داخلی     خبر     سياسی
# # #
رونمایی از دستاوردهای دفاعی ایران
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۵۲
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دستاوردهای جدید موشکی، هوایی، دریایی، ادوات و خودرویی در روز صنعت دفاعی رونمایی می‌شود.
به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی سخنانی اظهار داشت: به مناسبت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی، دستاوردهای جدیدی از وزارت دفاع در مراسم ویژه‌ای به همین مناسبت، رونمایی می‌شود.

وحیدی افزود: با رونمایی از این دستاوردهای جدید که در حوزه‌های هوایی، موشکی، دریایی، ادوات و خودرویی قرار دارند عرصه دیگری از خودباوری، اعتماد به نفس ملی و خودکفایی به نمایش گذاشته خواهد شد.

وزیر دفاع با اشاره به اینکه شعار روز صنعت دفاعی در سال جاری «صنعت دفاعی نماد اقتدار و تولید ملی» تعیین شده است، تصریح کرد: امروز با وجود فشارها و تحریم‌ها، صنعت دفاعی در اوج اقتدار، بالندگی و پیشرفت قرار دارد و دانشمندان و متخصصان زبده و کارآمد وزارت دفاع با توکل به خدا و تکیه بر استعدادهای ذاتی خود افتخارات جدیدی را به دفتر افتخارات جمهوری اسلامی ایران در این عرصه می‌افزایند.

وحیدی صنعت دفاعی را پشتوانه قوی و مستحکم نیروهای مسلح در دفاع از کشور توصیف کرد و افزود: نیروهای مسلح با مثلث ایمان، مدیریت و تجهیزات پیشرفته آماده دفع هرگونه تهدید هستند.

وزیر دفاع با اشاره به نقش صنایع دفاعی وزارت دفاع در توسعه ملی بویژه در بخش‌های ارتباطات، انرژی و حمل و نقل گفت: سربازان خدوم و خستگی‌ناپذیر صنعت دفاعی علاوه برتأمین نیازهای کشور با مشارکت فعال در ده‌ها پروژه‌ ملی در خدمت توسعه و تعالی ایران اسلامی قرار دارند.
کد مطلب: 134815
Share/Save/Bookmark
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.