داخلی     خبر     اجتماعی
۸
# # #
توصيه مطلب
۲
مهلت ثبت‌نام آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی مشخص شد
شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۵۸
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مهلت ثبت‌نام برای آزمون مدارس نمونه دولتی و سمپاد تا ۱۰ اردیبهشت ۹۱ پیش‌بینی شده است.
مهلت ثبت‌نام آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی مشخص شد
به گزارش افکار، محمود حسینی، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: مهلت ثبت‌نام برای آزمون مدارس نمونه دولتی و سمپاد تا ۱۰ اردیبهشت است و دوم تیرماه ۹۱ نیز این آزمون برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان برای ثبت‌نام در آزمون ورودی دبیرستان‌های سمپاد باید معدل نوبت دوم پایه تحصیلی‌شان ۱۹ باشد، گفت: دانش‌آموزانی که می‌خواهند برای ورودی پایه اول متوسطه یا هنرستان‌های نمونه دولتی ثبت‌نام کنند باید حداقل معد نوبت دوم پایه تحصیلی‌شان ۱۵ باشد.

حسینی درباره تعداد دبیرستان‌های نمونه دولتی و سمپاد در شهر تهران افزود: در سطح مناطق آموزش و پرورش شهر تهران ۵۵ دبیرستان نمونه دولتی و حدود ۱۴ دبیرستان استعدادهای درخشان وجود دارد.

وی ادامه داد: ظرفیت پذیرش در دبیرستان‌های نمونه دولتی ۵ هزار و ۴۳۰ نفر؛ در ۹ هنرستان یک هزار و ۲۶۴ نفر، در دبیرستان‌های سمپاد ۸۳۰ نفر؛ در مدارس راهنمایی سمپاد ۷۸۰ نفر برای تکمیل پایه دوم راهنمایی و برای تکمیل ظرفیت پایه دوم راهنمایی نمونه دولتی ۲ هزار و ۷۱۰ نفر پیش‌بینی شده است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: سایت www.tedu.ir و www.tehranedu.ir برای ثبت‌نام دانش‌آموزان پیش‌بینی شده است.

وی افزود: مواد آزمون نمونه دولتی و سمپاد دروس قرآن و تعلیمات دینی، ادبیات فارسی، عربی، علوم اجتماعی، زبان انگلیسی، حرفه و فن، علوم تجربی و ریاضی است که مجموعاً ۱۰۰ سؤال با ۱۲۰ دقیقه زمان خواهد بود؛ سؤالات دانش‌آموزان اول دبیرستان شامل ۲۰ درصد سؤالات از کتاب‌های اول راهنمایی، ۲۰ درصد سؤالات از کتاب‌های پایه دوم راهنمایی و ۶۰ درصد سؤالات از پایه سوم راهنمایی است.
کد مطلب: 95150
sajjad ferdowsi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۴:۴۷:۱۰
با سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۱ ۲۲:۴۳:۴۱
عالی بود
 
حدیث مومنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۷ ۱۹:۳۷:۰۳
خیلی مفید بود
 
حدیث مومنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۷ ۱۹:۳۵:۰۱
عشق سایتتون
 
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۹۳-۰۲-۰۱ ۱۴:۱۸:۰۴
اه اه اه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۹۳-۰۲-۰۱ ۱۴:۲۲:۲۹
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ابراهيم پريور
۱۳۹۲-۱۲-۱۴ ۱۳:۱۳:۵۳
خيلي خوب بود عاليه
 
زینب
۱۳۹۴-۰۲-۰۲ ۲۰:۳۲:۰۵
عالی بود
 
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با افکار نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.