# # #
در روز پنجم و آخر رزمایش ارتش سوریه/
«غرش موشک‌های سوریه» زیر گوش اسرائیل
پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۵
ارتش سوریه روز پنجم و پایانی رزمایش دریایی، هوایی و زمینی خود را با شلیک موشک‌هایی به پایان برد که به گفته منابع، اسرائیل را بیش از همه نگران کرد.
«غرش موشک‌های سوریه» زیر گوش اسرائیل
به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، رزمایش پنج روزه ارتش سوریه در زمین، دریا و آسمان به پایان رسید و موشک‌های سوریه قدرت نظامی دفاعی دمشق را به رخ دشمنان غربی‌اش کشید.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) اعلام کرد: نیروهای موشکی سوریه رزمایش نظامی که نیروهای مسلح با مهمات جنگی و شرایط شبیه‌سازی شده به یک جنگ، آغاز کرده بودند، به پایان رساندند و قدرت موشکی سوریه ضربات متعددی به اهداف دشمن فرضی و عمق آن وارد کردند.

سانا با بیان اینکه وزیر دفاع داود راجحه در رزمایش موشکی سوریه حاضر شد، تاکید کرد که موشک‌های مختلف هر یک با دقت بالا به اهداف تعیین شده اصابت کرد و این امر را نشانه سطح بالای تمرین قدرت موشکی سوریه و سرمایه‌گذاری بر قدرت ویرانگر موشکی دانست.

در حالی که برخی کارشناسان قدرت موشکی سوریه را به دلیل مناسبات خوب با روسیه یکی از قدرت‌های موشکی منطقه می‌دانند، برخی دیگر، برگزاری این رزمایش در کشوری مانند سوریه که دارای خط تماس با رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی است، مایه نگرانی شدید تل‌آویو می‌دانند.

وزیر دفاع سوریه با تمجید از نیروی موشکی سوریه از آنان خواست تا خود را در آمادگی کامل نگاه دارند تا هر ماموریتی که برای دفاع از سوریه به آنان سپرده شد، با موفقیت آن را اجرا کنند.

در روزهای اول تا چهارم این رزمایش نیروی دریایی، زمینی و هوایی سوریه عملیات‌های مشترک و هماهنگ را علیه دشمن فرضی اجرا کردند.
کد مطلب: 121465
Share/Save/Bookmark
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۲۴ ۱۹:۰۴:۰۲
ما بر خلاف به ظاهر دوستان سوریه، سوریها رو به خاطر خودشون دوست داریم نه به خاطر منافعشون برای ما! و همیشه براشون ارزوی پیروزی و سرافرازی در برابر دشمنشون داریم! امروزه جهل و نادانی برخی داخلیها در هر کشوری از صد تا دشمن خارجی هم ویرانگرتر است!