجو .خسته نباشيد.لطفا در مورد ادامه تحصيل کارمندان هم يک تجديد نظربکنيد.ازچشم انتظاری خسته شديم .لطفا مارو ازاين انتظار خلاص کنيد تا هرروزبخشنامه ها رو زير ورو نکنيم تاببينيم مي تونيم ادامه تحصيل بديم يا نه.با تشکر .
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۲ ۱۱:۳۳:۲۱
آقاي دكتر دانشجو خاهش مي كنيم لطفي هم در حق كارمنداني كه تقاضاي انتقالي دارند بكنيد و در مورد اين قانون منع انتقال تجديد نظر كنيد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۵ ۱۴:۲۶:۱۱
سلام .خواهشا به ما بگين درمورد ادامه تحصيل که جناب دکتر دانشجو قولش رو به کارکنان دادندچیزی اعلام میشه یا نه.اگه اعلام میشه پس کی ترم به نیمه رسید.ما که الکی دلمون رو خوش نکردیم؟
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۸ ۱۳:۲۰:۰۱
باعرض سلام وتشكر براي تعطيلي مرداد تعطيلي پنجشنبه و.......از شما بردادر عزيز و بزرگوار تقاضاداريم تورا به قران تورا بخدا مشكل بازنشستگي پيش از موعد زنان را برطرف فرماييد
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۸:۵۰:۳۸
باسلام جناب اقاي دكتر دانشجو از شما برادر عزيز و بزرگوار عاجزانه عاجزانه تقاضاداريم مشكل بازنشستگي زنان را برطرف فرماييد تامين اجتماعي ماهانه از حقوق ما كارمندان .....وبدليل اينكه زير نظر اداره كار نيستيم با بازنشستگي مخالفت مي كند تورا بخدا به داد ما برسيد با تشكر
 
كارمند واحد بروجرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۳:۳۶:۵۸
سلام با تشكر از زحمات شما سرورگرامي
خواهشمنديم اگر امكان دارد بازم حقوقهايمان را افزايش دهيد به خدا قسم اينقدر قسط وقرض داريم كه هنوز هيچي از حقوق برايمان نمي ماند
ضمناً در صورت امكان درمورد بازنشستگي خانمها زودتر از موغد هم برنامه اي داشته باشيد.

اجركم عنداله
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۱۰:۴۴:۴۱
آقای دکتر دانشجو از زحمات شما در مت کم مسئولیت که نشان از درایت بالای شما دارد کمال تشکر را داریم خواهشمندیم با حرکتی بسیجی دست نااهلان را از دانشگاه کوتاه نمایید دانشگاه جای چپاول نیست.فکری به حال دانشگاه ازاد تنکابن بکنید.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
جعفری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۱۹:۳۹:۴۸
سلام
لطفا به فکر تسهیلاتی برای ادامه تحصیل اساتید دانشگاه آزاد با مدرک فوق لیسانس باشید. مثل دانشگاه دولتی که بدون کنکور ادامه تحصیل دادند
 
سبحان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۰۰:۴۱:۵۶
افکار نیوز دیگه خسته شدم اینقد نظراتم رو درباره دانشگاه ازاد درج نمیکنید

قبول کنین 90 درصد دانشگاه ازادیا سواد درستی ندارند
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۱۵:۱۴:۲۷
سلام.لطفادرمورد بازنشستگی خانمها یه کاری بکنید اینقدر ضجه زدند دلمون رفت.یه تخفیفی هم بابت شهریه دانشگاه کارکنان بکنید بابت شهریه قبولی پارسال داریم ذجریمه میشیم لطف میکنید یه ذره بهذ فکرکارکنان تون باشید تورو خدا
 
کارمند زن از واحد بروچرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۸ ۲۰:۳۵:۱۶
احتراما به به استحضار جنابعالی می رساند تعدادزیادی از همکاران زن متقاضی بازنشستگی پیش از موعد طبق بخشنامه های شماره396/5031-11/12/87و30/10/76هستند که متاسفانهادلره تامین اجتماعی مشکل 3درصدبیمه بیکاری و این که دانشگاه ازاد تحت پوشش اداره کار نیست راعنوان و بازنشستگی را غیر ممکن میداند با توجه به اینکه علاوه برکار اداری مسئولیت سخت خانه داری و تربیت فرزندانمان را به عهده داریم وبا توجه به اینکه ماهتنه مبالغ زیادی از حقوق کارکنان به تامین اجتماعی پرداخت می شود از شما ریاست محترم و عزیز و یزرگوار تقاضا داریم مشکل ما کارکنان زن در استانه بتزنشستگی را بر طرف فرمائید از زحمات شما کمال تشکر را داریم ضمنا از تعطیلی مرداد و پنجشنبه ها و.......نهایت تشکر وقدر دانی را داریم
 
سوآي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۲ ۰۹:۳۹:۱۶
با سلام وتشكر فراوان از زحمات و تغييرات بي شماري كه در طي اين مدت كم در مجموعه دانشگاه آزاد ايجاد نموده ايد . كاش يه فكري هم به حال كتابداران هميشه سر پا مي كرديد كه نه حق فني دارند و نه حق تخصص ونه حق شير كه بايگاني و جاهاي ديگر براي بايگاني كردن چند تكه كاغذ جديد مي گيرند ولي كتابدارها بايد كتابهاي چندين سال را بغل كرده و هي از اين قفسه به اون قفسه و يا كارتونها بكشانند و خاك بخورند دريغ از يك ريال اضافه كاري . وضعيت حق لباس سالانه هم كه افتضاح است فقط بيست هزار تومان براي خريد يك مانتوي سرمه اي .در صورتي كه امسال مانتو مدارس ابتدايي را هم به اين قيمت نمي دادند .تو رو به خدا به داد كتابداران برسيد . با تشكر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۳ ۰۹:۰۱:۰۶
با سلام خواهشمندم فكري به حال انتقال كارمندان كنيد
 
كارمند واحد بروجرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۶ ۱۳:۴۴:۱۸
با سلام وتشكر جناب اقاي دكتر دانشجو در روز عرفه كه در تعطيلي پنجشنبه بود كارمندان براي سلامتي شما دعا كردند اميدواريم مشكل بازنشستگي زنان را نيز برطرف فرماييد
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۸ ۱۴:۱۲:۰۲
باسلام تورا به خدا مسئله بازنشستگی پیش از موعد خانمها که مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی شد را شامل ما دانشگاه ازادیها هم بشود فرزندان خردسالمان دچار مشکلات روحی شدند تورا به بخدا کمکمان کنید خسته شدیم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۷ ۰۹:۱۳:۵۲
باسلام بازنشستگي زنان تحت پوشش تامين اجتماعي در هيچ اداره اي مشكل ندارد بجز دانشگاه ازاد لطفا جهت رفع مشكل دستورات لازم را مبذول فرماييد متشكرم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۱:۳۱:۴۶
اي ول
 
کارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۸ ۱۰:۵۲:۴۸
شما را به بزرگی خداوند قسم میدهیم ما را بازنشسته کنید
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۲۰ ۱۴:۴۸:۵۸
خدا عمرتان بدهد حقوق كارمندان را اضافه كنيد ما همه نسبت به ساعت كاري و زحماتي كه مي كشيم حقوقمان كفاف نمي دهد. و زودتر بازنشسته شويم .
 
کارمند شرکتی اخراج شده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۲۵ ۲۰:۲۷:۵۶
آقای دکتر سلام نمیدانم این همه نظرات که ارسال می شود به سمع ونظر حضرتعالی میرسد یانه (خدابهتر میداند)پدراین حقیر بعد از 10سال کار در یکی از واحد های منطقه چهار اخراج شده وچندین نامه برگشت بکار از سازمان برای واحد مربوطه اورده که حتی به یکی از انها جواب نداده ان ومعاونت اداری ومالی واحد درجواب میگوید برو پیش همان کسیکه نامه برگشت بکارت را صادر کرده تا برایت کار هم پیدا بکند آقای دکتر رییس واحد ها ومعاون مالی انها گوش شنوا به گفته های حضرتعالی راندارند ایا این انصاف است که بعداز چندین سال خدمت صادقانه نان اور خانواده نانش بریده شود کو آن همه عدالتی که شما می فرمایید آقای دکتر تورا به جان هرکسی که می پرستید بداد پدر من وامثال ان برسید (بهتر است اسم واحد رابنویسم واحد شهر مجلسی)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۲۹ ۱۲:۱۶:۴۴
بخدا تورم بالاست حقوقمان کم است دیگر توانایی بردن بچه ام به مطب دکتر را ندارم از فردا کاسه ی گدایی دستم میگرم می رم تکدی گری هم آبروی خودم را می برم هم دانشگاه آزاد
 
موسی کارکن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۲۹ ۱۳:۰۳:۳۷
لطفا" فکری بحال حقوق ما کارمندان دانشگاه بکنید سطح زندگی ما از کسانی که تحت پوشش کمیته امداد هستند بدتر است رئیسمان در دادن کارانه واضافه کار سلیقه ای کار میکند کارمند واحد میناب
 
كاركنان واحد زاهدان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۳ ۲۰:۳۴:۴۶
سلام عليكم « دوستت داريم دكتر دانشجو » خدا قوت انشاءا... موفق باشي . ممنونيم از همه بخشنامه هايي كه در كمك مالي ومعنوي براي كاركنان صادر نموده ايد
 
کارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۵ ۱۱:۱۲:۴۸
از بازنشستگی 20 ساله 20 روز حقوق خبری نشد آیا امیداور باشیم اقای دکتر دانشجو فرزندان معصوممان خیلی اذیت شدند این برنامه راعملی کنید با تشکر زن خسته
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۰:۰۷:۳۹
آقاي دكتر لطفا فكري به حال قانون نقل وانتقال كارمندان زن به تبعيت از همسر بكنيد خسته شدم از اينكه باز هم بايد به همسرم بگويم انشالله درست مي شود واوهم بگويد امسال سال آخر است كه مي روي
 
ملکوتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۰۰:۱۶:۲۰
اقای دکتر سلام علیکم.اینجانب به نمایندگی گروهی از اساتید حق التدریس از شما درخواست می کنیم توجهی نیز به ما بکنید ایا شما می دانید دستمزد مااز قرار ساعتی 4000 تومان است مگر ما با اساتید رسمی چقدر تفاوت داریم ;iاین همه تبعیض قائل میشوید در اموزش وپرورش معلمان حق التدریسی از خیلی مزایا برخوردارند مانندسابقه وبسیاری از مزایای دیگر ولی ما از کوچکترین مزایا برخوردار نیستیم.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۰۸:۰۷:۵۳
کاملا با این استاد موافقم هر گونه مزایا .پاداش... فقط برای رسمی هاست جالبه بدونید در روز معلم دانشگاه ما برای رسمی ها کارت هدیه 100 هزار تومانی دادند ولی برای حق التدریسی ها یه ظرف 15 هزارتومانی که همه حق التدریسی ها در گرفتن کادو شرمشون میشد نه به خاطر قیمت کادو اونامیتونستند یه کارت هدیه 10 یا 20 هزاری بدند لااقل تفاوتی تو هدیه گرفتن نمیشد این نمونه ای از کوچکترین تبعیض دانشگاه هانسبت به ماست.
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۰۷:۴۷:۲۵
جناب اقای دکتر با سلام وتشکر وقدر دانی از زحمات شما. خواهشمندیم برای ان دسته از کارمندانی که سالها اجاره نشین هستند نیز توجهی بکنید لااقل بای این دسته از کارمندان وام بیشتری بدهید تا از اجاره نشینی خلاص شوند .
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۹:۵۸:۱۷
سلام .آقای دکتر .واقعا از شما به خاطربخشنامه ادامه تحصيل کارمندان ممنونم.اما چقدر دير .لطفا يه لطفی به خانمهايی که مجبورند تابع شوهر شون انتقالی بگيرند بکنيد تا دعاشون پشت سرتون باشه
 
كارمند زن گرفتار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۱:۳۶:۱۲
باسلام اقاي دكتر خيلي عزيز و بزرگواري تورا به بزرگواري خدا قسمت مي دهيم مشكل بازنشستگي زنان را برطرف فرماييد دعاي خير ما بدرقه راهتان سلامتي شما و خانواده محترمتان ارزوي قلبي ماست با تشكر از الطاف شما
 
حسن امیری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۲۳ ۲۲:۲۹:۳۷
با سلام، جناب آقای دکتر دانشجو، خواهشمند است عیدی پایان سال کارمندان و اعضاء هئیت علمی یکسان شود
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۰:۰۷
با سلام تورا بخدا اقاي دكتر مشكل اين زنان كارمند را برطرف فرماييد بخدا دلمان رفت
 
کارمند واحدی در منطقه 6
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۱۱:۱۸:۴۴
هنوز عیدی نگرفته فریاد هیات علمی بلند شد وای به وقتی که عیدی رابگیریم سالهاست حقوق انچنانی میگیرید حق بدی آب وهوا 100% میگیرید وما 58% ولی هر دو در یک شهر زندگی میکنیم چرا . اگر شما مابه التفاوت سالها کمبود حقوق ما را میدهید ما هم چشم عیدیمان را دو دستی تقدیمتان میکنیم
 
مريم-كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۳۰ ۱۴:۱۲:۵۵
سلام خسته نباشيد خداوند عمر با عزت نصيبتان كند چون در امورتان اول خدا بعد بندگان نيازمندش را درنظر ميگيريد
ما هميشه دعاگويتان هستيم چون از زمان ورود شما به اين سازمان براي كاركنان تسهيلات خوبي داشتيد.
پيشنهاد من اينست كه براي خانمهاي شاغل وضعيتي فراهم كنيد كه بتوانند بصورت نيمه وقت كاركنند و حقوق و مزايايشان نيز نصف گردد تا بتوانند به خانه و زندگي و بچه هاي مظلومشان هم در حد امكان رسيدگي كنند و حق مادريشان را ادا كنند.
خداونند شما را براي مادرتان حفظ كند.
 
طاهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۳۰ ۲۱:۲۸:۲۵
سلام جناب اقای دکتر ما ذکر خیر شما را زیاد شنیده ایم ایا فوق لیسانس زن که بعنوان اساتید مدعو هستند با این هزینه زیاد حمل نقل واز نظر امینتی چگونه چندتا دانشگاه می توانند بروند؟ ایا بی انصافی نیست به این خانمها در یک واحد دانشگاهی امنیت شغلی را برای شان فراهم کنید همسر یک استاد مدعو. متشکرم
 
یک عضوهیئت علمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۱۴ ۰۱:۲۶:۳۷
م

اینجانب ... عضوهیئت علمی دانشگاه آزاداسلامی واحد... به دلیل مشکلات پبش آمده در این واحد و عدم رسیدگی و یگیری رئیس دانشگاه و متاسفانه سازمان دانشگاه آزاد تقاضای وقت حضوری "بسیار فوری " با آن مقام محترم را دارم. لذا خواهشمندم باتوجه به اهمیت ملاقات با درخواست اینجانب موافقت فرمایید. ازبذل توجه شما سپاسگزارم.

باتشکرو احترام
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۳ ۱۱:۰۸:۴۶
جناب اقاي دكتر از شما عاجزانه خواهش مي كنيم التماس مي كنيم مشكل بازنشستگي پيش از موعد زنان را برطرف فرماييد
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۱۰:۴۶:۴۳
باتشکرقدردانی ازبرادرعزیزم جناب دکترفرهاددانشجوتعدادی ازکارمندان زن هستیم که درخواست بازنشستگی با20سال و20روز حقوق راداریم بامراجعه به سازمان تامین اجتماعی وپاسخ انهامانمی توانیم بازنشسته شویم چون دانشکاه ازاد3درصد ازحق بیمه را به حساب سازمان مرکزی وااریزنموده
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۰۹:۵۴:۰۱
سلام اقای دکتر دانشجو.شما را به مقدسات عالم یه فکری به حال کارکنان بدبخت سما بکنید.باتشکر
 
نگهبان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۱ ۱۵:۵۳:۰۴
سلام
به فکر قشر زحمت کش نگهبانی باشید
نه ساعت کاری قانونی نه حق شیفت روزهای تعطیل نه تعطیلات عید نه تعطیلات تابستانی نه حق نهار و شام بابا به خدا پوسیدیم
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۲۱ ۱۲:۳۳:۵۴
جناب اقاي دكتر تورا به امام زمان قسمت مي دهيم مشكل بازنشستگي زنان را به بطور قانونمند برطرف فرماييد مديون ما زنان كارمنديد اگه اين مشكل را به گوش اقاي دكتر نرسانيد بعضي از شهرها هيچ مشكلي ندارند ولي بعضي از شهرها ايراد 3درصد بيمه بيكاري را مي گيرند
 
عضو هئیت علمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۵ ۱۹:۰۱:۴۹
جناب آقای دکتر دانشجو
با عرض سلام وخسته نباشید من عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد هستم حدود 10 سال است که در طی سال تحصیلی هفته چهار روز در شهر دیگر(500 کیلومتر) اقامت دارم دور از فرزند (از زمانی کا فرزند من یکساله بوده است) در حال حاضر که حضرتعالی اقدامات ارزشمندی در زمینه انتقال اعضا هئیت علمی انجام داده اید متاسفانه روسای واحدها به بهانه های مختلف سر باز می زنند به قولی کمتر از سران سه قوه سفارش نمی پذیرند و سنگ اندازی می کنند عاجزانه خواهشمند است رسیدگی فرمایید
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۸ ۱۰:۰۱:۰۶
بازنشستگي پيش از موعد، ‌هديه‌اي به مادران شاغل
اگر شما هم در عين مادربودن شاغل باشيد بي‌ترديد براي بازنشستگي لحظه شماري مي‌كنيد. به همين خاطر انتشار خبر بازنشستگي پيش از موعد مادران شاغل بسياري از بانوان شاغل را اميدوار كرد. تعداد زيادي از اين مادران در تماس با ما پيگير اين موضوع بودند كه كي قرار است اين ابلاغيه اجرايي شود. رئيس مركز زنان و خانواده در پاسخ به اين سؤال مي‌گويد: بر اساس مصوبات، زنان شاغل با هر چند سال سابقه‌كار و به ازاي هر فرزند يك سال سابقه‌كار دريافت مي‌كنند و مي‌توانند تقاضاي بازنشستگي كنند و به همان ميزان سال‌هاي اشتغالشان حقوق دريافت كنند. وي اشتغال نيمه وقت زنان را نيز از مصوبات تشويقي شوراي عالي انقلاب فرهنگي براي مادران شاغل عنوان و تأكيد مي‌كند: آيين‌نامه‌ اين مصوبات در حال نوشته شدن است. به گفته مجتهدزاده اين مصوبات هر چند ابلاغ شده است اما تا زماني كه آيين نامه‌هاي اجرايي آن تدوين نشود، قابليت اجرا ندارد. مجتهدزاده با اشاره به تصويب كليات طرح شوراي عالي انقلاب فرهنگي در ستاد ملي زن و خانواده مي‌افزايد: ما در جلسه قبلي ستاد ملي زن و خانواده تمام كليات طرح افزايش مواليد را تصويب كرديم و قرار شد مغايرت‌هايي كه با قوانين گذشته دارند با كمك معاونت حقوقي و طي جلساتي با نمايندگان مجلس احصا شود تا بتوانيم مكمل‌هاي جديدي را براي آنها پيش‌بيني كرده و موانع اجرايي را برطرف كنيم.
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۸ ۱۰:۰۹:۳۱
رئیس مرکز زنان و خانواده
مادران شاغل با هر چند سال سابقه‌کار می‌توانند تقاضای بازنشستگی کنند

بر اساس مصوبات، زنان شاغل با هر چند سال سابقه‌کار و به ازای هر فرزند یک سال سابقه‌کار دریافت می‌کنند و می‌توانند تقاضای بازنشستگی کنند و به همان میزان سال‌های اشتغالشان حقوق دریافت کنند. تورا بخدا مشكل بازنشستگي ما را برطرف فرماييد
 
کارمند زن خسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۹ ۰۸:۳۶:۰۲
با سلام واحترام درمورد بازنشستگی مادران شاغل با هر چند سال سابقه آیا شامل حال ما میشود خواهشمند است این مصوبه را مشمول کارمندان دانشگاه ازاد کنید واقعا زندگیمان دچار مشکل شده واز لحاظ روحی خسته وبا این شرایط بازده کاری مناسب نخواهیم داشت با تشکر وبه امید خبرهای خوش در این رابطه
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۶ ۱۰:۰۲:۰۰
با سلام اين قانون ديروز در مجلس تصويب شده تورا بخدا تورا بخدا اين قانون در دانشگاه اجرا شود شرایط ویژه برای بازخرید یا بازنشستگان پیش از موعد

وی در تشریح شرایط ویژه برای کارکنانی که تمایل به بازخرید یا بازنشسته پیش از موعد شدن دارند، گفت: در لایحه شرح وظایف، شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته شده است که البته باید به تصویب نهایی رسد؛ یکی از این شرایط ویژه این است که برای کسانی که زودتر از موعد قصد بازنشستگی داشته و سابقه کاری بالای 20 سال دارند، 5 سال ارفاق شده و می‌توانند بازنشسته شوند.

احمدی ادامه داد: در این میان اگر فردی که 22 سال خدمت دارد، قصد بازنشسته پیش از موعد داشته باشد، 5 سال به سوابق کاری وی اضافه می‌شود و او می‌تواند با 27 روز حقوق، بازنشسته شود.
 
کارمند مادرشاغل در آرزوی بازنشستگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۷ ۰۹:۴۴:۳۸
آقای دکتر دانشجو ما مادران شاغل به دنبال بازنشستگی پیش از موعد و به ازای هر فرزند یک سال سابقه هستیم طبق مصوبه جدید مجلس نه بازخرید این همه زحمت آخر سر بازخرید شویم شما را به بزرگی خداوند قسم این قانون را اجرایی کنید
 
کارمندزن متاضی انتقال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۸ ۰۸:۳۷:۵۲
اقای دکتر سلام باتشکر از بخشنامه انتقال به تبعیت همسر ولی من که 15سال سابقه دارم وشغل همسرم هم ازاد هست چی کار باید بکنم .تورو خدا فکری بحال انتقال ما که اینقدر سابقه کار داریم ودور از بچه هایمان هستیم بفرمایید. دعا گوی شما هستیم
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۸ ۱۰:۲۵:۵۷
رئیس مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره بازنشستگی پیش از موعد زنان، اظهار کرد: بر اساس مصوبات، به ازای هر فرزند، یک سال به سابقه کار زنان شاغل افزوده می‌شود که این مورد به تصویب رسیده است.
 
کارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۸ ۱۴:۲۰:۳۵
همکار عزیز بازنشستگی پیش از موعد با شرایط یک سال سابقه به هر فرزند به تصویب رسیده است ولی ما خواستار اجرا شدن این قانون برای دانشگاه ازاد هم هستیم نه اینکه تامین اجتماعی میگوید شما 3 درصد بیمه پرداخت نمی کنید وشامل شما نمیشود فقط ادارات دولتی انشااله آقای دکتر دانشجو چارهای برای حل این مسئله میکنند
 
کارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۸ ۱۵:۰۸:۲۳
انشاله هر چه زودتر ابلاغیه اجرایی بازنشستگی پیش از موعد مادران شاغل به دانشگاه ازاد برسد اقای دکتر دانشجو به دادمان برسید
 
کارمند زن دانشگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۲۱ ۱۰:۵۴:۳۶
با عرض سلام :با تشکر از بخشنامه انتقال کارمندان خانم .خواهشمندم در مورد خانم هایی که همسرشان شغل آزاد دارند فکری کنید من در حال حاضر سه سال است در رفت و آمد هستم و مشکلات زیادی برایم پیش آمده.
 
نیک احوال دانیال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۲۷ ۲۳:۲۰:۴۲
با سلام از کارمنداان رسمی بابیست ودوسال سابقه جزو بیماران خاص و......متقاضی بازنشستگی با سی سال ویاخدمت..... هستم چکار کنم ممنونم نیک احوال از واحد ابادان
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۳۰ ۱۳:۰۴:۱۵
با سلام جناب اقاي دكتر دانشجو لطفا باتوجه به حفظ کرامت زن در خانواده و رفع مظلومیت همه جانبه از او با توجه به حفظ حریم زن و احترام به او در نقش‌های مختلف مادری، همسری، خواهری و فرزندی به نحوی که در خانواده محترم و مکرم شمرده شود و فرزندان در برابر مادر تواضع داشته باشند به طوری که با استغنای عاطفی و غرور و عفاف وارد جامعه شود و حضوری مصونیت‌ساز در جامعه داشته باشد مشكل. بازنشستگي پيش از موعد زنان

را برطرف فرماييدا بخاطر خدا
 
کارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۳۱ ۱۴:۴۳:۳۸
امیدوارم خواهشهای ما مادران خسته در مورد بازنشستگی پیش از موعد به گوش اقای دکتر دانشجو برسد وترتیب اثری داده شود اقای دکتر به فریادمان گوش دهید
 
محبوبه
۱۳۹۲-۰۲-۳۱ ۲۳:۲۰:۵۳
اقای دکتر دانشجولطفا ظرفیت پذیرش دکترا را افزایش دهید تا فرزندان این مرز وبوم مجبور نشوند برای تحصیل در مقطع دکترا ترک وطن کنند وتازه ارز مملکت را خارج کنند
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۲:۲۷:۳۱
باسلام اين خبر مربوط به سيزدهم خرداد مي باشد لطفا بازنشستگي پيش از موعد در دانشگاه اجرا شود
مجتهدزاده خاطرنشان کرد: طبق این قانون دستگاه‌ها موظفند تا هر شش ماه یک بار اقدامات لازمی که در راستای اختصاص یک درصد از بودجه خود به امور زنان را گزارش دهند. بنابراین جای امیدواری است که با پیگیری‌های مرکز امور زنان، دستگاه‌ها به وظایف خود عمل کرده و در این راستا اقدامات لازم را انجام دهند.

وی در ادامه از دیگر اقدامات مرکز امور زنان در دولت نهم و دهم به مشوق‌های فرزندآوری اشاره کرد و گفت: از جمله این مشوق‌ها، بازنشستگی پیش از موعد زنان شاغل با سابقه 10 سال فعالیت بوده است.
 
کارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۱۰:۰۵:۲۳
باسلام در ادامه صحبت همکار عزیز در مورد بازنشستگی پیش از موعد باید بگویم بارها همکاران عزبز در این مورد درخواست نموده ونظرات خود را ارسال کرده اند ولی متاسفانه هیچ دستورالعملی یا بخشنامه ای از سازمان مرکزی ارسال نشده ولی ماهمچنان امیداور هستیم که این برنامه عملی شود وفرزندانمان در محیطی گرم وبا حضور هرچه بیشتر مادر لحظات خوشی راسپری کنند
 
كار مند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۱۲:۰۲:۳۹
در خصوص باز نشستگي پيش از موعد بانوان حداقل با تامين اجتماعي صحبت شود كه با باز نشستگي با بيست سال سابقه و بيست روز حقوق با داشتن 42سال سن براي خواهران دانشگاه آزاد نيز موافقت كنند تا خواهراني كه تمايل به باز نشستگي با اين شرايط را دارند بتوانند استفاده نمايند سازمان تامين اجتماعي به طور يكسان با اين قانون برخورد نمي كند در بعضي از شهرها با استفاده از اين قانون خانم هاي دانشگاه آزاد باز نشست شده اند در بعضي شهر ها اعمال نمي گردد و بيشتر بر اساس سلايق شخصي روسا و يا كارشناسان تامين اجتماعي با اين طرح برخورد مي گردد.لطفا رسيدگي فرماييد .خداوند خيرتان دهد. متشكرم
 
کارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۱ ۱۲:۲۷:۴۶
باسلام وخسته نباشد آقای دکتر دانشجو ممنون میشم اگر در رابطه با وضعیت کارمندانی ک فرزند جانباز هستند بررسی نمایید و ما منتظر خبر خوش شما هستیم باتشکر
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۱۰:۵۳:۵۸
با سلام و خسته نباشید آقای دکتر دانشجو دعای خیر کارمندان همیشه و در همه حال با شماست انشااله همانطور که با تدابیرمثبتی که در قبال کارمندان داشتیدباعث خرسندی آنها شدید درتمام مراحل زندگیتان شاد و راحت باشید
 
TooSka
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۱۵:۳۷:۴۷
كارمند. زن چقدر. شما. بيكاريد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۸ ۰۹:۰۴:۵۵
باعرض سلام وتشكر از الطاف شما از شما بزرگوار درخواست داريم تاريخ تعطيلي تابستان را اعلام فرماييد از شما درخواست داريم اين تعطيلات در ايام ماه مبارك باشد دعاي خير ما بدرقه راهتان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۸ ۰۹:۱۴:۵۵
باسلام كليه كاركنان دانشگاه خواستار انتقال اين نظرات به دكتر دانشجو ميباشند لطفا خواننده اين نظرات پيام مارا به دكتر برسانيد متاسفانه در مورد بازنشستگي كه هر شهر بطور سليقه اي عمل مي كند هيچ اقدامي صورت نگرفته است تورا بخدا به داد ما زنان برسيد در جواب كارمندي كه گفته اند زنان بيكار بايد گفت باعرض معذرت اين شخص هيچگونه بوي انسانيت به مشامش نخورده يا خواهر و مادر ندارد وتك فرزند پسر است كه مشكل زنان را درك كند
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۹ ۱۹:۳۴:۳۶
کاش درمورد قول همسانسازی حقوق کارمندان بادولتی هاهم که محقق نشده گفته بودید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۵۸:۵۲
با سلام خدمت دکتر دانشجو به اطلاع می رساند با وجود بخشنامه انتقال زنان کارمند که همسرانشان در ارگانهای دولتی هستند ولی باز هم روسای بعضی واحدها مثل واحد.... تقاضای ما را نادیده میگیرند و کل بخشنامه را نادیده میگیرند و با توجه به اینکه سازمان نظر واحد مبدا و مقصد را می خواهد عملاً این بخشنامه بی اثر است خواهشمند است نظارتی برحسن اجرای این بخشنامه باشد متشکرم
 
maryam nazari
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۱۷:۳۱:۴۴
با سلام و خسته نباشید.لطفا کتابداران را نیز از یاد نبرده و مورد تفقد بیشتری قرار دهید.
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۳:۲۹
باعرض سلام خدمت برادر عزيز اقاي دكتر دانشجو دعاي خير تمام كارمندان بدرقه راهتان دعاي خير ما روزه داران سلامتي شما و خانواده محترمتان اميدوارم عيدي ما در عيد فطر بر طرف شدن مشكل بازنشستگي پيش از موعد كارمندان دانشگاه باشد
 
كارمند زن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۲۲ ۱۰:۲۰:۲۶
با سلام دعاي خير تمام كارمندان بدرقه راهتان اقاي دكتر شبهاي قدر برايتان خيلي دعا كرديم دعاي خيرمان بدرقه راهتان
 
يكي از همكاران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۲۲ ۱۱:۱۰:۲۱
با سلام و با تشكر از تعطيلات ايام رمضان و با آرزوي قبولي طاعات و عبادات همه همكاران به درگاه ايزد يكتا پيشنهاد مي گردد دانشگاه آزاد اسلامي نيز همچون ساير مراكز امكاناتي مهيا نمايد تا همكاران از طريق ثبت نام در سايت مركزي از اردوي مشهد مقدس بهره مند گردند به طور مثال همسر من در محلي كه مشغول خدمت است از طريق سايت مي تواند سالانه يك بار (هر وقت موقعيت براي كارمند فراهم است )از اردوي مشهد مقدس استفاده نمايد اياب و ذهاب و خورد و خوراك با خودمان و اسكان با مركز مي باشد و براي هر شب اسكان از هر نفر فقط چهار هزار تومان پول مي گيرند و بقيه مبلغ آن كه بالغ بر سي و پنج هزار تومان براي هر نفر هست توسط محل كار همسرم پرداخت مي گردد و اين طرح شامل همسر-فرزندان و پدر و مادر زوجين مي باشد (البته اگر پدر زن باشد بايد پدر شوهر همراه باشد و اگر مادر زن باشد بايد مادر شوهر همراه باشد تا رعايت محرم و نامحرم بشود و مجموعا يك اتاق در اختيار همكار مي باشد)با اين كار از اعزام كاركنان به صورت پراكنده از واحدهاي دانشگاهي جلوگيري شده و تنها از طريق سايت و سالي يك بار و در سازمان مركزي دانشگاه انجام مي شود (در واحدها هم براي اين كار كلي هزينه مي گردد كه خود به خود جلوي اين كار نيز گرفته مي شود)هدف از اين نوشتار اين است كه به جناب آقاي دكتر دانشجو منتقل گردد و اگر در سايت هم درج نگردد مانعي ندارد. متشكرم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۲۲ ۱۱:۳۴:۵۶
با سلام آقاي دكتر دانشجو خدا مي داند كه چقدر دعا براي خود تان و خانواده وپدر و مادرتان كرديم حتي بعضي از همكاران كه در تعطيلات به زيارت رفته بودند ميگفتند اولين دعايمان براي دكتر دانشجو بوده از بابت تمام امتيازات و رسيدگيهايتان به كارمندان تشكر ميكنيم
 
کارمند زن واحد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۲۶ ۱۱:۴۶:۳۴
با سلام و احترام آقای دکتر خدا خیر تون بده به خاطر زحمت های که برای کارکنان دانشگاه آزاد انجام دادید همیشه دعاتون می کند آقای دکتر بخشنامه انتقالی که دادید با توجه به اینکه همسرم کارمند اسکله شهید رجایی بندرعباس است ولی دبیر منطقه مخالفت می کنند با انتقالی اینجانب می گویند اسکله شرکت خصوصی است از ان مقام محترم خواهشمندم که یه بررسی مجدد بفرمایید روی بخشنامه الان 4 سال که بنده در رفت و امدم با تشکر
 
همكار دانشگاه آزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۰۲ ۱۰:۴۵:۵۱
آقاي دكتر دانشجو من به عنوان يك فرد از اين مجموعه بزرگ از تلاش شما در زمان تصدي رياست دانشگاه آزاد اسلامي تشكر و قدر داني مي كنم خداوند به شما در مقابل اين تلاش جزاي خير بدهد.و انشاء الله در هر پست و سمتي كه مشغول باشيد موفق و مويد باشيد دعاي خير ما همواره بدرقه شما خواهد بود .
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.